Skip to content

Jak wymusić ponowne uruchomienie telefonu komórkowego, który utknął lub został zablokowany i nie odpowiada

6 de lipiec de 2023

Czy korzystałeś z telefonu i nagle okazuje się, że utknął, to znaczy, że ekran jest czy zamarzł? Musisz więc wiedzieć, że niestety jest to znacznie bardziej powszechny problem, niż nam się wydaje.

Prawda jest taka, że ​​​​ten błąd dotyczy również nie tylko starszych terminali, ale także niektórych, które moglibyśmy uznać za nowoczesne, iz tego powodu chcemy Ci pokazać, jak możesz ponownie uruchomić telefon komórkowy to utknęło.

W rzeczywistości jest to problem, który pojawia się, ponieważ aplikacje, które mamy otwarte w tym samym czasie, zwykle generują problemy z powodu Zużycie pamięci RAM robią w określonym czasie.

Wyłącz mój telefon komórkowy, który utknął i nie odpowiada

Dla niektórych rozwiązanie tego problemu może być skomplikowane, biorąc pod uwagę, że ich telefony komórkowe nie pozwalają im wyjąć baterii. Oczywiście, jeśli baterię można wyjąć tak jak w starszych urządzeniach, to upraszcza całość. Wystarczy go wyjąć, odczekać kilka sekund i włożyć z powrotem, a wtedy smartfon znów będzie działał tak, jakby nic się nie stało.

Pewnie zastanawiacie się teraz, co się dzieje, gdy mamy telefon, który nie pozwala nam wyjąć baterii. W przypadku smartfonów uszczelnionych lub zanurzalnych bateria nie usunąć w żaden sposób. Co ciekawe, nie będziesz musiał czekać, aż bateria się wyczerpie, zamiast tego istnieje kilka naprawdę atrakcyjnych alternatyw.

telefon komórkowy z Androidem nie uruchamia się

Uruchom ponownie telefon komórkowy, który został zamrożony

Cóż, w tego typu sytuacjach i niezależnie od tego, czy chcesz ponownie uruchomić smartfon, ponieważ ekran się zawiesza, czy z jakiegokolwiek innego powodu, musisz wiedzieć, że istnieje szereg kombinacji klawiszy typowych dla telefony komórkowe z Androidemco powoduje ponowne uruchomienie komputera.

Ta kombinacja, która jest prawie uniwersalna dla wszystkich Androidów, polega na jednoczesnym naciśnięciu przycisków Dom + Włącz przez kilka sekund, aż terminal automatycznie uruchomi się ponownie. Jeśli masz telefon, który nie ma przycisku Home, jak to bywa z niektórymi, wystarczy nacisnąć, zawsze w tym samym czasie, przycisk zasilania + zmniejszania głośności.

Jak powiedzieliśmy, ten proces powinien działać na Twoim Androidzie, niezależnie od tego, jaki to jest, ale zawsze możesz poszukać konkretnej kombinacji dla swojego telefonu. Tymczasem, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, wystarczy zapytać nas o to w komentarzach.

Dowiedz się, jak wymusić uruchomienie telefonu komórkowego, który utknął lub jest zablokowany

Mając smartfona, wiele osób często napotyka wspólny problem, taki jak fakt, że telefon komórkowy zamarł i nie odpowiadaj, ten problem jest powszechny nawet w nowszych modelach. Jest to jednak problem, który ma wspólne źródło.

Obecnie wiele smartfonów cierpi z powodu tego problemu, ponieważAwarie pamięci RAM Ze względu na dużą liczbę działających aplikacji i usług powoduje to zawieszanie się telefonu komórkowego bez odpowiedzi. Jednak rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste i nie wymaga wiele w zależności od rodzaju posiadanego telefonu komórkowego.

Jeśli telefon komórkowy to A model z wyjmowaną baterią wtedy rozwiązanie jest dość proste, ponieważ wystarczy wyjąć baterię z telefonu komórkowego, po wykonaniu tej czynności telefon komórkowy się wyłączy. Po kilku sekundach bateria jest wkładana z powrotem, aby ponownie ją włączyć i problem rozwiązany.

Jeśli on telefon komórkowy jest modelem wodoodporny, nie można wyjąć baterii, ponieważ pokrywa jest uszczelniona. Nie stanowi to jednak problemu dla użytkowników, ponieważ te telefony komórkowe można ponownie uruchomić. Wynika to z sekwencji przycisków, które mają obecnie wiele modeli.

Jednoczesne naciśnięcie przycisku zasilania za pomocą przycisku HomPo kilku sekundach łatwo uruchomi się ponownie, jeśli telefon komórkowy nie ma przycisku Home, musisz jednocześnie nacisnąć przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności, aby po kilku sekundach uruchomił się ponownie.

Dzięki tym metodom ludzie mogą być pewni, że ten problem nie będzie cię znowu niepokoićNiezależnie od typu modelu, te telefony komórkowe można zmusić do ponownego uruchomienia, aby uniknąć przyszłych problemów.

Czy udało Ci się odzyskać smartfon, który utknął?

dołącz do naszego kanału telegram