Skip to content

Jak wykonać połączenie grupowe na WhatsApp na iPhonie | Przewodnik krok po kroku

17 de listopad de 2021

Istnieje kilka sposobów na utrzymywanie kontaktu z naszymi przyjaciółmi z naszych urządzeń mobilnych i jeden z najlepszym narzędziem do tego jest aplikacja WhatsApp ponieważ dzięki temu możemy zrobić wiele rzeczy. Te rzeczy obejmują zarówno indywidualne, jak i grupowe rozmowy wideo. Tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić bez żadnych niedogodności.

Czy jest jakaś różnica między wykonaniem połączenia grupowego a wykonaniem go w ramach jednego?

Oczywiście istnieje różnica między nawiązaniem połączenia grupowego a połączeniem w ramach grupy. Połączenie grupowe polega na wykonaniu zwykłego połączenia głosowego i gotowe dodawanie kolejnych kontaktów do tej rozmowy. Z drugiej strony, gdy wykonujesz połączenie w grupie, wszyscy członkowie zostaną dodani do tego połączenia jednocześnie, więc każdy zainteresowany odbierze to połączenie.

Co muszą użytkownicy, którzy chcą nawiązać połączenie grupowe?

Aby użytkownik mógł wykonać połączenie grupowe z WhatsApp, nie może dokonywać niczego niemożliwego, ponieważ musi tylko mieć dobre połączenie z internetem, dodaj kontakty do WhatsApp i upewnij się, że Twój telefon jest wystarczająco naładowany, abyś nie pozostawał w trakcie rozmowy, na wypadek gdyby się wyłączyła podczas jej wykonywania.

Czy to ważne, że wszyscy inni są iPhonem do rozmów wideo?

Jedną z rzeczy, która najbardziej martwi ludzi, którzy nie wiedzą o tego typu połączeniach, jest to, że nie mogą ich wykonać, jeśli użytkownicy, do których zamierzasz zadzwonić, nie mają telefonu iPhone. Nie stanowi to problemu podczas wykonywania tych połączeń, ponieważ jest to przez aplikację WhatsApp więc nie będziesz miał problemu z zrobieniem tego.

Jak zrobić grupowy czat wideo na moim iPhonie?

Po zapoznaniu się ze wszystkim, co ważne na temat połączeń grupowych, być może zechcesz skorzystać z tego trybu połączeń z telefonu iPhone i tak dalej. komunikować się z wieloma osobami w tym samym czasie. Istnieje kilka sposobów wykonywania tego typu połączeń, a tutaj wyjaśnimy dwa najczęstsze sposoby wykonywania tych połączeń.

Wejdź do zakładki połączeń w WhatsApp

To najprostszy sposób na wykonanie połączenia grupowego, wystarczy przesunąć ekran do sekcji połączeń i tutaj klikniesz ikonę „Nowe połączenie”. Wtedy musisz dodaj do wszystkich kontaktów Co chcesz uwzględnić w tej rozmowie grupowej?. Kiedy już je wszystkie wybierzesz, naciśniesz przycisk rozmowy wideo, który znajduje się u góry ekranu

Wybór istniejącej grupy

grupa WhatsApp

Możesz również wykonać to połączenie grupowe z już utworzonego wcześniej. Aby to zrobić w ten sposób, możesz zadzwonić bez konieczności wybierania użytkowników które się w nim znajdują, wystarczy wejść do aplikacji WhatsApp i czatu grupowego, w którym wykonasz połączenie.

Powinieneś znać tę ważną informację o połączeniach w grupie WhatsApp, to znaczy, że jeśli ta grupa ma 32 członków lub mniej, możesz wykonać połączenie, a oni będą tylko w trakcie rozmowy 7 osób, które odpowiedzą jako pierwsze. Natomiast jeśli masz 33 lub więcej członków w tej grupie, połączenie grupowe będzie dotyczyło tylko 7 kontaktów, które wybierzesz po kliknięciu ikony „Połączenie grupowe”, abyś mógł rozpocząć połączenie.

Jak dołączyć do rozmowy wideo, na którą zostałem zaproszony?

Nagle jesteś na telefonie i zaczynasz otrzymywać powiadomienie o połączeniu grupować i nie wiesz co robić, bo masz dwie możliwości. Na ekranie znajduje się ten, który „zignoruj” połączenie WhatsApp, które po naciśnięciu go opuści to zaproszenie.

Dostępny jest również przycisk „Dołącz”, po naciśnięciu którego pokazuje kontakty, które jesteś zaproszony do tej rozmowy a jeśli jesteś zadowolony z członków, możesz zagrać ponownie na „Unirme”. W ten sposób odbierasz już połączenie i możesz w nim mówić.

W jaki sposób można dodać osoby do istniejącego czatu wideo?

logo WhatsApp

Jeśli rozmowa wideo już trwa i chcesz dodać inne osoby do czatu wideo, po prostu musisz przesunąć w górę pojawi się ekran i opcja „Dodaj uczestnika”. Następnie wybierzesz, kto będzie dzwonił, a oni zaczną odbierać połączenie na swoim telefonie.

dołącz do naszego kanału telegram