Saltar al contenido

Jak zablokować WhatsApp Web z telefonu komórkowego lub komputera i wprowadzić nowe hasło?

1 de septiembre de 2022

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zablokować WhatsApp Web na swoim komputerze? Prawda jest taka, że ​​to narzędzie jest jednym z najciekawszych, jakie pojawiło się na rynku w odniesieniu do WhatsApp, ponieważ pozwala nam wygodnie pracować z naszego komputera i korzystać z interesujących aktualizacji, które zostały ostatnio wprowadzone.

Wielu naszych czytelników Watch How-to pytało nas ostatnio, czy istnieje opcja, która pozwala blokuj WhatsApp w sieci do użytku na dowolnym komputerze z komputera PC, chociaż prawdą jest, że jego wersja internetowa jest nieco ograniczona w porównaniu z wersją mobilną.

Musisz to wiedzieć właściwie jest na to kilka sztuczek, a następnie chcemy pokazać, co należy zrobić we wszystkich tych przypadkach.

Jak zamknąć lub wyłączyć WhatsApp Web na Macu?

Cóż, przede wszystkim, aby zachować czujność, ważne jest, aby potwierdzić, czy masz otwartą sesję na dowolnym komputerze. Następnie, aby zablokować WhatsApp Web na Macu, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami; musisz przejść do routera i poszukać sekcji Kontrola rodzicielska lub blokowanie stron internetowych, ponieważ jest to najprostszy sposób na uniemożliwienie wejścia na tę stronę.

Zobaczysz, że jest przestrzeń, w której musisz dodaj adres strony, którą chcesz zablokować, i który w tym przypadku to „https://web.whatsapp.com”. Po umieszczeniu i zapisaniu zmian nikt na tym komputerze nie będzie już mógł uzyskać dostępu do WhatsApp Web.

Z drugiej strony, jeśli nie masz dostępu do routera, co zdarza się wielu użytkownikom, powinieneś wiedzieć, że istnieje również możliwość skontaktowania się z firmą internetową, a poproś ich, aby sami wykonali blokowanie zdalnieco zajmuje tylko kilka minut.

Teraz, jeśli masz komputer z systemem operacyjnym Windows, jeszcze łatwiej jest zablokować WhatsApp Web.

To, co musisz zrobić w takich przypadkach, to w pasku adresu przeglądarki umieścić ścieżkę C:WindowsSystem32driversetc, który odnosi się do WindowsSystem32driversetc.

Zobaczysz, że w tym folderze możemy znaleźć konkretny plik nazwany hostami, który kontroluje dostępy, które możemy mieć, a których nie możemy.

Uruchom plik hosts za pomocą Notatnik, pobierz go, jeśli go nie masz lub z jakąś aplikacją tekstową, a zobaczysz, że na końcu tego samego pliku masz możliwość dodania określonej listy.

W ten sposób połączysz się subdomena web.whatsapp.com na adres IP 128.0.0.1co uniemożliwi wczytanie go przez komputer, ponieważ wyświetli błąd.

Jak odłączyć sieć Whatsapp od telefonu komórkowego?

Musisz dowiedzieć się, jak odłączyć lub zamknąć sieć WhatsApp z telefonu komórkowego. Wyobraź sobie, że otworzyłeś go na publicznym komputerze zakończyłeś swoją czynność i nacisnąłeś x, aby ją zamknąć.

wskazówki, jak uniknąć kradzieży informacji z sieci WhatsApp

Powiem ci, że ta czynność nie wystarczyła, jeśli telefon komórkowy jest nadal blisko komputera i każdego, kto ma dostęp do tego samego komputera, z którego korzystałeś, mieć łatwy dostęp do Twoich danych osobowych, kontakty, prywatne wiadomości, stany, wszystko, co jest przechowywane w danym momencie.

Teraz rozumiesz, jakie to niebezpieczne, na pewno tak. Teraz, kiedy mam twoją uwagę, zobaczmy jak możemy odłączyć WhatsApp? jeśli z jakiegoś powodu nie stoimy już przed ekranem, na którym daliśmy mu właściwe użytkowanie.

Przede wszystkim otwórz aplikację WhatsApp na swoim telefonie komórkowymnastępnie przekierowuje Cię do sekcji konfiguracji i kontynuujesz opcję WhatsApp Web, która jest drugą w menu pod polecanymi wiadomościami, naciśnij i po wejściu do środka zamknij wszystkie sesje.

Ciekawa informacja, z opcją sieciową WhatsApp, pozwala nam sprawdzić, czy jest otwarta inna sesja, a jeśli była, w jakich zespołach i godzinach były otwarte. Pamiętaj, że masz prawo do zachowania poufności swoich danych osobowych i Twoim obowiązkiem jest zapewnienie jej bezpieczeństwa i ochrony, nie zaniedbuj tego, ponieważ pozbawione skrupułów ręce mogłyby użyć przeciwko tobie.

Czy udało Ci się zablokować WhatsApp Web na swoim komputerze za pomocą tych rekomendacji?

dołącz do naszego kanału telegram