Skip to content

Jak wyłączyć i naprawić błąd „Wykryto nakładkę ekranu” na moim urządzeniu z Androidem

19 de maj de 2023

Masz smartfon Samsung, BQ, ZTE, Sony, Motorola, Huawei lub LG i chcesz wyłączyć system nakładek ekranowych na Androidzie? Musisz więc wiedzieć, że to jest problem wpływa na ogromną liczbę użytkownikówktórzy chcą się z tym jak najszybciej uporać.

W każdym razie prawda jest taka, że ​​bez względu na to, jakie masz urządzenie, możliwe, że nakładka ekranu na Androida Ci przeszkadza, więc postaramy się pokazać Ci, jak to zrobić. przezwyciężyć ten problem.

Są użytkownicy, którzy mają problemy z nakładką ekranu. Jeśli brzmi to dla ciebie po chińsku, masz szczęście ponieważ oznacza to, że nie masz tego problemu. Ale dzisiaj zobaczymy, jak się go pozbyć i sprawić, by przeminął. Ale nie przed powiedzeniem ci, co mamy na myśli.

O co chodzi z nakładką ekranową w Androidzie? To coś złego?

Nakładka ekranowa to uprawnienie, które umożliwia wyświetlanie aplikacji na innych aplikacjach. To tak, jakby mieli inne przywileje, dlatego często mówi się, że jest to zezwolenie specjalne. I może to być bardzo denerwujące.

Ale ten problem był widoczny przede wszystkim w wersjach wcześniejszych niż Android Marshmallow, ponieważ od tej wersji można nimi odpowiednio zarządzać. Powiedzmy, że to jeden z tzw najlepiej w ochronie dużego G. Ale wielu użytkowników ma poważne problemy z tą nakładką, do tego stopnia, że ​​zaczęła być postrzegana jako niebezpieczne pozwolenie.

Wiele razy, gdy pobieramy aplikację lub po raz pierwszy mamy nasze urządzenie w rękach, kiedy je konfigurujemy, akceptujemy uprawnienia bez ich czytania, a te uprawnienia wprowadzają zmiany w naszym telefonie komórkowym, usuwanie uprawnień z aplikacji na Androida jest bardzo łatwe, a usunięcie niektórych może oszczędzić wielu kłopotów.

Prawda jest taka, że ​​wystarczy przejrzeć sieci społecznościowe lub fora, aby to znaleźć jest wiele ludzi Właśnie rozmawiają o nakładce ekranu w Androidzie i jak rozwiązać problem.

Niestety tak, wiele proponowanych przez nich rozwiązań nie działa. Z tego powodu w tym konkretnym artykule chcemy pokazać, w co wierzymy bez wątpienia, ostateczne rozwiązanie aby wyłączyć nakładkę ekranu na Androida.

Jak krok po kroku wyłączyć nakładkę ekranu na telefonie z Androidem?

Dobry, pierwszą rzeczą do powiedzenia jest to, że ten problem dotknął wielu użytkowników po aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow, więc warto rozważyć ten szczegół. Problemy z Androidem 6.0 Marshmallow można łatwo rozwiązać, ale czasami nie wiemy, jak to zrobić.

Dlatego jeśli jesteś jednym z nich, pokażemy Ci, co naszym zdaniem jest najlepszym rozwiązaniem do nakładki ekranowej na Androida. Chociaż istnieją trzy metody, zacznijmy od tej, która uważamy za prostszea następnie dodamy inne na wypadek, gdyby to nie zadziałało.

Będziesz musiał tylko zidentyfikować aplikację umieszczoną nad inną aplikacją i usunąć ją, to takie proste. Będzie to konieczne, aby uzyskać położyć kres temu problemowi i przywróć swój smartfon z Androidem do normy. Dlatego kroki, które będziesz musiał wykonać, są następujące:

  1. Najłatwiejszą metodą wyłączenia nakładki ekranu na większości terminali AndroidAndroid jest przejście do Ustawień, Aplikacje, Opcje, Zapis nad innymi aplikacjami. Zobaczysz, że pojawią się różne aplikacje i będziesz mógł usunąć pozwolenia w każdym przypadku.
  2. Następnie, jeśli masz telefon komórkowy z czystym Androidem, musisz przejść do Ustawienia, Aplikacje, Menedżer aplikacji, Opcje, Uprawnienia aplikacji i ponownie, usunąć z aplikacji mają to pozwolenie na nakładkę ekranu.
  3. Jeśli masz terminal Samsung, musisz przejść do Ustawień, Zaawansowane funkcjeObsługa jedną ręką i Wyłącz

nakładka wyłącz blokadę powrotu

Jeśli nadal masz ten problem po wykonaniu powyższych kroków, zalecamy zainstalowanie Clean Master lub dowolnej posiadanej aplikacji i wyczyszczenie systemu, ponieważ może kolidować z problemem nakładki ekranu na Androida.

Drupe, Lux lub Twilight to inne aplikacje, które musisz usunąć w tego typu przypadkach. Następnie, musisz spróbować ponownie wykonaj poprzednie kroki, o których mówiliśmy, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Jeśli wykonałeś wszystkie kroki, które właśnie pokazaliśmy, to najprawdopodobniej Czy udało Ci się wyłączyć nakładkę? ekran na Androida, dzięki czemu pozbędziesz się jednego z najczęstszych problemów, z którymi zwykle spotykają się wszyscy użytkownicy tego systemu operacyjnego.

Czy udało Ci się krok po kroku wyłączyć nakładkę ekranu na Androida?

dołącz do naszego kanału telegram