Skip to content

Jak wylogować się z konsoli Xbox ze wszystkich moich urządzeń — wszystkie modele

14 de grudzień de 2021

Gdy masz konto Microsoft, możesz logować się z różnych urządzeń, wszystko to robią użytkownicy, aby zsynchronizować informacje o koncie. W tym artykule wyjaśniono, jak to zrobić, jeśli musisz wylogować się z konsoli Xbox na więcej niż jednym urządzeniu.

Czy seria Xbox, którą mam, jest do tego ważna?

W czasie Wyloguj na urządzeniach, Nie ma znaczenia, jaki typ serii Xbox ma gracz, ponieważ mogą to zrobić z dowolnej konsoli. Problem występuje, gdy sesja jest otwarta na kilku urządzeniach jednocześnie z kontem Microsoft i ze względów bezpieczeństwa chcesz zamknąć sesję.

We wszystkich konsolach do gier występują pewne niedogodności lub błędy, na przykład w Xboksie, wielu napotkało błąd, aby szybko otworzyć swoje gry i nadal udało im się to naprawić. Co w takim razie zrobić? Najczęstszą rzeczą, jaką można zrobić w takich przypadkach, jest zmiana hasła.

Mimo to typ konsoli Xbox używany do wylogowywania się z urządzeń nie ma znaczenia. Musisz tylko wykonać pewne kroki, które pomogą użytkownikowi, aby jego sesja mogła zostać zamknięta i aby nikt inny nie miał do niej dostępu.

Skąd mam wiedzieć, na których urządzeniach moja sesja jest otwarta?

Po użyciu innej konsoli niż zwykła, jest bardzo prawdopodobne, że po ponownym zalogowaniu się pojawi się wyskakujące okienko z komunikatem takim jak: Wylogowałeś się gdzie indziej. Jeśli to wyskakujące okienko się nie pojawi, jest bardzo prawdopodobne, że sesja została otwarta na innych urządzeniach. To powiadomienie jest czym może dać pewność że sesja była ostatnio zamknięta.

Teraz, aby wylogować się z konsoli Xbox, musisz wykonać szereg kroków, wszystko to będzie zależeć od tego, gdzie chcesz się wylogować, czy z ustawień, czy z konfiguracji Microsoft.

Wprowadzanie ustawień mojej konsoli Xbox

Podczas uzyskiwania dostępu do ustawień konsoli Xbox kliknij przycisk Xbox, aby otworzyć przewodnik i wybierz profil, a następnie kliknij system i na koniec po prostu kliknij wyloguj się.

kontroluj xbox

Wewnątrz ustawień Microsoft

W przypadku chęci zamknięcia konsoli z konfiguracji Microsoftu, proces ten jest nieco dłuższy dla użytkownika. Przede wszystkim użytkownik musi wejść na stronę Microsoft, czy konieczny jest dostęp z konkretnego urządzenia? Nie, można uzyskać do niego dostęp z komputera lub telefonu komórkowego, aby móc zalogować się na konto.

Następnie użytkownik musi zlokalizować w linii, w której jesteś słowo „urządzenia” zaraz po kliknięciu w to miejsce pojawi się okno, z którego możesz wybrać urządzenie, z którego chcesz się wylogować z serii Xbox.

Tam powinno kliknij linię „pokaż szczegóły”, a następnie należy uzyskać dostęp do tego, który mówi „zarządzaj”. Na koniec należy wybrać wiersz, w którym jest napisane „usuń konsolę”. Po wykonaniu tej serii kroków będziesz mógł całkowicie odłączyć się, a sesja zostanie zamknięta.

Jeśli cały ten proces nie pomaga wylogować się z konsoli Xbox, podobnie jak zmiana hasła, należy zrobić coś bardziej szczegółowego. Rozpoczynasz sesję w Outlooku, przechodzisz do ustawień na górnym pasku i klikasz sekcję: zobacz wszystkie ustawienia Outlooka.

Stamtąd jest musi wejść sekcja „Ogólne” a następnie na „urządzeniach mobilnych”. Po wykonaniu tej serii kroków pojawi się okno, które pokaże, jak wylogować się z urządzeń, na których jest otwarte.

Czy mogę zalogować się ponownie tam, gdzie zamknąłem to w ten sposób?

Po tym, jak udało się wreszcie zamknąć sesję na urządzeniach, na których była otwarta, pojawia się pytanie, czy można ponownie uruchomić sesję w tym samym miejscu, czy też jest ona zbanowana na zawsze. Odpowiedź jest taka, że ​​możesz zalogować się w tym samym miejscu, w którym ostatnio odłączałeś. Tylko ważne jest, aby pamiętać, aby się wylogować, aby nie mają tych samych niedogodności następnym razem.

dołącz do naszego kanału telegram