Skip to content

Jak wyszukiwać, przesyłać i wysyłać animowane GIF-y i naklejki na Facebooku Messenger

7 de kwiecień de 2021

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uwielbiają używać naklejek WhatsApp do wyrażania swoich emocji i uczuć ze znajomymi, z pewnością będziesz chciał również przesyłać i wysyłać naklejki i animowane GIF-y na Facebook Messenger. Tutaj w tym artykule Nauczymy Cię, jak wyszukiwać, przesyłać i wysyłać animowane GIF-y i naklejki na Facebook Messenger, abyś mógł w pełni wyrazić siebie w rozmowach z przyjaciółmi i rodziną.

Facebook od dawna jest szeroko stosowaną siecią społecznościową w większości krajów na świecie, w której możemy dzielić się naszymi przeżywanymi chwilami, a także pięknymi wspomnieniami z naszymi przyjaciółmi i bliskimi.

Teraz także Facebook daje możliwość dzielenia się historiami, różne emocje, takie jak uwielbiam je, a także możemy udostępniać różne typy plików na czacie na czacie, takie jak zdjęcia, animowane GIF-y i ulubione naklejki.

Znajdowanie animowanych plików GIF

Animowane GIF-y pozwalają wyrazić różnorodne emocje i nastroje za pomocą krótkich, powtarzających się filmów. Możesz przejść od uroczego kotka lub szczeniaka do potężnej i agresywnej eksplozji, wszystkie te GIF-y sprawią, że rozmowa będzie o wiele przyjemniejsza.

Od animowanych GIF-ów dzieli Cię obecnie tylko jedno kliknięcie, na Twoim własnym czacie na Messengerze. Oto kroki, które musisz wykonać, aby je znaleźć i wysłać:

 1. Pierwszym krokiem jest otwarcie czatu komunikatora w dowolnym miejscu wyślij animowany GIF.
 2. Tam będziesz mógł zobaczyć czat wraz z paskiem pisania i różnymi ikonami, takimi jak Lubię. Na tym pasku zobaczysz małą niebieską ikonę z napisem wielką literą „GIF”.
 3. Następnie otworzy się nowe okno, w którym załaduje się wiele animowanych plików GIF.
 4. W tym oknie zobaczysz u góry pasek z napisem „Szukaj”.
 5. Tam musisz umieścić słowo, które wyraża to, czego szukasz, na przykład, jeśli chcesz animowanego GIF-a o kimś, kto się śmieje, umieścisz słowo „śmiech” na pasku.
 6. Po wpisaniu słowa pojawi się długa lista animowanych GIFów kogoś, kto się śmieje.
 7. Na koniec znajdź ten, który najbardziej Ci się podoba i który wygląda jak ten, którego szukałeś, i po prostu kliknij na niego, a voila, zostanie natychmiast wysłany.

Ty też możesz użyj rozszerzenia Chrome o nazwie XoakePo zainstalowaniu możesz wysyłać losowe GIF-y z czatu, po prostu pisząc / gif + słowo, które wyraża to, czego szukasz, na przykład / gif śmiech. Natychmiast wyśle ​​losowy, śmiejący się GIF, ale uważaj, nie będziesz w stanie go wybrać, więc zachowaj ostrożność podczas ich wysyłania. Działa również w przypadku naklejek.

Jak wysyłać naklejki przez Messengera

Naklejki wywołują dziś wiele szału W sieciach społecznościowych wszyscy używamy ich do wyrażania naszych uczuć z kochającymi sercami, do zabawy, wysyłania zabawnych naklejek z żartami lub do dotykania naklejek z uroczymi kociętami. Niezależnie od tego, do czego ich używasz, wyjaśnimy, jak zainstalować je na swoim Facebook Messenger.

naklejki na facebooku

 1. Aby móc najpierw wysłać naklejki musisz je dodać.
 2. Podobnie jak w przypadku animowanych GIF-ów, musisz otworzyć czat na Messengerze, na który chcesz wysłać naklejkę.
 3. Na pasku opcji zobaczysz niebieską kwadratową twarz, tuż obok GIF-ów, które tam wybierzesz.
 4. Następnie, otworzy okno, w którym znajdziesz naklejki. W głównej części zauważysz listę uczuć z domyślnymi naklejkami, których możesz użyć bez dalszej pracy.
 5. Jeśli ich nie lubisz lub chcesz mieć więcej naklejek, możesz przejść na górę okna, gdzie znajduje się kółko ze znakiem plus (+).
 6. Stamtąd otworzy się sklep z naklejkami, w którym możesz wybrać pakiet naklejek, który najbardziej Ci się podoba, aby je zobaczyć, możesz nacisnąć tam, gdzie jest napisane „zapowiedź”.
 7. Kiedy znajdziesz te, które najbardziej Ci się podobały, umieść tam, gdzie jest napisane „Dodaj”.
 8. Po dodaniu możesz je później znaleźć w oknie naklejek u góry.
 9. Teraz możesz je wysyłać w dowolnym momencie i w dowolny sposób za pomocą jednego kliknięcia.

Teraz, gdy wiesz, jak wysyłać Animowane GIF-y i naklejki na pewno będziesz na Facebooku Messenger przez cały dzień eksplorując sklep i wysyłając je do wszystkich swoich kontaktów. Nie przegap tych wspaniałych funkcji, które Facebook ma dla nas dla przyjemności i zabawy.

dołącz do naszego kanału telegram