Skip to content

Jak wyjść z trybu pobierania lub pobrać na telefon komórkowy lub tablet z systemem Android

6 de kwiecień de 2023

Tryb pobierania Androida jest szeroko stosowany w wielu telefonach komórkowych. Biorąc to pod uwagę Jest to alternatywa, którą użytkownicy mają pod ręką w bardzo konkretnych przypadkach na przykład wtedy, gdy próbują ponownie ręcznie pobrać system operacyjny.

Z drugiej strony nie możemy zapominać o tym, że jest to naprawdę ciekawa sekcja, gdy chcemy wykonywać inne zadania. Ponownie zainstaluj Androida i w przypadku problemów zainstaluj ponownie ROM lub oprogramowanie układowe telefonu komórkowego za pośrednictwem aplikacji, które możemy pobrać, takich jak FlashTool.

Jak wyjść z trybu pobierania na moim telefonie komórkowym

Wadą w tym zakresie jest to, że więcej niż jeden użytkownik urządzenia z mobilnym systemem operacyjnym Android. Przekonasz się o tym po użyciu tego trybu pobieraniato nie możesz z niego wyjść iw ten sposób terminal jest wyłączony.

Dzieje się tak prawie zawsze po długim oczekiwaniu na zainstalowanie pamięci ROM z komputera z bardzo konkretnym komunikatem, który mówi, że pobieranie nie wyłącza celu. Tak Twój telefon komórkowy jest tak zawieszony, czytaj dalej, aby poznać rozwiązanie.

Jak wyłączyć telefon w trybie pobierania

Pierwszą rzeczą do powiedzenia w tym względzie jest to, że problem może być spowodowany różnymi czynnikami. Zaczynając od najmniej prawdopodobnego, takiego jak ten smartfon w pewnym momencie wpadł do wody. Również, że został mocno uderzony.

Jeśli baterię smartfona można wyjąć, wystarczy wyłączyć terminal lub bezpośrednio go wyjąć. Następnie będziesz musiał odczekać około 30 sekund lub minutę przed ponownym założeniem i włącz urządzenie normalnie, więc pomiń tę sekcję.

Oczywiście wiemy, że niektóre urządzenia mają stałe baterie, których nie możemy wyjąć. W takim przypadku nasze zalecenie w tym zakresie dotyczy jednoczesnego naciśnięcia przycisków zmniejszania głośności + Home + zasilania przez kilka sekund. Terminal powinien się zrestartować, a kiedy to nastąpi, musisz zwolnić przycisk głośności, zachowując dwie pozostałe. Jeśli to nie zadziała, powtórz procedurę jeszcze kilka razy na wszelki wypadek.

Jeśli niestety nadal pojawia się problem trybu pobierania na Androida, którego nie można pominąć, Zalecamy pozostawienie nam komentarza. z modelem telefonu komórkowego, aby pomóc w tym zakresie.

Tryb odzyskiwania lub tryb pobierania

Dzięki zmodyfikowanym przywracaniom, które istnieją dla naszych urządzeń z Androidem, możemy rób ważne rzeczy, takie jak kopia zapasowa Androida całego naszego systemu operacyjnego, jak wyjaśniliśmy w tym momencie.

Ten procedura formatuje wszystkie ważne części systemu i usuń pliki samego systemu operacyjnego (zwykle dzieje się tak, gdy rom jest zainstalowany poprawnie), nawet jeśli korzystasz z tych opcji, musisz być bardzo ostrożny i postępować zgodnie z instrukcjami samouczków, ponieważ w przeciwnym razie możemy pozostawić nasze urządzenie puste i dlatego nie uruchamia się poprawnie.

Również w trybie przywracania lub odzyskiwania możemy zainstalować aplikacje, które zostały już przygotowane za ich kompatybilność z tym systemem i zintegrowanie z tym systemem, tak jakby były natywnymi aplikacjami zainstalowanej przez nas pamięci ROM lub oprogramowania układowego. Te aplikacje są spakowane w pliki ZIP i instalowane podobnie jak wypieczona pamięć ROM i postępuj zgodnie z instrukcjami ich twórców.

wyjść z trybu pobierania bez uszkodzenia telefonu

Z trybu pobierania naszego terminala możemy, zawsze przy pomocy komputera osobistego i specjalnych programówcałkowicie uruchom nasze urządzenie, zrootuj je, zmień radia, zmień jądro, a nawet flashuj zmodyfikowane ROMy gotowe do zrobienia tego z tym systemem.

Każdy terminal ma do tego swoje własne programy, na przykład Odin jako specjalny program dla marki Samsung. Móc całkowicie uruchom nasze urządzenie i zaktualizuj je do najnowszego oficjalnego oprogramowania układowego lub nawet zainstaluj zmodyfikowane odzyskiwanie ClockWorkmod.

Czym tryb odzyskiwania różni się od trybu pobierania?

Tryb odzyskiwania możemy powiedzieć, że jest to wejście do biosu, które w zależności od modelu mobilnego będziemy musieli nacisnąć kilka przycisków jednocześnie. Podczas gdy tryb pobierania jest używany do instalacji systemu za pomocą komputera lub Internetu. Zawsze pamiętając, że możemy nieodwracalnie uszkodzić nasze urządzenie mobilne.

dołącz do naszego kanału telegram