Skip to content

Jak wznowić pobieranie, które zostało zablokowane przez Google Chrome? – Instruktaż

21 de grudzień de 2021

Chrome to przeglądarka internetowa zaprojektowana przez Google. Został uruchomiony w 2008 roku i okazał się udaną nowością dla użytkowników przyzwyczajonych do innych typów przeglądarek. Na początku i do tej pory okazała się być przeglądarką o doskonałych funkcjach.

Z Google Chrome możesz cieszyć się wydajną prędkością w zależności od rodzaju Internetu, który ją zasila. Chrome jest tak wydajną przeglądarką, że może blokować pobieranie z problemami, takimi jak wirusy co może uszkodzić urządzenie. Czasami jednak użytkownicy tak bardzo potrzebują pobierania, że ​​nie przejmują się późniejszymi szkodami.

Co zrobić w takim przypadku? Najbardziej oczywistą rzeczą byłoby wznowienie pobierania. Jak to nie jest tak powszechne, nie wszyscy użytkownicy wiedzą, jak to zrobić. Dlatego w artykule wyjaśniono, jak wznowić pobieranie zablokowane przez Google Chrome.

Jaki jest powód, dla którego Google Chrome nie pozwala na pobieranie niektórych plików?

Najczęstszą przyczyną awarii pobierania Chrome jest to, że dany plik zawiera wirusa. Ale to nie jedyny istniejący powód, dlaczego Google zazwyczaj je blokuje. Inną przyczyną może być wyciek danych prywatnych. Dlatego Google Chrome, aby chronić Twoje dane, blokuje.

Aby nie było żadnych zmian w konfiguracji przeglądarki, to kolejna z opcji, dzięki której Google może zablokować pobieranie. Zawsze musisz znaleźć sposób, aby uniknąć pobierania złośliwych rozszerzeń. Może to spowodować uszkodzenie oprogramowania urządzenia.

Nieznane pliki

Gdy w pobieranym pliku znajdują się nieznane pliki, jest on automatycznie blokowany przez Chrome. I jest to, że w produkcji tej przeglądarki ta opcja została włączona do ochrony komputera.

W tych przypadkach, każdy plik przechodzi przez wewnętrzny filtr przeglądarki aby upewnić się, że nie jest złośliwy, niechciany lub niebezpieczny. Przechodząc przez ten filtr, Google wpuści nieznane pliki. Ale jeśli nie spełnia tych cech, zostanie automatycznie zablokowany.

Szkodliwe wykrywanie oprogramowania

Google Chrome może wykryć szkodliwe oprogramowanie. Musisz tylko przejść do chrome: // ustawienia / czyszczenie, opis zakładki czyszczenia pojawi się powyżej i będziesz musiał tylko nacisnąć przycisk wyszukiwania, aby przeprowadzić wyszukiwanie.

Co należy wziąć pod uwagę przed wznowieniem pobierania, które zostało zablokowane?

Zanim pójdziesz i rozważysz wznowienie pobierania zablokowanego wcześniej przez daną przeglądarkę, musisz pomyśl o konsekwencjach tego, jeśli plik zawiera wirusa, wycieka dane lub wprowadza szkodliwe zmiany w Oprogramowaniu.

Google nie ponosi odpowiedzialności, jeśli tak się stanie, ponieważ wcześniej był odpowiedzialny za blokowanie pobierania, które mogłoby ewentualnie zmienić coś w maszynie. Dlatego należy to dobrze przemyśleć przed wznowieniem zablokowanego pobierania.

przeglądarka google

Plik, który może dać twój komputer

Wszystkie pliki, które komputer może podać podczas filtrowania w Google, to wszystkie. Od zdjęć, dokumentów komputerowych, dokumentów osobistych. Gdy wirus dostanie się do oprogramowania i jest bardzo brutalny, może nawet przeciekać dokumentację który był wcześniej zamknięty w maszynie.

W jaki sposób można odblokować pobieranie zablokowane przez Google Chrome?

Istnieje wiele wersji Google, z których można korzystać, ale wszystkie chronią przed wyciekiem danych osobowych i wirusami komputerowymi. Jeśli pomimo konsekwencji chcesz odblokować pobieranie, które zostało już zablokowane przez przeglądarkę, musisz przejść do paska z trzema pionowymi kropkami znajdującymi się w przeglądarce.

Wyświetli się okno menu, musisz przejść do sekcji pobierania, pojawi się lista pobrań, które zostały wcześniej wykonane i zakończone, zobaczysz również te zablokowane.

Od tego momentu wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk usuń z listy, a następnie odzyskaj złośliwy plik. Spowoduje to wywołanie wyskakującego okienka, które należy kliknąć tam, gdzie jest napisane zachowaj mimo to.

zepsuty google

Jak wyłączyć automatyczne blokowanie pobierania Google Chrome?

Wszystkie pliki pobrane przez Chrome znajdują się w historii pobierania, stamtąd możesz również znaleźć te wcześniej odblokowane.

Aby wyłączyć automatyczne blokowanie pobierania, musisz przejść do menu Chrome i przejść do ustawień. Następnie pojawi się wyskakujące okienko, z którego musisz wybrać Prywatność i Bezpieczeństwo. W ramach bezpieczeństwa powinieneś przejść do bezpiecznego przeglądania i wyłączyć ochronę Chrome.