Skip to content

Jak wysłać prywatną wiadomość na FACEBOOK bez bycia przyjacielem

11 de marzec de 2021

Kontynuując artykuły dotyczące sieci społecznościowych, tym razem zamierzamy nieco rozszerzyć naszą wiedzę na temat Facebook.

W tej słynnej sieci społecznościowej jest wiele opcji, z których chociaż korzystamy na co dzień, to nie wiemy, jak działa bardzo dobrze, to wyjaśnimy Jak wysłać prywatną wiadomość na Facebooku, nie będąc znajomym.

Od czasu wynalezienia tej sieci społecznościowej miliony ludzi łączyło się i kontaktowało z przyjaciółmi i rodziną. Że mieli czas, a nawet lata, nie widząc ani nie komunikując się. To była wielka pomoc. Dla setek tysięcy ludzi. Że nie mogli mieć w żaden sposób dostępu do tej ukochanej osoby.

Ponieważ nie mieli jego numeru telefonu ani adresu, tylko imię i nazwisko tej osoby i to wszystko, czego potrzebujesz, aby ją znaleźć, skontaktuj się z nim, wysyłając mu zaproszenie do znajomych i to wszystko. Jest już częścią Twojej grupy znajomych i możesz z nim rozmawiać, udostępniać zdjęcia. Ale jak mogę wyślij prywatną wiadomość na Facebooku, nie będąc znajomym.

Naprawdę, nauka tego jest bardzo prosta i jest na to kilka sposobów, zawsze używasz tych samych funkcji, w ten sam sposób, ale są bardziej praktyczne alternatywy. Wielokrotnie z kimś rozmawiamy i chcemy wysłać wiadomość do osoby, która nie należy do naszych grup znajomych, jak wysłać wiadomość bez bycia przyjacielem.

Jak wysłać prywatną wiadomość na Facebooku, nie będąc znajomym

I to nasuwa się na myśl, bo wiele razy nie zdarzyło się, że chcemy lub pilnie potrzebujemy z kimś porozmawiać. Ta osoba niestety nie jest częścią nasza grupa przyjaciół. To jest coś, co doskonale wiedzą twórcy najpopularniejszej na świecie sieci społecznościowej.

Z tego powodu sieć społecznościowa oferuje nam sposób na przesłanie wiadomości do danej osoby. Obecnie istnieje sposób, który można zaklasyfikować jako pośredni, ponieważ kiedy powstał Facebook, takie wiadomości mogły być wysyłane bezpośrednio. Poniżej wyjaśnimy, jak możesz to zrobić.

Korzystanie z czatu na Facebooku

Aby wysłać prywatną wiadomość do kogoś, kto nie jest jeszcze Twoim znajomym, musisz najpierw przejść do profilu użytkownika osoby, do której chcesz wysłać wiadomość. Będąc w jego profilu, musisz zrobić klip w zakładce Wiadomość. Tę zakładkę znajdziesz, jeśli przejdziesz do prawej górnej części ekranu.

Zobaczysz pudełko, które już znasz Czat, ale znacznie większy, w tym polu możesz wpisać wiadomość, którą chcesz wysłać, a także dołączyć zdjęcia, pliki itp. Najważniejsze w tym sposobie wysyłania wiadomości jest to, że tylko osoba, do której go wyślemy, zobaczy wiadomość, bez powodu nikt z naszej grupy znajomych nie zobaczy jej.

Przez to wszystko mamy na myśli to, że są prywatne wiadomości i możemy zrobić to samo z naszymi przyjaciółmi. W ten sposób możemy wysłać Ci wiadomość i nikt inny jej nie zobaczy. Jest to bardzo łatwy i prosty sposób na wysyłanie prywatnych wiadomości do któregokolwiek z naszych znajomych bez konieczności dzielenia się nimi ze wszystkimi.

wysyłać prywatne wiadomości

Na koniec, po wysłaniu wiadomości zostanie ona automatycznie zapisana w formacie Prośby o wiadomości. I voila, Twoja wiadomość została wysłana do drugiej osoby, ale powoduje to niewielką niedogodność, a to dlatego, że nie należy ona do Twojej grupy znajomych. Ta osoba nie otrzyma żadnego powiadomienia o wysłaniu wiadomości na Facebooku.

Jeśli masz szczęście, druga osoba przejrzy wiadomości przychodzące w opcji Prośby o wiadomość i będzie mogła je przeczytać. Jak widziałeś, znasz inną funkcję Facebooka i nauczyłeś się Jak wysłać prywatną wiadomość na Facebooku, nie będąc znajomym.

dołącz do naszego kanału telegram