Skip to content

Jak wyszukiwać lub pobierać konwersację lub wiadomość na czacie Facebook Messenger?

27 de lipiec de 2021

Jeśli chcesz wiedzieć, cZnajdowanie lub odzyskiwanie rozmowy lub wiadomość na czacie z Facebook Messenger jesteś w idealnym artykule, ponieważ wyjaśnimy krok po kroku, jak możesz znaleźć wiadomości, które musisz przeczytać ponownie.

Messenger to aplikacja do przesyłania wiadomości Facebook, który lubi WhatsApp Są jednymi z najczęściej używanych przez większość ludzi na świecie.

Dlatego jest nas wielu ci z nas, którzy korzystają z Messengera dość często i właśnie z tego powodu konwersacje mogą się kumulować, a nawet wiadomości, a jeśli chcesz je znaleźć, może to stać się dość tytanicznym zadaniem.

Na szczęście istnieje prosty sposób na znalezienie lub odzyskanie konkretnych rozmów lub wiadomości w aplikacji, ale idziemy krok po kroku.

Jak wyszukiwać rozmowy w Messengerze

 • Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, to otworzyć kwestionowana aplikacja.
 • Po otwarciu musisz kliknąć pasek wyszukiwania znajdujący się w górnej części ekranu.
 • Teraz będziesz musiała Napisz imię osoby, z którą rozmawiałeś.
 • Kiedy piszesz nazwę, wszystkie kontakty pasują w jakiś sposób do nazwy, którą napisałeś i rozmowy które miałeś z tymi kontaktami, są nawet grupy, w których te kontakty mogą być i gdzie Ty też jesteś.
 • To, co zamierzasz teraz zrobić, to nacisnąć przycisk rozmowa, którą chcesz zobaczyć.

Teraz już Możesz czytać lub odzyskaj tę rozmowę, wszystko, co kiedykolwiek rozmawiałeś z tą osobą, będzie dostępne i możesz nawet ponownie rozpocząć czat, oczywiście, chyba że cię zablokowali. W przypadku zablokowania nie możesz wysyłać nowych wiadomości do tej osoby, możesz również wykonać kopię zapasową.

Jeśli przyjrzysz się bardzo uważnie, gdy zamierzasz przeprowadzić wyszukiwanie z góry ekranu, możesz wybrać kilka opcji dla skonfiguruj wyniki jak uważasz za stosowne.

Na dole pojawia się „Wszyscy”, „Ludzie”, „Grupy”, „Odkryj”. W ten sposób możesz pokazać nieco bardziej szczegółowe wyniki. Coś podobnego do tego, co można zrobić, gdy szukamy kogoś z komputera w sieci społecznościowej.

ten Odkryj opcję Jest dość ciekawy, ponieważ pomaga znaleźć osoby, których nie masz wśród znajomych. Idealny do szukania starych znajomych, z którymi straciłeś kontakt.

Jak wyszukiwać wiadomości w rozmowach na Messengerze

Wyszukaj wiadomości w obrębie messages rozmowy z komunikatorami to wcale nie jest skomplikowane. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z krokami, które zostawię Ci poniżej:

 • Najpierw będziesz musiał otwórz rozmowę, w którym chcesz wyszukać kwestionowaną wiadomość.
 • Teraz będziesz musiał nacisnąć o informacji ja który znajduje się w prawym górnym rogu.
 • Pojawi się nowy ekran z wieloma opcjami. Ten, który naprawdę nas interesuje, to ten, który mówi „Przeszukaj rozmowę”. Musisz go kliknąć.
 • Zobaczysz, że się pojawia wyskakujące okienko gdzie pozwala nam pisać. Tutaj będziesz musiał wpisać słowo lub frazę, które chcesz wyszukać w rozmowie, w której się znajdujesz, to znaczy w rozmowie, którą wybrałeś na początku. Po napisaniu tego, czego chcesz szukać, po prostu kliknij szukaj.

I pojawią się wszystkie wyniki związane z właśnie wpisanym słowem. Tak łatwo jest wyszukiwać wiadomości w rozmowy z komunikatorami.

rozmowa z komunikatorem

Zalety czatowania na Facebook Messengerze

Konieczność ułatwienia komunikacji między użytkownikami doprowadziła do: Facebook do stworzenia rozszerzenia Messenger, Ma to wiele zalet, między innymi:

 • Messenger daje możliwość znalezienia znajomi przez Gmaila i kontakty w telefonie komórkowym.
 • Wszelkie publikacje są unikane, a on sam poświęca się na czacie tylko wtedy, gdy tego chce użytkownik.
 • Możliwe jest natychmiastowe przesłanie zdjęć, bez konieczności przeszukiwania galerii, wystarczy kliknąć ikonę aparatu.
 • Ma funkcję pojawiania się połączony lub offline dla kontaktów.

Zalet Facebook Messenger jest wiele, ale z kilkoma nie można zaprzeczyć, że korzystanie z niego jest najlepszą decyzją, ze względu na korzyści, jakie oferuje poświęcenie się temu, czego chcesz, czyli czacie.