Skip to content

Połącz się z Wi-Fi bez hasła

6 de marzec de 2023

Obecnie to normalne, że gdziekolwiek jesteśmy, nawet jeśli jest to sieć Wi-Fi, problem polega na tym, że sieci Wi-Fi ze względów bezpieczeństwa mają oczywiście hasło, aby tylko osoba, która zakontraktowała Wi-Fi i te którzy mają autoryzację, mogą z niej korzystać.

CoCzy chcesz wiedzieć, jak połączyć się z Wi-Fi bez hasła?? Więc czytaj dalej, że powiem ci trochę, jak powinieneś to zrobić.

Połącz się z Wi-Fi bez hasła

Producenci routerów coraz częściej znacząco poprawić bezpieczeństwo ich sieci Wi-Fi problem polega na tym, że wcześniej sieci były szyfrowane za pomocą WEP, co w końcu było łatwe do ich odszyfrowania, aby móc wejść, teraz dzięki WPA-PSK odszyfrowanie kluczy Wi-Fi staje się znacznie bardziej skomplikowane.

Połącz się z Wi-Fi bez hasła

To, co musisz zrobić, aby dostać się do sieci Wi-Fi bez hasła, to wziąć router, o którym mowa, a jeśli spojrzysz z tyłu, powinien mieć przycisk o nazwie WPS, pozostaw go wciśnięty przez kilka sekund, a następnie po prostu zwolnij.

Należy zabrać telefon komórkowy i połączyć się z siecią Wi-Fiw ten sposób możesz to zrobić bez hasła, ponieważ przez około 10 sekund nie będzie konieczne posiadanie hasła do tej sieci Wi-Fi, ponieważ przytrzymanie przycisku, o którym wspomnieliśmy powyżej, anuluje hasło w tym czasie, aby wszelkie rodzaj urządzenia, które można podłączyć.

Ta metoda jest świetna, kiedy zapomniałeś hasła Lub po prostu zrestartowałeś telefon i został usunięty, w sumie zwykle łączysz się raz z domowym routerem i co jakiś czas musisz to robić ponownie, ale rzadko zdarza się, że robisz to codziennie.

Korzystaj z Wi-Fi bez hasła

Oczywiście jeśli chcesz łączyć się z Wi-Fi innej osoby bez hasłamożna to zrobić za pomocą niektórych aplikacji, które znajdziesz w Sklepie Play, jest to również niezgodne z prawem, ponieważ „kradniesz” sygnał innej osoby, że inna osoba płaci, a na tym blogu oczywiście jesteśmy temu przeciwni rodzaj akcji.

Aplikacje, które dostaniesz w Sklepie Play, większość z nich działa bardzo źle, pozostawiając wiele do życzenia, ale w sumie spełniają to, co obiecują, ponieważ ogólnie według routera, jeśli hasło nie zostanie zmienione, ponad czasu, kiedy będą w stanie to rozszyfrować.

dołącz do naszego kanału telegram