Skip to content

Jak wylogować się z Gmaila na innych połączonych urządzeniach i wiedzieć, kto jest zalogowany

3 de lipiec de 2022

Chociaż chcielibyśmy trzymać intruzów z daleka nasze konta internetoweczęsto zostawiamy szeroko otwarte drzwi wejściowe, korzystając z niezabezpieczonego komputera lub przechowując nasze hasło na publicznej stacji roboczej.

Chroń swoje e-maile przed wścibskimi spojrzeniami i zakończ dowolną liczbę aktywnych instancji na swoim koncie, używając zdalny przełącznik z Gmaila.

Jeśli przemieszczasz się między wieloma komputerami do pracy i do użytku osobistego, upewnij się, że Konto Google Gmail być offline. konta, gdy te urządzenia nie są używane.

Co ważniejsze, jeśli komputer laptop lub urządzenie mobilne zostanie zgubiony lub skradziony, wiedza o tym, jak natychmiast odłączyć swoje prywatne konta, ma kluczowe znaczenie. Wylogowanie się z Gmaila z wielu urządzeń jest proste i można to zrobić dwoma szybkimi kliknięciami.

Gmail ma funkcję zdalnego wylogowania, która jest bardzo przydatna w takich sytuacjach, umożliwiając zakończenie wszystkich aktywnych sesji z dowolnego miejsca. komputer lub telefon komórkowy.

Niektórzy z was mogą go nie znać, ale znajduje się na samym dole skrzynki odbiorczej i jest tylko kliknij.

Jak zamknąć wiele urządzeń?

 1. Zaloguj się do Gmaila z dowolnej przeglądarki internetowej
 2. Przewiń na dół swojego w pudełku.
 3. pod ostatnim e-mail Odebrane
 4. Po prawej stronie znajduje się sekcja opisująca Twoje „Ostatnia aktywność na koncie” obok linku po więcej „Szczegóły”.
 5. Kliknij szczegóły, a pojawi się nowe okno ze wszystkimi ostatnie sesje.
 6. Nastąpi przycisk skończyć je wszystkie.
 7. Jeśli chcesz się tylko upewnić, że niepowiązany wszędzie.
 8. Jedno kliknięcie załatwi sprawę.
 9. Możesz także poświęcić trochę czasu na przejrzenie tych sesji i określenie, czy jest jakaś aktywność, o którą musisz się martwić.
 10. Możliwy zapomniane aplikacje przez długi czas, że nie chcesz już przyznawać dostępu.

W szczególności w pierwszej kolumnie zatytułowanej „Typ dostępu” zobaczysz przeglądarkę, urządzenie, aplikację lub serwer poczty (np. POP lub IMAP), z których uzyskałeś dostęp do Gmaila.

zamknij urządzenia Gmail

Jeśli nie rozpoznajesz aktywność na stroniena przykład lokalizacja lub typ dostępu, ktoś może uzyskać dostęp do Twojego konta w wyniku oszustwa polegającego na wyłudzaniu informacji lub złośliwego oprogramowania i należy natychmiast zmienić hasło.

Dla wpisów, które czytają Autoryzowane aplikacjemożesz kliknąć Pokaż szczegóły, a następnie kliknąć Zarządzaj dostępem do konta.

Stąd otrzymasz pełną listę wszystkich nagrodzonych aplikacji dostęp do Gmaila a kliknięcie wpisu spowoduje wyświetlenie daty przyznania dostępu wraz ze szczegółowymi informacjami na temat tego, do czego aplikacja ma dostęp, oraz przyciskiem Usuń, aby cofnąć autoryzację.

Procedura zdalnego wylogowania ze smartfonów

Jeśli zgubiłeś telefon i potrzebujesz wyloguj się z Aplikacji Googlemusisz wykonać kilka dodatkowych czynności, jak poniżej:

 1. Uzyskaj dostęp do swojego konta Google / ustawień prywatności pod adresem https://myaccount.google.com/?hl=es
 2. W „Początek sesja i bezpieczeństwo”.
 3. Kliknij „Aktywność urządzenie i wydarzenia związane z bezpieczeństwem.
 4. Zobaczysz listę urządzenia ostatnio używane.
 5. Kliknij „sprawdź urządzenia„, aby zobaczyć więcej szczegółów.
 6. Od gotowy który się pojawia.
 7. znajdź urządzenie, które chcesz zdalnie wyczyścić Aplikacje Google.
 8. Kliknij na Nazwa Urządzenia.
 9. Kliknij USUNĄĆ aby zdalnie odwołać dostęp do tego urządzenia.

Powody, dla których warto teraz korzystać z Gmaila!

Osobiste adresy e-mail zapewniają osobowość, funkcje i wyraźniejszy obraz tego, co zamierzasz z nimi zrobić. Gmail nie jest wyjątkiem. Usługa Google jest bardzo łatwa w użyciu a ich e-maile przedstawiają nieskończone powody do wykorzystania.

Jednym z powodów, dla których Gmail może być używany, jest łatwość i dostępność, a także jego konfigurowalny wygląd i możliwość zapisywania niedokończonych wiadomości e-mail.

Ty jesteś, plus nieskończone powody sprawiają, że jest to ten, który ma najlepsze powody do użycia, jego nowe aspekty i zmiany są więcej Zalety korzystania z Gmaila podczas tworzenia wiadomości e-mail.