Skip to content

Jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie dźwięku i wideo w Google Chrome

12 de październik de 2021

Jak zawsze zapewniamy rozwiązania optymalizujące przeglądanie stron internetowych; tym razem chcemy przedstawić Wam inne Sposoby wyłączania obrazów, dźwięku i filmów w Chrome, które zazwyczaj odtwarzane są automatycznie. Generuje to spowolnienie podczas przeglądania Internetu i całą serię problemów. Jeśli jesteś zainteresowany pozbyciem się tych i innych komplikacji, zapraszamy do uważnego przeczytania tych informacji. Następnie pokażemy, dlaczego wyłączyć autoodtwarzanie w Chrome.

Po co wyłączać automatyczne odtwarzanie obrazów, audio i wideo w Chrome?

Reprodukcja „obrazów”, „dźwięków” i „filmów” wykonywana domyślnie przez internet powoduje:

 • Powolność podczas przeglądania musimy przyspieszyć zarówno nasz system Windows, jak i przeglądarkę.
 • Nadmierne zużycie danych Na twoim telefonie komórkowym.
 • Zakłóca również nieoczekiwanie podczas połączenia.
 • Mógł robić pewne dźwięki że czasami nie chcesz słyszeć.
 • Jeśli jesteś w swoim środowisku pracy, korzystanie z audio, wideo lub innych usług multimedialnych może być niedozwolone.
 • Z drugiej strony automatyczne odtwarzanie niektórych filmów lub zdjęć w czasie surfować podczas wykonywania zwykłych czynności (praca, nauka, rozrywka lub przebywanie w miejscu publicznym) może to być denerwujące ze względu na rodzaj wyświetlanych tam treści, ponieważ może nie odpowiadać Twoim upodobaniom.
 • Ponadto niektóre są reklamy, które pojawiają się nagle.
 • Może to nawet spowodować niedogodności, jeśli chcesz dyskretnie przeglądać.
 • Inny powód ma związek z pewnymi ograniczeniami, które mają niektóre sale komputerowe, biblioteki i placówki edukacyjne; zwłaszcza jeśli biorą udział osoby „niedowidzące”, ponieważ to mógł przeszkadzać w przeglądaniu sieci; zwłaszcza w momencie, gdy inni użytkownicy łączą się w tym samym czasie bez blokowania tych „treści multimedialnych”.

Co zrobić, aby wyłączyć automatyczne odtwarzanie obrazów, audio i wideo w Chrome?

Wyłącz obrazy, audio i wideo w przeglądarce

Możesz to łatwo zastosować z własnej przeglądarki; po prostu postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

 • Jeśli masz pobranie i instalację Google Chrome, przejdź do „Ustawienia programu”, tam wpisz „Ustawienia”.
 • Tam wpisz „Konfiguracja zaawansowana”; iść do menu i kliknij „Prywatność i bezpieczeństwo” aby wyłączyć „obrazy”, „audio” i „wideo”; Jak Pokażemy Ci poniżej:
 • Wejdź do w sekcji „Obrazy” i dezaktywuj opcję.
 • Następnie przejdź do „Dźwięk” i przejdź do jego zablokowania.
 • Na koniec zlokalizuj i wpisz „Flash” i wyłącz go, naciskając przycisk.

Wyłącz audio i wideo z Facebooka

Automatyczne odtwarzanie filmów za każdym razem, gdy otwierasz Facebooka, może być kolejną niedogodnością; Aby go rozwiązać, zwróć uwagę na:

 • Iść do menu w prawym górnym rogu tej aplikacji,
 • Następnie przejdź do sekcji „Ustawienia powiadomień”.
 • Ale już wpisz „Dźwięk” i wyłącz opcję.
 • Następnie wpisz „Automatyczne odtwarzanie wideo”; po prostu zablokuj go po prostu naciskając dezaktywuj w „Aktywuj”.

dowiedz się, jak wyłączyć autoodtwarzanie w chrome

Wyłącz „Dźwięki” i „Wyciszanie alertów” w systemie operacyjnym Windows

Z Twojego komputera też możesz dezaktywować „dźwięki” i „ostrzeżenia o ciszy”; postępuj zgodnie z tym, co wspomnieliśmy poniżej:

 • Po pierwsze przejdź do systemu operacyjnego Windows i kliknij „pasek startowy”.
 • Następnie przejdź do „Panelu sterowania”; tam przejdź do „Sprzętu i dźwięku”.
 • Po prostu kliknij „Dźwięk” i w tej samej sekcji kliknij zakładkę zwaną również „Dźwięk”; teraz w sekcji „Sound Combination” kliknij „No Sound” i to wszystko.

Ile niedogodności można by uniknąć dzięki po prostu znać sposoby wyłączania obrazów, audio i wideo z internetu, To nie tak?; koniec z rozpraszaniem uwagi podczas połączenia, bez zwracania uwagi innych osób, bez zbędnego zużycia danych, krótko mówiąc. Wreszcie, jeśli zdecydowałeś się dezaktywować te „treści multimedialne” z jakiegokolwiek powodu, wiemy, że przyczyniliśmy się do Twojego spokoju.

Automatyczne odtwarzanie filmów w Chrome jest tutaj i wydaje się, że nie wszyscy są przekonani. Prawda jest taka, że ​​w tego typu przypadku chcemy nauczyć Cię kilku samouczków, które uważamy za niezbędne. Rzeczywiście, zamierzamy zaoferować Ci informacje na temat jak wyłączyć autoodtwarzanie filmów w Chrome, więc czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Pierwszą rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę w tym względzie, jest to, że jest całkowicie możliwe wyłączenie autoodtwarzania filmów w Chrome, chociaż powinieneś wiedzieć, jak postępować w tego typu przypadku. Po obrazie tematycznym nauczymy Cię kilku pytań, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w takich przypadkach, a to znaczy, że mówimy oczywiście o samouczku, który zawiera wiele istotnych kwestii.

usuń autoodtwarzanie z chrome

Wyłącz autoodtwarzanie filmów w Chrome

Google już wtedy ogłosiło, że wkrótce nadejdzie automatyczne odtwarzanie filmów w Chrome, a najlepsze jest to, że możemy je anulować, jeśli chcemy, bez problemów. tak Czy chcesz wiedzieć, jak wyłączyć automatyczne odtwarzanie filmów? W Chrome pokażemy Ci krok po kroku szczegóły, które powinieneś rozważyć.

Jak widać, proces wyłączania automatycznego odtwarzania filmów w Chrome jest naprawdę prosty i to jest możemy być pewni, że każdy użytkownik poradzi sobie z tym bez problemów. Prawda jest taka, że ​​jeśli nie udało Ci się wyłączyć automatycznego odtwarzania filmów w Chrome, wystarczy, że zostawisz nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie.

Kilka innych dobrych samouczków na temat przeglądarki Chrome, które zrobiliśmy wcześniej, dotyczy następujących kwestii W ten sposób można odinstalować Google Chrome z Androida. Wszelkie inne pytania, jak zawsze, wystarczy zadać nam.

dołącz do naszego kanału telegram