Skip to content

Jak wyświetlić prośby o dodanie do znajomych wysłane na Facebooku? – Android i iOS

15 de listopad de 2021

Niewątpliwie, na nasze konto na Facebooku mamy mnóstwo przyjaciół. Aby mieć tych użytkowników na naszym koncie i zobaczyć ich zawartość oraz aby reagowali na nasze, jeden z nich musiał wysłać zaproszenie do znajomych. Jest to metoda dodawania użytkowników do naszych profili i jest to bardzo łatwy proces, możliwe, że wysłałeś prośbę i nie wiesz, czy została zaakceptowana. Dlatego w tym artykule zobaczysz, jak wiedzieć Kto zaakceptował Twoją prośbę o dodanie do znajomych i kto nadal ma ją na liście oczekujących lub usunął ją.

Jak uzyskać dostęp do listy żądań wysłanych z aplikacji Facebook?

To normalne, że chcesz wiedzieć jakie są zaproszenia wysyłane przez Twój Facebook a także poznaj tych, którzy jeszcze cię nie zaakceptowali. Metoda przeglądania tej listy różni się w zależności od tego, czy masz system iOS, czy Android, więc pokażemy Ci sposoby wyświetlania jej na tych różnych telefonach.

Z Androidem

Otwórz aplikację Facebook, tam naciśniesz ikonę „Zaproszenia znajomych” będzie u góry ekranu. Tutaj pojawi się opcja o nazwie „Zobacz wszystko”, której będziesz dotykać. W tym nowym menu, które się otworzy, będzie kilka możliwości Wśród których dotkniesz ten z napisem „Zobacz wysłane prośby”. Po jego naciśnięciu będziesz mógł zobaczyć tę listę z każdym żądaniem, co zrobiłeś, a oni cię nie zaakceptowali.

Na iOS

Z systemem iOS jest nieco inaczej. W tym celu otworzysz również aplikację Facebook, wejdziesz na swój profil i klikniesz na oświadczenie „Dziennik aktywności”. Następnie w lewej dolnej części naciśniesz opcję „Więcej” i tutaj automatycznie pojawią się inne wybory, z których wybierzesz tak zwanych „Dodanych znajomych”. W tym menu będzie również opcja „Wysłano prośby o dodanie do znajomych”, którą klikniesz, aby zobaczyć każde żądanie, którego nie zaakceptowali, i poinformuje Cię, kiedy je złożyłeś.

W jaki sposób można przeglądać zaproszenia do znajomych wysłane za pośrednictwem witryny Facebook?

facebook z komputera!

Aby zobaczyć listę zaproszeń wykonanych z Twojego komputera, który zamierzasz otworzyć Facebook na oficjalnej stronie. Teraz na tej stronie głównej zobaczysz zdjęcie dwóch osób. To jest z „Zaproszenia do znajomych”, kliknij na niego, a kiedy to zrobisz, pojawi się nowa karta.

W zakładce na dole pojawi się podkreślona opcja, która powie „Zobacz wszystko”. Zamierzasz kliknąć, gdy otworzy się to nowe menu będzie każda prośba przyjaciela Odebrane i będziesz mieć możliwość przeglądania przesłanych wniosków. Jest pod prośbami, które otrzymałeś.

Co możesz zrobić, aby usunąć wszystkie wysłane prośby, na które nie udzielono odpowiedzi?

Proces usuwania zaproszeń do znajomych na Facebooku jest łatwy, dla tego otworzysz aplikację Facebook, wtedy dotkniesz trzech linii znajdujących się po prawej stronie ekranu. Wśród wszystkich tych opcji dotkniesz tę o nazwie „Znajomi”, naciśniesz „Zobacz wszystko”, a następnie dotkniesz „Zaproszenia do znajomych”.

Teraz po prawej stronie ekranu pojawią się trzy kropki, po ich naciśnięciu pojawi się opcja „Prośby wysłane”. Na tej liście możesz anulować każde żądanie, którego nie chcesz już akceptować. Będziesz tylko klikał opcję „Usuń”, która znajduje się pod nazwą użytkownika.

Czy istnieje sposób na sprawdzenie, które wnioski zostały odrzucone?

Jeśli chcesz wiedzieć, które prośby znajomych zostały odrzucone lub na które odpowiedziano na Twoim Facebooku, możesz postępować zgodnie z procesem, który omówiliśmy powyżej, aby zobaczyć złożone przez Ciebie zaproszenia. Jeśli któryś z użytkowników nie znajduje się już na tej liście, To znaczy, że wniosek został usunięty lub zaakceptowany. Z drugiej strony, jeśli nadal pojawia się na tej liście, ta druga osoba zignorowała go i postanowiła pozostawić go na swojej liście otrzymanych wniosków.

dołącz do naszego kanału telegram