Skip to content

Jak zablokować zaproszenia do znajomych na Facebooku

15 de maj de 2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zablokować zaproszenia do znajomych na Facebooku? Prawda jest taka, że ​​jesteśmy pewni, że ogromna liczba użytkowników będzie zainteresowana tego typu samouczkiem. Musisz wiedzieć, że dzięki krok po kroku, który pokażemy poniżej, ci użytkownicy głównej sieci społecznościowej na świecie przestaną Ci przeszkadzać.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji, jest to, że chociaż jasne jest, że to dzięki prośbom znajomych z Facebooka możemy poszerzyć naszą listę znajomych, w rzeczywistości czasami Może to być dość denerwujące, ponieważ ktoś, z kim nie chcemy mieć nic wspólnego, może chcieć mieć nas za przyjaciół.. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, zalecamy kontynuowanie czytania.

W kolejnych wierszach dowiesz się, jak blokować zaproszenia do znajomych na Facebooku w najprostszy i najszybszy możliwy sposób, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z tych niezbędnych samouczków, aby je jakoś nazwać. Jak zawsze, w każdym przypadku, możesz zostawić nam wszelkie pytania, które masz na ten temat, aby spróbować pomóc Ci w takich sytuacjach.

Nie chcę otrzymywać zaproszeń do znajomych na Facebooku

Zanim przejdziemy dalej krok po kroku, musimy powiedzieć, że niestety nie ma dostępnej opcji dla samouczka, który opisujemy, chociaż istnieją pewne sztuczki, dzięki którym można osiągnąć te same wyniki. Na przykład, W sekcji Prywatność możesz zastrzec, że tylko znajomi Twoich znajomych mogą Cię dodawaćskracając w ten sposób listę osób, które mogą się z Tobą skontaktować.

Chociaż tak naprawdę nie będziemy blokować zaproszeń do znajomych per se, jesteśmy pewni, że wielu użytkowników zaoszczędzi sobie wielu kłopotów w takich sytuacjach, włączając tę ​​funkcję. Prawda jest taka, że ​​istnieją inne dodatkowe lub uzupełniające sztuczki, ale nauczymy Cię poniżej abyś nie zawiódł w tej sekcji:

  • Otwórz Facebooka
  • Przejdź do ustawień
  • Kliknij Ustawienia konta
  • Przejdź do Prywatności
  • W obszarze Kto może wysyłać Ci zaproszenia do znajomych? wybierz Znajomi znajomych

Jak widać, chodzi o naprawdę bardzo prosty krok po kroku, który może wykonać każdy użytkownik, nawet niebędący ekspertem tej sieci społecznościowej, i w ten sposób zalecamy, aby wziąć to pod uwagę. W rzeczywistości ta opcja zostanie zapisana automatycznie i od tej pory tylko ci, którzy są już przyjaciółmi Twoich pierwotnych znajomych, będą mogli oczywiście spróbować zostać Twoimi przyjaciółmi.

Niektóre inne zapytania podobne do tych w tym artykule, które widzieliśmy w głównych sieciach społecznościowych i na forach mają one związek z następującymi kwestiami: blokowanie zaproszeń do znajomych na facebooku 2017, jak uniemożliwić komuś wysyłanie mi zaproszeń do znajomych, nie chcę, aby wysyłali mi zaproszenia do znajomych na facebooku 2016, jak uniemożliwić komukolwiek wysyłanie do mnie zaproszeń na facebook, nie, chcę, żeby wysyłali mi zaproszenia do znajomych na facebooku 2017, nie chcę otrzymywać zaproszeń do znajomych na facebooku 2016, jak zmusić ich do wysyłania mi próśb o obserwowanie mnie na facebooku lub jak sprawić, by tylko mnie obserwowali na facebooku . Jeśli masz więcej pytań w tym zakresie, wystarczy, że zostawisz nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy byłeś w stanie zablokować zaproszenia do znajomych na Facebooku za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram