Skip to content

Jak wysyłać wiadomości, pisać do wszystkich i czat głosowy w Valorant – Aktywuj czat Valorant

6 de kwiecień de 2021

Często odczuwamy potrzebę odwrócenia uwagi od gry wideo Valorant pozwala nam to zrobić i baw się dobrze po drodze.

Oczywiście zasługuje na minimalne wymagania komputera, aby móc grać. Które nie będą niemożliwe do zebrania, a doświadczenie jest tego warte.

A teraz więcej niż platforma została zoptymalizowana przez programistów, teraz Valorant umożliwia wirtualną interakcję głębiej z graczami, poprawiając ich system komunikacji między graczami.

W tym artykule pokażemy, jak one działają Wiadomości Valoranta i zdarza się, że można wysyłać wiadomości do innych graczy

Czy powinienem pisać na Valorant?

Aby rozpocząć, musimy poprawnie pobrać i zainstalować Valorant. Jako kolejny element musimy założyć konto i zalogować się na platformę Valorant. Ma to na celu zapewnienie idealnego wykonywania wszystkich funkcji. Zapewnienie skuteczności w grze i świetna sesja z grami.

Teraz, jeśli jesteś już dobrze zorientowany w grze, pytanie, czy Czy powinienem wysyłać wiadomości? Jak wiadomo, jest to gra, w której akcję zobaczymy w pierwszej osobie.

W ten sam sposób, Valorant jest objęty schematem gry że doświadczenie eksploduje w pełni, czyniąc użytkownika w centrum uwagi gry.

Wszystko to osiągnięte dzięki widokowi pierwszoosobowemu, będącemu trybem gry, musi cała uwaga skup się na postaci graczalub przynajmniej w teorii tak powinno być. Wielu ucieka się do komunikacji, to znaczy do wiadomości, a nie do tego, co ona reprezentuje; to znaczy środek wymiany.

Niektórzy uciekają się do wiadomości jako drogi ucieczki od frustracji i złości z powodu źle wykonanych działań w czasie gry lub z powodu nieprzewidzianych utrudnień, które omijają integralność tego, co można by nazwać nienaganną grą, do której dążą. wysyłać wiadomości do innych użytkowników, aby zgłosić roszczenie.

Pamiętaj, że nie jest to konieczne. Nie musisz uciekać się do takich metod. Potrafimy zrobić coś znacznie lepszego i pokazać, że potrafimy grać nie zależy od późnych lub pochopnych działań innych.

Jak wysyłać wiadomości, pisać do wszystkich i rozmawiać głosowo

Zrobimy koniunkcję w sekcji wysyłaj wiadomości i pisz dla wszystkich. Pamiętajmy, że działanie i skuteczność będą uzależnione od dobrego wykonania przyjętych strategii, nie ma sensu dysponować najlepszą strategią działania i ataku, a nie można jej przeprowadzić ze względu na awarie komunikacyjne.

Wysyłanie wiadomości i pisanie do każdego może mieć ten sam cel, a zatem ten sam cel – triumf. Będąc środowiskiem adrenaliny i akcjiNie możesz sobie pozwolić na archaiczne menu do wysyłania wiadomości.

czat aktywowany na Valorant

Odbywa się to od zaprogramowane polecenie który jest wykonywany za pomocą klawiszy Shift, dodanych jednocześnie z klawiszem Enter, gdzie wyświetlany jest plaster miodu z komunikatami.

Czynności, aby zrobić to za każdego, będą zależały od konkretnego prowadzonego przypadku, więc np. Możemy za pomocą tego polecenia w konglomeracie opcji wysyłać wiadomości kierowane do zespołu, obejmie to dodatek „wszystkie” Ponieważ otrzymają ją wszyscy, którzy są w drużynie, opcja ta jest wyróżniona, ponieważ rezygnacja z drużyny jest zaznaczona z boku.

Z drugiej strony, jeśli chcesz go wysłać, aby ogólny konglomerat, czyli wszyscy użytkownicy wchodzący w interakcję, mogli go wyświetlić. Możemy wybrać sekcję „wszyscy” i tak dalej to, co jest napisane, może zostać docenione przez wszystkich.

W tej kolejności pomysłów musimy wrócić do możliwości wiadomości głosowe na Valorant. Pamiętaj, że komfort jest wymaganiem każdego, więc pisanie w pełnej akcji może być niepraktyczne.

Istnieje możliwość skonfigurowania domyślnego klawisza do wysyłania wiadomości głosowych, co ułatwia rozgrywkę i przenosi komunikację na inny poziom. Musimy tylko odnieść się do przestrzeni konfiguracyjnej i postępować zgodnie ze wskazówkami wskazanymi przez grę móc wysyłać wiadomości głosowe w Valorant.

dołącz do naszego kanału telegram