Skip to content

Jak wymusić uruchomienie lub ponowne uruchomienie telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone za pomocą przycisku lub bez

1 de kwiecień de 2023

Jeśli jesteś użytkownikiem sprzętu, na który jest największe zapotrzebowanie na rynku, np. związanego z systemem operacyjnym Androida lub iOS W przypadku marki iPhone przekonasz się, że stale pojawia się problem związany z włączaniem lub ponownym uruchamianiem naszego sprzętu.

Jest wielu użytkowników, którzy znajdują się w problematycznej sytuacji zepsułeś przycisk zasilania telefonu komórkowego. A jeśli należysz do tych, którzy są w takiej sytuacji, najlepszą radą, jaką możesz zastosować, jest nigdy nie wyłączać urządzenia.

Ponieważ może się zdarzyć, że bateria naszego sprzętu nagle się zatrzymuje lub uruchamia ponownie i dzięki temu nie możemy zapobiec natychmiastowemu wyłączeniu.

Na telefonach i tabletach Apple rzeczy są prostsze, podobnie jak w przypadku niektórych skrótów, które nam oferuje i jak prawidłowo z nich korzystać, mogliśmy uzyskać dostęp do tych samych funkcji, co zawsze, ale w szybszy sposób.

Podobnie, gdy pomagamy naszemu zespołowi podłączenie go do prądu elektrycznego urządzenie włączy się automatycznie. To rzadko zdarza się na Androidzie. W każdym razie zostawiamy Ci kilka interesujących pomysłów, które możesz wziąć pod uwagę, aby móc wymienić słynny przycisk zasilania, który się zepsuł.

Może któreś z tych wskazówek Mogą pomóc w nagłych wypadkach. Dlatego powinniśmy również wziąć pod uwagę, że Twoje urządzenie może mieć problemy z ładowaniem i dlatego ekran się nie włącza ani nie wyświetla żadnego sygnału, więc możesz to sprawdzić przed kontynuowaniem kroków.

Zasoby, których można użyć w Internecie, aby ponownie uruchomić nasze urządzenie

Istnieje kilka alternatyw, które mogą nam pomóc wymienić zepsuty przycisk. Przeglądając sieć, znajdziesz dziesiątki sztuczek, i modele uniwersalne, wszystkie w zależności od modelu telefonu lub tabletu, jak wspomnieliśmy powyżej, ale może istnieć więcej niż jedno rozwiązanie dla typu urządzenia.

Pierwsza rada byłaby wtedy wymień przycisk zasilania, i możesz znaleźć kilka, które pasują do Twojego telefonu komórkowego i budżetu, chociaż może to być drogie rozwiązanie. Dlatego przejdziemy do szybkich i tanich alternatyw, aby móc włączyć telefon komórkowy, jeśli przycisk zasilania jest zepsuty lub przestał działać.

możesz spróbować naciśnij przycisk zasilania ostrym i cienkim przedmiotem, o wystarczającej wielkości, aby zetknąć się z obszarem przycisku odpowiedzialnym za zapłon. Wadą tej opcji jest to, że z czasem ostry przedmiot może wytrzeć powierzchnię styku.

światło na samsunga

Jak krok po kroku zrestartować lub wymusić uruchomienie telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone

Jest to metoda, która nie uszkadza telefonu komórkowego, ale tak nie jest 100% gwarancji, że zadziała. Nie wszystkie telefony komórkowe i tablety z Androidem wymuszają włączenie, wykonując te czynności. Możesz spróbować, jeśli pozostałe opcje nie działają.

  • Podłącz ładowarka z wtyczką ale nie przez telefon.
  • Przy wyłączonym telefonie i włączonej baterii łączymy się z ładowarką, jednocześnie wciskając przycisk Home lub przycisk zmniejszania głośności (w zależności od tego, który służy do wejścia w tryb odzyskiwania naszego telefonu bez przycisku).
  • W menu o Odzyskiwanie wybieramy opcję Uruchom ponownie (jeśli musisz nacisnąć przycisk home, aby wybrać opcję, pozostaw wybraną opcję i poczekaj, czasami działa).
  • Telefon powinien wtedy uruchom ponownie normalnie.

Jednak coś, co musimy wyjaśnić i co musisz wziąć pod uwagę, to to, że jeśli chcesz uzyskać dostęp do Tryb odzyskiwania bez pomocy przycisków, wcześniej musiałeś potrzebować uprawnień ROOT i SuperUser na swoim urządzeniu, aby móc łatwo wejść do naszego zespołu i przy pomocy innych kroków.

Ta metoda włączania telefonu bez przycisku Home nie zawsze działa, ale jeśli masz kompatybilne urządzenie, może wyjść z więcej niż jednego problemu. A w przypadku tych kroków zostały one przetestowane z dobrą skutecznością na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Chcielibyśmy wiedzieć Jakie były Twoje doświadczenia z nami? i czy udało Ci się ponownie włączyć telefon, wykonując te proste czynności. Powiedz nam, zostawiając komentarz.

dołącz do naszego kanału telegram