Skip to content

Jak wyszukiwać według nazwy użytkownika GitHub w Kodi? – Szybkie wyszukiwanie

8 de grudzień de 2021

Świat technologii nie przestaje się obracać i ustępować miejsca nowym projektom oprogramowania, które są coraz bardziej zaawansowane i przystosowane do ułatwić Ci dostęp do informacji w sieci. Ponadto umożliwia przechowywanie danych i kodów systemowych generowanych w Internecie, a tym samym umożliwia bezproblemowe odszyfrowywanie i używanie plików.

Szybkie wyszukiwanie oznacza korzystanie z przeglądarki, która gwarantuje dostęp do informacji bez marnowania czasu. Dzięki GitHub możesz to zrobić. Dlatego w tym artykule omówimy, jak przeprowadzić wyszukiwanie za pomocą nazw użytkowników, najczęściej wyszukiwanych nazw użytkowników w Kodi i jak zainstalować dodatek. Wiesz, nie odwracaj się od czytania.

Jakie są najczęściej wyszukiwane nazwy użytkowników GitHub w Kodi?

Miliony ludzi codziennie uzyskują dostęp do sieci i podczas każdego wyszukiwania, które przeprowadzają, generowane są kody, które wyszukiwarki kodują i deszyfrują, dzięki czemu mogą uzyskać dostęp do potrzebnych im informacji. Jednym z używanych portali jest GitHub, który jest bardzo przydatny, ponieważ umożliwia tworzenie kopii zapasowej witryny w sieci. Możesz nawet utworzyć repozytorium na GitHub Desktop.

Teraz, gdy wchodzisz do GitHub, często trudno jest uzyskać informacje, których szukasz, ale na szczęście możesz użyć nazw użytkownika GitHub dla Kodi, co ułatwi proces wyszukiwania. Najczęściej wyszukiwani użytkownicy GitHub w Kodi to: Kodibae, gaiaorigin, nemesis668, repozytorium blamo fork, Aragon Live, repozytorium Army Strem, repozytorium TVADDONS, repozytorium Maverik, Skynet. Dzięki tym użytkownikom będziesz mógł wyszukiwać i kontynuować instalację wtyczek dla GitHub.

Co powinieneś wiedzieć przed wyszukiwaniem według nazwy użytkownika GitHub w Kodi?

Bardzo ważne jest, aby rozważyć kilka aspektów przed wyszukiwaniem według nazwy użytkownika GitBuh, a zwłaszcza jeśli jesteś początkującym użytkownikiem przeglądarki Git dla Kodi. Z tego powodu wskazujemy, co powinieneś wiedzieć, abyś mógł używać nazw użytkowników i przeprowadzić udane wyszukiwanie. Ale zalecamy również odwiedzenie strony GitHub i uzyskanie więcej informacji.

Jak zainstalować przeglądarkę Git dla Kodi?

Po zainstalowaniu repozytorium TVADDONS przejdź do strony głównej Kodi i kliknij Akcesoria. Następnie klikasz przycisk pola i wybierasz opcję Zainstaluj z pliku zip. Znajdź dodane źródło, kliknij je i kliknij Start here. Klikasz plik w tym folderze, aby zainstalować Indigo. Następnie przechodzisz do Indigo i wybierasz Instalator wtyczek.

zainstaluj przeglądarkę git dla kodi

Jak można znaleźć repozytoria w Kodi przy użyciu nazw użytkownika GitHub?

Nazwy użytkowników będą ułatwiają znajdowanie repozytoriów w Kodi. Dzięki temu nie będziesz musiał spędzać tyle czasu na przeglądaniu, aby znaleźć konkretny spośród tysięcy hostowanych w przeglądarce. Ale nauczymy Cię, jak możesz zapisać już przeszukane repozytoria w Kodi. Pamiętaj również, że możesz zaktualizować kodi do najnowszej wersji na swoim komputerze i nie przegapić nowości z tej przeglądarki.

Co zrobić, aby zapisać już przeszukane repozytoria w Kodi?

Kodi ma własną przeglądarkę, z której można łatwo przeszukiwać repozytoria. Możesz zapisać nazwy użytkowników, których wprowadziłeś i używałeś w poprzednich sytuacjach, poprzez: w ten sposób zostaną one zapisane automatycznie więc nie będziesz musiał zgadywać, pamiętając, jaka jest nazwa, aby użyć jej ponownie. Jeśli nie, to używając go raz, możesz go łatwo użyć, wchodząc w pasek wyszukiwania, będziesz mógł zobaczyć wszystko, co zostało zapisane.

Pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby zainstalować repozytorium lub dodatek z przeglądarki dla Kodi. Najpierw przejdź do ekranu Wtyczki i kliknij przeglądarkę Git. W pasku wyszukiwania GitBuh wpisujesz nazwę użytkownika i klikasz OK. Następnie zostanie wyświetlona lista repozytoriów powiązanych z wyszukiwaniem, którą należy kliknąć na to, które chcemy zainstalować i kliknąć opcję Instaluj.

zainstaluj repozytorium dla kodi

Później naciskasz Uruchom ponownie, a instalacja repozytorium zostanie zakończona. Możesz wybrać instalację repozytorium lub pojedynczych dodatków, klikając żądaną opcję. Ważne jest również, abyś wiedział, jak działają repozytoria Kodi i jak są bezpiecznie i szybko instalowane.

dołącz do naszego kanału telegram