Skip to content

Jak wyświetlić zapomnianą rozmowę na Facebook Messengerze

20 de listopad de 2021

Facebook Messenger stał się bardzo popularną aplikacją. Przesyłanie wiadomości jest bardzo praktyczne i dopasowuje się do wielu urządzeń. Usługa czatu i przesyłania wiadomości w aplikacji zawiera narzędzia, dzięki którym możesz zachować porządek na czacie. Możesz archiwizować i cofać archiwizację swoich wiadomości, aby przeczytać je później.

W tym artykule pokażemy, jak organizować czaty z aplikacji Facebook Messenger na urządzeniach mobilnych i przeglądać zarchiwizowane czaty. Dlatego zalecamy dalszą lekturę artykułu.

Jak organizować czaty z aplikacji Facebook Messenger na telefony komórkowe?

W Facebook Messengerze otrzymujemy wiele wiadomości od naszych kontaktów i obserwujących. Ale także w zasobniku wiadomości, który otrzymujesz od tych, którzy niedawno zainstalowali aplikację, te ostatnie są automatycznymi wiadomościami. Ale ostatecznie wszystkie te wiadomości dezorganizują nasze czaty. Oto, jak możesz organizować swoje czaty.

Sposobem na zorganizowanie czatów w aplikacji Facebook jest archiwizacja rozmów na Facebook Messenger, aby mieć do nich dostęp w uporządkowany sposób i ponownie przeczytać te, które otrzymałeś jakiś czas temu i które chcesz zapamiętać. Aby zarchiwizować wystarczy wejść do aplikacji Facebook Messenger aw zasobniku wiadomości zlokalizuj jedną konkretną, którą chcesz zapisać. Przesuń palcem w lewo i kliknij Archiwum. W ten sposób utrzymasz porządek na czatach.

Gdzie wyświetlić wszystkie moje zarchiwizowane czaty na Messengerze i przenieść je do czatu głównego?

Jeśli chcesz ponownie zobaczyć zapisane wiadomości, możesz je łatwo wyświetlić. Wystarczy wykonać następujące kroki: Wprowadzasz swój Aplikacja Messenger, kliknij swoje zdjęcie profilowe znajduje się w lewym górnym rogu ekranu i wybierz opcję Zarchiwizowane czaty. Tam zobaczysz wszystkie zarchiwizowane czaty w kolejności według daty.

Aby przenieść je do głównego czatu, procedura jest równie prosta. Logujesz się do aplikacji Facebook Messenger, lokalizujesz konkretny czat, który chcesz rozpakować za pomocą wyszukiwarki, dwukrotnie klikasz na Czat, a zostanie on przeniesiony do głównego zasobnika czatu. Wyślesz wiadomość do tego kontaktu, a czat zostanie cofnięty z archiwum.

zarchiwizuj czat na facebook messenger

Jak łatwo przeglądać i pobierać zarchiwizowane wiadomości z systemów Windows i Mac?

Z komputera musisz wejść na swoje konto Facebook z Internetu, w tym celu wykonaj następującą procedurę. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku, kliknij ikonę Messenger. Możesz tam zobaczyć najnowsze rozmowy, aby zobaczyć je wszystkie, kliknij Zobacz wszystkie w Messengerze. Klikasz na trzy kropki lub w Ustawieniach, a następnie na opcję Ukryte czaty lub zarchiwizowane rozmowy.

W ten sposób możesz zobaczyć swoje zarchiwizowane wiadomości. Po zlokalizowaniu czatu, który chcesz usunąć z archiwum, naciskasz na to, wysyłasz wiadomość i to wszystko. Możesz zobaczyć wiadomość w swojej skrzynce odbiorczej swojego konta Facebook Messenger.

Co zrobić, jeśli nie mogę skorzystać z funkcji archiwizowania moich czatów w aplikacji Messenger?

Funkcja archiwizacji i rozpakowywania czatów aplikacji Facebook Messenger jest dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych, a nawet na komputerze. Ale jeśli próbowałeś zarchiwizować czat bez powodzenia. Być może będziesz musiał zrobić następny krok.

Uaktualnić aplikację

Pamiętaj, że aplikacja Facebook Messenger na bieżąco wprowadza modyfikacje na platformie, aby móc z nich korzystać, konieczna jest aktualizacja aplikacji. Jeśli zauważysz, że jakiś aspekt aplikacji nie działa lub masz problemy z archiwizacją czatu, powinieneś sprawdzić, czy jest dostępna aktualizacja aplikacji i rozpocząć aktualizację aplikacji Facebook Messenger na swoim iPhonie lub Androidzie. Posiadanie najnowszej wersji aplikacji Messenger jest bardzo ważne, aby nie stracić żadnych nowości i w pełni wykorzystaj swoją aplikację.

zaktualizuj aplikację facebook messenger

Jakie są różnice między archiwizacją a usuwaniem wiadomości lub rozmowy na Facebook Messengerze?

Ważnym aspektem, o którym należy pamiętać, jest to, że archiwizacja czatu to nie to samo, co jego usunięcie. Obie akcje różnią się od siebie. Kiedy archiwizujesz czat, tymczasowo przestaje on być wyświetlany w głównym zasobniku, aby był przechowywany w innej sekcji zarchiwizowanych czatów i możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie i przenieść je do głównego czatu.

Po drugie, kiedy usuniesz czat to znika na stałe z Twojej skrzynki wiadomości na telefonie komórkowym i nie możesz ponownie uzyskać do nich dostępu, ponieważ zostały usunięte z aplikacji Messenger, jest to akcja, która działa na stałe.

dołącz do naszego kanału telegram