Skip to content

Jak wyodrębnić pliki RAR lub ZIP z gier na Androida lub PC (przykład)

21 de marzec de 2021

Od czasu pojawienia się informatyki kompresja pliku był obecny, dziś służy do kompresji aplikacji na każdej platformie. Rozumiejąc to, uważamy, że bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak wyodrębnić pliki Rar lub Zip z gier na Androida lub PC.

Na pewno kiedykolwiek spotkałeś się z typowymi plikami Rar lub Zippowinieneś wiedzieć, że są to jedne z najbardziej znanych formatów kompresji. Istnieje wiele aplikacji do wyodrębniania tego typu plików, więc zrobienie tego jest bardzo łatwe.

Prawda jest taka, że ​​w wielu przypadkach trzeba wiedzieć, jak wyodrębnić pliki w formacie Rar lub Zip, aby cieszyć się najlepszymi darmowymi grami na telefony z Androidem bez internetu, zanim to nastąpi, konieczne jest poznanie tego podstawowego procesu.

W każdym razie, jeśli jesteś nowicjuszem i nie wiesz, co robić, nie martw się, ponieważ nauczymy Cię, jak wykonać procedurę w Android i Windows.

Jak wyodrębnić pliki Rar lub Zip z gier na Androida lub PC

W większości przypadków, jeśli nie możesz wyodrębnić skompresowanego pliku w formacie Rar lub Zip, powinieneś to zrobić pobrać aplikację który pozwala robić to efektywnie. Zależy to od każdej platformy, czyli inaczej jest na komputerze PC niż na Androidzie.

Rozpakuj pliki w systemie Android

Na początku, kiedy system operacyjny Android był bardzo nowy nie było wielu programów. W rzeczywistości wykonanie niektórych zadań, które moglibyśmy łatwo wykonać na komputerze PC, było nieco skomplikowane. Jednak z biegiem czasu jestem radykalnie zmieniony.

Dzisiaj Android jest platformą wyjątkową, ponieważ praktycznie wszystko, co możemy zrobić na pececie, jest tam również możliwe. Możesz to zrobić na swoim nowoczesnym telefonie komórkowym grać, pracować, porozumieć się i oczywiście … wykonuj również podstawowe zadania, takie jak rozpakowywanie plików Zip lub Rar.

RAR

W przypadku Androida użyjemy prostego, ale efektywnego narzędzia o nazwie RAR, czyli aplikacja, która pozwoli nam zarówno kompresować, jak i dekompresować pliki w formacie Rar lub Zip. Narzędzie wyróżnia się prostą obsługą, aby korzystać z tej aplikacji, postępuj zgodnie z instrukcjami.

  • Pierwszym krokiem jest zakup aplikacji, w tym celu przejdź do Sklepu Play i wyszukaj aplikację RAR w sklepie Google. Po znalezieniu kliknij zainstaluj i poczekaj, aż procedura się zakończy.
  • Po pobraniu i zainstalowaniu możesz zacząć z niego korzystać. Otwórz aplikację, zostanie wyświetlony folder główny telefonu komórkowego.
  • Teraz musisz zlokalizować ten skompresowany plik w formacie Zip lub Rar, aby to zrobić, przejdź do folderów w systemie. Po zlokalizowaniu naciśnij i przytrzymaj, aby wyświetlić plik menu kontekstowe.
  • W tym menu wybierz opcję Wyciąg, zalecamy wybranie wypakowania / „nazwa pliku”, ponieważ spowoduje to utworzenie folderu i będzie można łatwo zlokalizować dokumenty z Zip lub Rar.

Jeśli nie podoba Ci się aplikacja, którą Ci pokazujemy, możesz również uzyskać dostęp do innych alternatyw i zobaczyć naszą listę najlepszych aplikacji do dekompresji plików RAR na Androida iw ten sposób możesz wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba.

Jak wyodrębnić pliki Rar lub Zip z komputera

W przypadku komputera PC kompresja i dekompresja plików był obecny od zawsze, więc istnieje wiele aplikacji do realizacji tego zadania. W każdym razie chcemy polecić jeden z najbardziej wydajnych i najprostszych, jakie istnieją.

7-Zip

Aplikacja 7-Zip to prosty, ale skuteczny kompresor i dekompresor. Dzięki niemu zaoszczędzisz miejsce na swoim pececie wg skompresuj swoje pliki, w ten sam sposób szczególnie przydatne jest prawidłowe zdekompresowanie aplikacji i plików. Aby użyć go na PC, wykonaj następujące kroki:

  • Pierwszym krokiem jest zakup narzędzia, w tym celu przejdź do ich witryny internetowej, aby je pobrać. Przed kliknięciem dowolnego łącza powinieneś wiedzieć, czy twój procesor lub komputer ma 32 lub 64 bity, po sprawdzeniu kliknij odpowiedni plik do pobrania dla swojego komputera.
  • Po pobraniu aplikacji przejdź do Zainstaluj to.
  • Po zainstalowaniu aplikacji możesz zacząć z niej korzystać, jest to bardzo proste. Po prostu wyszukaj żądany plik rozprężać.
  • Naciśnij prawy przycisk myszy i wybierz opcję „Wypakuj do folderu”W ten sposób zostanie utworzony folder do rozpakowania i będziesz mieć dostęp do swoich plików.

Rozpakuj pliki pc

Powyższe metody są najłatwiejsze do wykonania rozpakuj pliki na PC i Androidzie. W jaktosie mamy różnego rodzaju samouczki, aby rozwiązać wszystkie Twoje potrzeby.

Z kolei chcemy wskazać, że ten proces jest również ważny do dekompresji pliku rar podzielonego na części, jeśli tak, po prostu zaznacz wszystkie części i umieść je w tym samym folderze. Po powyższym musisz rozpakować pierwszą część, system automatycznie wykryje resztę części i utworzy pliki.

dołącz do naszego kanału telegram