Skip to content

Jak wysyłać i odbierać wiadomości WhatsApp na smartwatchu z Android Wear

17 de październik de 2022

whatsapp to główna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie, a zatem za każdym razem, gdy pojawia się nowy system operacyjny, jego twórcy, podobnie jak twórcy środowiska, martwią się o umożliwienie jego użycia. Cóż, ponieważ ta aplikacja jest tak popularna, wielu użytkowników chce ułatwić czytanie, wysyłanie lub odbieranie wiadomości bez konieczności wyboru urządzenia mobilnego.

Tak właśnie stało się w przypadku zużycie androidsystem operacyjny dla Smartwatche i urządzenia do noszenia Google. Oznacza to, że urządzenia, które mogą być częścią codziennego ubioru danej osoby, są tak inteligentne i mogą być do tego bardzo przydatne.

Gdzie od jakiegoś czasu jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do wielu główne funkcje WhatsApp bez problemów i być może dlatego ogromna liczba czytelników zapytała nas, w jaki sposób mogą bezpośrednio wysyłać lub odbierać wiadomości WhatsApp ze swoich inteligentnych zegarków.

Korzystanie z WhatsApp na smartwatchu

Pierwszą rzeczą, którą musimy o tym powiedzieć, jest to, że Android Wear jest rzeczywiście jednym z najlepsze dostępne dla nas opcje jeśli chodzi o inteligentne zegarki, do tego segmentu dołączyły setki producentów, takich jak Samsung, LG czy Motorola. I dlatego coraz więcej użytkowników smartwatchów na całym świecie zastanawia się nad możliwością wysyłania i odbierania wiadomości z ich Android Wear.

Musimy to powiedzieć przeczytaj wiadomości WhatsApp w Android Wear jest to całkowicie proste, ponieważ wystarczy otworzyć powiadomienie, które nadejdzie, jeśli zsynchronizujemy je przez Bluetooth.

Jak odpowiadać na wiadomości na smartwatchu?

tak co udajesz, że jesteś w stanie odpowiedzieć na tę wiadomość, następnym krokiem będzie przesunięcie wiadomości w lewo, co możemy zrobić szybko i łatwo drugą ręką. Właśnie wtedy pojawi się opcja „odpowiedz + nazwa użytkownika”, którą zamierzamy wybrać.

i mimo że możemy naturalnie odpowiedzieć SMS-emmożna to również zrobić za pomocą emotikonów lub domyślnych wiadomości, co oszczędza nam dużo czasu.

w którymkolwiek z wyżej wymienione przypadki, Zobaczysz, że niezwykle łatwo jest wysłać WhatsApp ze swojego inteligentnego zegarka z Android Wear, a także nie powinieneś tracić z oczu faktu, że powinieneś być precyzyjny. Mówimy to, ponieważ po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość Android Wear sprawia, że ​​powiadomienie znika, ponieważ wyczuwa, że ​​już je przeczytaliśmy.

inteligentny zegarek na stole

dlatego nie będziemy mieli sposób, aby ponownie ci odpowiedzieć chyba że ta osoba ponownie rozpocznie rozmowę z inną odpowiedzią. Jednak jednocześnie musisz wiedzieć, że jeśli potrzebujesz aplikacji do przesyłania wiadomości, która działa praktycznie niezależnie od mobilnej, z autonomią nawet od naszego nadgarstka Android Wear, jest jedna.

To jest Hangouts, sieć społecznościowa Google, która nie ma udało się rozkochać użytkowników, ale przynajmniej w tym przypadku wydaje się to o wiele rozsądniejszą opcją niż WhatsApp. Ponadto nie tylko działa na urządzeniach tej klasy, ale możemy z niego korzystać również na naszym telefonie komórkowym.

Więcej zastosowań Smartwatche

Te urządzenia, oprócz tego, że są dobrym dodatkiem do połączenia z naszymi najlepszymi strojami, oferują wiele zalet w tym samym czasie. Dzięki zaawansowanej technologii, kompaktowej konstrukcji, praktyczności między innymi sprawiają, że jest to wyjątkowy i funkcjonalny element, który nigdy nas nie zawiedzie.

Pomiędzy różne zastosowania, które możemy im nadać do nich możemy wymienić następujące.

  • Można je konfigurować na naszym telefonie komórkowym.
  • Dają nam czas jak każdy konwencjonalny zegar.
  • Zapewniają pogodę i prognozę pogody.
  • W niektórych przypadkach możemy ich używać do odbierania połączeń telefonicznych.
  • Pośród innych.

Ponadto istnieje nieskończona liczba producentów i modeliczyli możemy wybrać ten, który wydaje się nam najwygodniejszy. Aby to zrobić, musimy przeprowadzić badanie każdego z nich i wybrać smartwatch, z najkorzystniejszym systemem operacyjnym, o rozmiarze odpowiadającym naszym gustom i wymaganiom, ulubionym kolorze i funkcjach, które oferują.

Jesteśmy pewni, że jeśli spojrzysz na te aspekty, możesz wybrać smartwatch który spełnia absolutnie wszystkie Twoje wymagania.

dołącz do naszego kanału telegram