Skip to content

Jak wyświetlić mój dziennik połączeń FaceTime? – Historia na iPhonie i iPadzie

3 de luty de 2022

Jedną z największych zalet urządzeń marki Apple jest to, że jego użytkownicy mogą korzystać ze słynnej aplikacji FaceTime. Gdzie, wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości tekstowych to funkcje par excellence i dość proste do wykonania. Z tych powodów ta aplikacja bardzo się rozwinęła na rynku i każdego dnia pobiera ją ponad tysiące osób na całym świecie.

Ci, którzy dopiero dowiadują się o korzystaniu z FaceTime, muszą to wiedzieć stąd połączenia można odbierać przez e-mail I to nie tylko numery telefonów. Dlatego dzisiaj nauczymy Cię, jak uzyskać dostęp do rejestru połączeń, abyś mógł obserwować całą aktywność prowadzoną w ostatnich dniach lub miesiącach.

Jakie są kroki, aby wyświetlić historię połączeń w FaceTime?

Jeśli masz już aplikację FaceTime na urządzeniu mobilnym, ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo przeglądać lub uzyskiwać dostęp do historii połączeń. Aby to zrobić, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację, robiąc to wyświetli się lista z osobami, które próbowały się z Tobą skontaktować poprzez rozmowy, a następnie krótki opis, który powie Ci, czy zostały wykonane za pomocą wideo lub audio.

Teraz w panelu FaceTime zauważysz, że niektóre połączenia są podświetlone na czerwono. Co wskaże, że są to te, które zgubiłeś, a te, które pojawiają się na szaro, to te, na które odpowiedziałeś.

Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły swoich połączeń, takie jak numer pochodzenia lub e-mail, wystarczy nacisnąć ikonę litery i, która pojawia się w niebieskim kółku, aby to osiągnąć. Pamiętaj, że w FaceTime możliwe jest również wykonywanie połączeń grupowych do 3 osób.

Jak odzyskać historię połączeń FaceTime na iPhonie i iPadzie?

W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z nieodebraniem połączenia z jakiegoś powodu, możesz upewnij się, że sprawdzasz historię połączeń. Ponieważ istnieją bardzo praktyczne metody, które oferują natychmiastowe rozwiązania przed tego typu problemem. Dlatego o nich będziemy mówić poniżej, abyś mógł je wdrożyć jak najszybciej.

które zostały selektywnie usunięte

Jeśli kiedykolwiek selektywnie usunąłeś połączenia z FaceTime, a teraz chcesz uzyskać do nich dostęp, wiedz, że możesz je odzyskać tak długo, jak posiadasz specjalistyczne oprogramowanie. To powiedziawszy, ważne jest, aby pobrać program do odzyskiwania danych, a najbardziej zalecanym do tego celu jest FunDatos. Oczywiście musisz go zainstalować na komputerze, aby później połączyć się z telefonem komórkowym.

sposób na odzyskanie historii połączeń facetime z telefonu komórkowego

Następnie pozostaje wybrać typ pliku, klikając opcję Skanuj. Po zakończeniu całej procedury na ekranie zobaczysz historię połączeń i jeśli chcesz, możesz go odzyskać, ponieważ program daje ci do tego opcjeponownie zapisując historię połączeń na komputerze lub bezpośrednio na urządzeniu mobilnym.

Korzystanie z kopii zapasowej iTunes

To kolejna bardzo skuteczna metoda, której możesz użyć, gdy chcesz odzyskać historię połączeń FaceTime. W związku z tym, jeśli masz już telefon komórkowy zsynchronizowany z iTunes, musisz podłączyć telefon komórkowy do komputera, aby kliknąć przycisk Odzyskaj z kopii zapasowej iTunes. Gdy to zrobisz, wszystkie połączenia zostaną przywrócone bez większych problemów. Docenisz tę kopię na swoim komputerze, ponieważ cała historia połączeń jest automatycznie przesyłana.

Z kopią zapasową iCloud

Podobnie jak w poprzednim punkcie wyjaśnionym, możesz odzyskać historię połączeń za pomocą kopii zapasowej iCloud. Aby to zrobić, musisz wyszukać na komputerze alternatywę, która mówi Odzyskaj z iCloud, kontynuuję wprowadzanie swojego Apple ID.

Od razu zobaczysz, jak wyświetla się szeroka lista z kopiami zapasowymi, gdzie musisz wybrać preferowany typ pliku. Gdy program skanuje pliki, docenisz historię połączeń, odzyskując te, które uważasz za najbardziej istotne.

dołącz do naszego kanału telegram