Skip to content

Jak wykonać twardy reset lub zresetować moją Sony Xperia E1 D2004, jeśli została zablokowana?

25 de luty de 2022

Czy wiesz, jak zresetować telefon Sony Xperia E1 D2004 i jakie korzyści uzyskasz dzięki tej procedurze? Jeśli czytałeś nas w ostatnich tygodniach, przekonasz się, że wielu naszych czytelników nauczyliśmy wykonywać słynną procedurę zresetuj urządzenia mobilne do ustawień fabrycznych.

A co najlepsze, szło w parze z naprawdę prostymi krok po kroku dla każdego z tych terminali. Pamiętaj też, że jeśli telefon ma problemy, zresetowanie go może być rozwiązaniem.

Rzeczywiście, musimy podkreślić, że możliwość przeprowadzenia Twardy reset to konkretny fakt w prawie wszystkich telefonach komórkowych z Androidema dzisiaj chcieliśmy zatrzymać się u jednego z tych, którzy najczęściej konsultują się z nami w tej sprawie.

Nie mówimy ani więcej, ani mniej niż Sony D2004, przynajmniej tak, jak jest znana w japońskiej firmie. Otóż ​​to ten, który na całym świecie był sprzedawany pod nazwą Sony Xperia E1, więc w zasadzie jest to to samo urządzenie w obu przypadkach. Oprócz resetowania ustawień fabrycznych telefonu, twardy reset również używany do odblokowania.

Tak więc, jeśli chcesz wykonać twardy reset Sony D2004 lub twardy reset, Sony Xperia E1wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z następnym samouczkiem, którego cię nauczymy, i który zawiera wszystkie szczegółowe informacje na jego temat.

Jakie są minimalne wymagania dotyczące twardego resetu tego urządzenia mobilnego?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jeśli chodzi o twardy reset tego konkretnego urządzenia mobilnego Sony, jest to Istnieją różne metody, które możemy wziąć pod uwagęi że w każdym przypadku pozostawią Twoje urządzenie doskonale przygotowane na wszystko, co ma nadejść.

W związku z tym należy zauważyć, że do wykonania twardego resetu urządzenia Sony potrzebne są dwa wymagania. Pierwszy, Dostępna bateria w 70% aby nie przerywać procesu.

W drugim przypadku wcześniej przeprowadzić kopia bezpieczeństwa kompletnego urządzenia, aby chronić wszystkie informacje, których nawet nie uważasz za istotne.

Procedura resetowania telefonu komórkowego Sony Xperia E1 D2004

Istnieją trzy bardzo proste metody, które bez wątpienia można zastosować bez żadnych niedogodności. Chociaż w przypadku pierwszej metody wymagane jest naciśnięcie niektórych przycisków, takich jak głośność i zasilanie, również możesz to zrobić bez ich naciskania.

Metoda 1

Następnie przechodzimy do pierwszej metody wykonania twardego resetu na Sony D2004 lub Sony Xperia E1, która polega na pierwszym wyłączeniu danego urządzenia mobilnego. Następnie musimy przytrzymać kilka konkretnych klawiszy, a mianowicie Głośność + razem z przyciskiem zasilania.

Kiedy pojawi się klasyczne logo Sony, czas zwolnić wszystkie klawisze, które naciskaliśmy. Teraz wejdziesz w tryb odzyskiwania Sony D2004 i będziesz musiał nawigować za pomocą przycisków głośności, aż wejdziesz w opcję „Wyczyść dane / Przywróć ustawienia fabryczne”, wybierając ją przyciskiem zasilania, klikamy OK i twardy reset rozpocznie się natychmiast.

Przechodzimy do opcji „Uruchom ponownie system teraz” przyciskiem zasilania, a po ponownym uruchomieniu urządzenia nasza Sony Xperia D2004 zostanie już całkowicie zresetowana do ustawień fabrycznych.

Metoda 2

W drugim przypadku możesz również ponownie uruchomić Sony D2004 w inny sposób, poprzez własne menu urządzenia. To, co musisz zrobić w takich przypadkach, to przejdź do Ustawienia, Kopia zapasowa i resetPrzywróć dane fabryczne, Resetuj urządzenie i wybierz opcję Wymaż wszystko.

smartfon sony e1

Już za chwilę rozpocznie się proces przywracania ustawień fabrycznych Sony D2004, a kiedy ponownie się uruchomi, będziesz gotowy do pracy. następnie konfigurowanie wszystkich aspektów tego terminala.

Metoda 3

I dochodzimy do ostatniej konkretnej alternatywy, jeśli chodzi o możliwość przywrócenia ustawień fabrycznych w Sony D2004. W tym przypadku, poprzez kody do wprowadzenia na ekranach połączeń. Aby rozpocząć, musisz oczywiście otworzyć aplikację do połączeń telefonicznych.

Gdy już to zrobisz, musisz wpisać kod „#*#7378423 #*#*”, a następnie wejść w opcję „Ustawienia personalizacji”. Idziemy do Zresetuj dostosowanie i potwierdź. Na koniec czekamy na ponowne uruchomienie urządzenia.

dołącz do naszego kanału telegram