Skip to content

Jak wyłączyć lub wyłączyć alarm za pomocą mobilnych przycisków głośności

9 de lipiec de 2022

Dziś niewielu z nas nadal korzysta z tradycyjnych budzików, ponieważ większość z nas stawia na mobilny alarm. Ale chociaż jest to zadanie, które wszyscy wykonujemy prawie codziennie, prawda jest taka, że ​​nie znamy niektórych jego opcji, takich jak wyłączenie alarmu, gdy go potrzebujemy, za pomocą przycisków zwiększania lub zmniejszania głośności.

Aktywuj funkcję sterowania alarmami z poziomu głośności

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby aktywować tę opcję, jest logicznie, aby uzyskać dostęp do aplikacji Zegar Twojego telefonu Android. Będąc w nim, będziesz musiał kliknąć trzy przyciski, które pojawiają się u góry, aby uzyskać dostęp do Ustawień, z których dokonasz zmiany na nowy sposób aktywacji.

W menu Ustawienia znajdziesz opcję o nazwie Przyciski głośności, ustawienie alarmu jest łatwe, możesz nawet zmienić dźwięk alarmu lub odtworzyć piosenkę. Znajdziesz w nim trzy opcje: Dezaktywuj, odkładaj i nic nie rób. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać, jaką funkcję ma spełniać nasz smartfon po naciśnięciu przycisków głośności. Po aktywacji będziesz mieć go gotowy do użycia w prosty sposób.

Tylko dla aplikacji zegara google

Należy pamiętać, że ta opcja będzie działać tylko wtedy, gdy używana jest aplikacja zegara google, który jest domyślnie dostępny na wszystkich telefonach z Androidem. W przypadku, gdy zainstalowałeś dodatkową aplikację, możliwe, że również ma podobną opcję, ale nie musi to być w tym samym czasie lub działać w ten sam sposób. Ale zawsze możesz trochę zbadać Ustawienia, dopóki nie znajdziesz potrzebnej funkcji.

Naciśnij przycisk głośności, gdy zabrzmi alarm

Po włączeniu tej opcji wszystko, co musisz zrobić, gdy włączy się alarm, to: naciśnij przycisk głośności, i zostanie on dezaktywowany lub przełożony zgodnie z tym, co zaznaczyłeś w konfiguracji, którą wykonałeś w poprzednim kroku. Chociaż tak naprawdę nie jest to o wiele wygodniejsze niż robienie tego z ekranu, może być całkiem praktyczne, gdy śpimy w połowie i nie mamy nawet refleksu, aby zauważyć, co jest na ekranie.

Zalecamy wypróbowanie tej opcji, a następnie zdecydować, która z nich jest dla Ciebie najwygodniejsza. Ideałem jest, abyś doskonale znał swój telefon z Androidem, dzięki czemu możesz w pełni go wykorzystać. gra, którą uważasz za konieczną.

Najlepsze aplikacje alarmowe na Androida.

Nie zasnąć Alarmy. Jest to chyba jeden z najskuteczniejszych systemów alarmowych na rynku, ponieważ ta aplikacja nie przestaje dzwonić głośno iz bardzo irytującym dźwiękiem, dopóki nie wykonamy określonej czynności.

wyłącz alarmowe przyciski głośności telefonu komórkowego

Opiera się to na udaniu się do miejsce i czas wcześniej zaprogramowany w aplikacji, aby następnie zrobić zdjęcie obiektu w celu wyłączenia alarmu.

Ale oferuje nam 2 inne sposoby programowania wyłączanie alarmówchodzi o rozwiązywanie ćwiczeń matematycznych lub zatrzymywanie się podczas potrząsania komputerem.

System przez Budzik Nebula. Jest to ciekawa aplikacja alarmowa, która proponuje swoim użytkownikom system nagród w postaci gwiazd, aby ukończyć konstelację nieba, o ile zdołają zatrzymać dźwięk alarmu na czas.

Ten sam ma 3 metody wyłączyć, które wahają się od potrząsania sprzętem, zeskanowania kodu umieszczonego w miejscu zamieszkania czy rozwiązania wyzwania zaproponowanego przez APP.

Czas się obudzić. Jest to obecnie najbardziej interaktywny budzik na rynku, ponieważ sposobem na zatrzymanie jego alarmów jest denerwowanie znaków pojawiających się na ekranie tej aplikacji.

Ponadto zawiera kilka innych funkcji Ciekawe rzeczy, takie jak całkowita regulacja głośności, możliwość ustawienia alarmów z muzyką zapisaną na urządzeniu, ustawienie wielu alarmów itp.

Należy pamiętać, że wszystkie te aplikacje są dostępne za pośrednictwem różnych sklepów cyfrowych należących do systemów operacyjnych Android i iOS.

W taki sposób, że już wiesz, czym one są. najlepsze aplikacje alarmowe dostępne dla wszystkich typów smartfonów na rynku. Możesz go użyć, aby nie spóźnić się na zajęcia lub ponownie do pracy, ale jeśli znasz kogoś innego, kup go w sekcji komentarzy.

dołącz do naszego kanału telegram