Skip to content

Jak wysyłać zdjęcia z hasłem przez WhatsApp, aby nikt ich nie widział — zrób to w ten sposób

15 de listopad de 2021

Najbardziej dominującą platformą społecznościową na świecie jest WhatsApp, wielu używa jej do udostępniania swoich wiadomości i plików osobistych niektórym kontaktom. Również ta wiadomość posiada poziom bezpieczeństwa, który chroni Twoje rozmowy i zdjęcia. Ale jeśli chcesz wiedzieć, jak wysyłać obrazy z hasłem przez WhatsApp za pomocą innych aplikacji, czytaj dalej ten artykuł.

Przekonasz się, że po przeczytaniu tej treści będziesz mógł chronić prywatność wszystkich swoich zdjęć. Dlatego zwracaj szczególną uwagę na ten przewodnik i postępuj zgodnie z nim, aby nie mieć problemów.

Co powinieneś wiedzieć przed wysłaniem zdjęć z hasłem z WhatsApp?

WhatsApp to usługa wiadomości używana głównie do wysyłania i odbierania wiadomości, dlatego jest głównym narzędziem interakcji społecznościowych w sieciach społecznościowych. Każdego dnia udostępniane są wiadomości z dźwiękiem i wideo oraz obrazami, których nie chcesz, aby inni widzieli i dlatego wstawiasz hasło. Ale to jest Ważne jest, aby znać pewne aspekty przed podjęciem decyzji o wysłaniu zdjęć z hasłem z WhatsApp.

Szyfrowanie „od końca do końca” WhatsApp

Ta sieć społecznościowa gwarantuje bezpieczeństwo Twoich wiadomości. Musisz wiedzieć, jak działa kompleksowe szyfrowanie WhatsApp, co oznacza, że ​​treść Twoich wiadomości będzie chroniona, aby zapobiec niewłaściwemu wykorzystaniu jej przez osoby trzecie. Dlatego gdy używasz aplikacji WhatsApp do wysyłania zdjęć i filmów, dane te są przechowywane w zaszyfrowanej usłudze sieci społecznościowej, gdzie pozostają bezpieczne. Nieznane osoby nie będą mogły czytać i oglądać treści wysyłanych przez Ciebie wiadomości. Tylko Ty i osoba, którą wyślesz, będziesz mieć do niej dostęp.

Unikaj wysyłania go przez otwarte sieci Wi-Fi

Wiele razy, gdy jesteśmy w miejscu publicznym z otwartą siecią Wi-Fi, łączymy się z nią, aby korzystać z wiadomości WhatsApp. Ale musisz o tym pamiętać wiele z tych sieci może nie być bezpiecznych, ponieważ nie wiesz, kto je obsługuje a nasza prywatność może zostać naruszona. Treść Twoich wiadomości, filmów i zdjęć może wpaść w nieznane ręce.

Ważną sugestią jest połączenie się z bezpiecznym Wi-Fi lub skorzystanie z serwera VPN, który w każdym przypadku podczas wysyłania prywatnych plików, takich jak zdjęcia, jest zaszyfrowany, dzięki czemu zachowana zostanie Twoja prywatność i bezpieczeństwo.

Jak wysłać zdjęcia z hasłem z WhatsApp?

Ale jeśli nawet biorąc pod uwagę powyższe, chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoich wiadomości, możesz to zrobić, korzystając z innych opcji, takich jak możliwość wysyłania obrazów z hasłem. W rzeczywistości w sieci można uzyskać doskonałe programy i aplikacje do otwierania skompresowanych plików lub konwertowania plików do formatu PDF.

wysyłaj pliki chronione przez aplikację WhatsApp

Konwertuj go na plik PDF z hasłem

Tylko ten, kto ma hasło, będzie mógł zobaczyć zdjęcie wysłane przez WhatsApp. Najpierw musisz pobrać aplikację do konwersji plików PDF, a tym samym uzyskać dostęp do swoich zdjęć. Otworzysz aplikację, naciskając przycisk plus, poszukaj zdjęcia z galerii mobilnej. Zaznacz obraz, a następnie kliknij ikonę PDF u góry.

Otworzy się małe okno, w którym należy umieścić nazwę tego pliku PDF i hasło, należy kliknąć nie kompresuj pliku, aby uniknąć pogorszenia jego jakości, a następnie dotknąć OK. Pojawią się wszystkie pliki, które mają hasło, wybierz ten, który chcesz wysłać i kliknij ikonę udostępniania. Następnie wybierasz aplikację WhatsApp i to wszystko.

Dodaj go do pliku ZIP z szyfrowaniem

Zastosowanie WhatsApp umożliwia przeglądanie plików w różnych formatach, w tym plików ZIP z hasłem. Bardzo łatwo jest dodać i wysłać plik ZIP z szyfrowaniem, aby udostępnić go w WhatsApp. Musisz mieć utworzony plik w formacie ZIP na swoim urządzeniu. Otwórz aplikację WhatsApp, kliknij czat, do którego chcesz wysłać plik ZIP, kliknij Dołącz, czyli ikonę klipu znajdującego się na dolnym pasku, i wybierz opcję Dokumenty.

Tam zlokalizujesz plik w formacie ZIP, który zapisałeś na swoim urządzeniu, kliknij plik, potwierdź akcję i kliknij wyślij. Odbiorca otrzyma wiadomość na swoim WhatsApp w formacie ZIP. Musisz tylko wziąć pod uwagę wagę i rozmiar pliku, który może wysłać WhatsApp.

dołącz do naszego kanału telegram