Skip to content

Jak zainstalować Adobe Flash Player w najnowszej wersji apk na Androida za darmo?

4 de listopad de 2022

Adobe Flash to kamień milowy w historii Internetale wydaje się, że twój koniec jest bliższy niż kiedykolwiek. Jednak nadal istnieje wiele treści online korzystających z technologii Adobe, więc niejednokrotnie warto ją mieć.

Adobe nie zgadzało się z Google, w rzeczywistości wszyscy wiemy, że Twoja przeglądarka Google Chrome nie obsługuje Flasha już od dłuższego czasu. Ale ta niekompatybilność rozprzestrzeniła się dalej i dotarła do Androida.

Jakiś czas temu mogliśmy bez problemu zainstalować Adobe Flash na naszych smartfonach i tabletach z Androidem, ale od wersji 4.0.X oprogramowanie nie pojawia się w sklep z zabawkami. Jednak nadal można go zainstalować.

Adobe Flash na urządzeniach z systemem operacyjnym Android

Pierwszą rzeczą do wyjaśnienia jest to zawsze są ludzie z mrocznymi intencjami które próbują skłonić nas do złapania przynęty i pobrania aktualizacji Adobe z więcej niż wątpliwych witryn. Naszą pierwszą rekomendacją w tym przypadku jest pobranie pliku bezpośrednio ze strony Adobe.

Aby móc zainstalować Adobe, pierwszą rzeczą, którą musisz mieć, jest przeglądarka obsługująca Flash Player (Dobrą opcją może być przeglądarka Dolphin Browser lub Flashfox).

Następnie musisz aktywować opcję „Nieznane źródła”, aby móc zainstalować plik .APK. Aby to zrobić, musisz udać się do Ustawienia – Opcje – Bezpieczeństwo.

Kiedy to zrobisz, poszukaj pliku .APK i otwórz go, aby Uruchom.

Instalowanie Adobe Flash Playera w najnowszej wersji Androida Apk za darmo

Adobe Flash Player to aplikacja, która pozwala nam przeglądać poprzez przeglądarkę zróżnicowaną zawartość Flash, takich jak filmy, animacje, gry i inne. Mimo to można powiedzieć, że zaprzestano jego produkcji, jeśli uznamy, że pojawienie się HTML5 jest bardziej zgodne z różnorodnością urządzeń mobilnych. Z tego powodu ludzie, którzy go stworzyli, przestali generować aktualizacje, pozostawiając najnowszą wersję 11.1, zgodną tylko z Androidem 4.0.

W taki sposób, aby Twoja najnowsza wersja oficjalnie wydana na platformę Android, działa z urządzeniami mobilnymi z systemem Android 4.0, jednak z oficjalnej strony internetowej każdy, kto potrzebuje starszej wersji, może ją tam kupić. Jest również dostępny dla systemu Windows.

Nadal przydatna najnowsza wersja Adobe Flash Player w Android Apk

Adobe Flash Player w Android Apk jest nadal wymagany, szczególnie do pełnego przeglądania stron internetowych. Ten, Chociaż jego użycie spadło z możliwością, że w pewnym momencie całkowicie zniknie; może nie jest daleko, ale przy tak szybkim rozwoju technologii może nie być tak daleko. W taki sposób, aby dobrze było się nim cieszyć, gdy jest jeszcze aktywny i użyteczny.

Jak zainstalować Adobe Flash Player na Androida apk

Możliwa technologia przeszłości najnowsza wersja Adobe Flash Player w Android Apk

Jest coraz mniej kogo korzystać z technologii stron internetowych korzystających z Adobe Flash Player, szczególnie w Android Apk. Chociaż do niedawna było to używane na różnych stronach; zwłaszcza, że ​​w jego miejsce pojawił się HTML5, z którym nie będzie potrzebna żadna wtyczka, wystarczy zaktualizowana przeglądarka.

Niektóre zalety i wady najnowszej wersji Adobe Flash Player w Android Apk

Istnieją, mimo że są w pełni przestarzałe, jedną z ich zalet jest to, że zawiera dostęp do treści Flasha także pozwala nam oglądać odpowiednio filmy, gry i animacje.

Jest jednak kilka przeciwko niej, oprócz tego, że już jest stara technologia i stopniowo wydaje się znikać, jest również bardzo ciężki, biorąc pod uwagę, że zajmuje dużo miejsca na naszym urządzeniu z Androidem.

Jeśli chcesz z niego skorzystać, zanim zniknie, lepiej go pobrać, jak wyjaśniliśmy tutaj, i ciesz się nim, zanim się skończy. Lub zdecydowanie otwórzmy się i zaktualizujmy, tak jak technologia nadal nas prowadzi.

dołącz do naszego kanału telegram