Skip to content

Jak wyjść lub zrezygnować z gry niestandardowej w Valorant

12 de marzec de 2021

Valorant to jedna z wielu gier podobnych lub podobnych do Overwatcha, bez wątpienia daje dużo frajdy, ale ma pewne problemy. Czy rozpocząłeś grę niestandardową i nie możesz się z niej wydostać? Przeczytaj ten przewodnik, w którym Cię uczymy jak wyjść lub opuścić grę niestandardową w Valorant.

Gry niestandardowe Valoranta

Valorant, podobnie jak wiele gier wieloosobowych, umożliwia tworzenie własnych gier. Dostęp do gier niestandardowych można uzyskać bardzo łatwo, po prostu klikając „Graj”, a następnie opcję „Zwyczaj”.

Podstawowe aspekty konfiguracji, kontemplacji mapy, trybu gry i wreszcie sekcja „Skróty”. Sekcja dotycząca skrótów odnosi się w szczególności do trików, których można używać w grach. Oczywiście jest to zalecana opcja, jeśli chcesz w pełni dostosuj te gry.

Temat dostosowywania gry jest bardzo obszerny, ale z pewnością jest to dobry sposób na zabawę z przyjaciółmi. Jednak dobrze wiadomo, że jest to stosunkowo częsta awaria zabrania wychodzenia z gier niestandardowych.

Z pewnością może to być trochę denerwujące, jeśli chcesz grać w normalne gry na Valorant. W każdym razie jest kilka sztuczek mogą pomóc ci wyjść z tych gier.

Opuść grę niestandardową w Valorant

Kody błędów 43 i 29 w Valorant, wraz z niemożnością opuszczenia gier, są powszechne. Więc jeśli nie możesz Wyjdź z gier niestandardowych na Valorant, możesz wypróbować następujące metody.

Spróbuj wyjść z gry

Kwestia gier niestandardowych może być nieco irytująca, ale najpierw musisz wypróbuj najbardziej istotne. Chodzi o natarczywe naciskanie przycisku „Zakończ fazę gry”.

W tym celu w grze niestandardowej naciśnij przycisk Escape. W lewym górnym rogu ekranu zobaczysz opcję „Koniec fazy gry”. Naciskaj go natarczywie, sztuczka, która zwykle pomaga ostatecznie zakończyć grę niestandardową w Valorant.

Zamknij Valorant

Nie jest to opcja, do której każdy chce się dostać, ale jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wyjść z niestandardowych gier, najlepiej po prostu zamknąć grę. Możesz to zrobić w sposób konwencjonalny, czyli poprzez opcje, które przedstawia nam Valorant. Możesz jednak również użyć typowej konfiguracji Klawisze Alt + F4.

Naciskając Alt + F4 będziesz mógł wyjść z gry bez żadnych niedogodności, w rzeczywistości jest to wymuszony sposób na zamknięcie programów. Z tego powodu, jeśli kiedykolwiek utkniesz w grze Valorant, po prostu naciśnij Alt + F4.

Waleczna gra wideo

Jeśli z jakiegoś powodu Alt + F4 nie działa, możesz spróbować Uruchom menadżera zadań. Aby to zrobić, po prostu naciśnij kombinację klawiszy Ctrl + Alt + Del i wybierz „Menedżer zadań”. W sekcji procesów poszukaj „Valorant.exe”, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zakończ proces / Zakończ zadanie”.

Oczywiście, jeśli poprawnie dostosujesz menedżera zadań, proces może być jeszcze łatwiejszy, a także może pomóc w innych zadaniach systemowych.

Poczekam chwilę

Kwestia niestandardowych gier w Valorant jest nieco denerwująca, ale istnieje bardzo prosty sposób na wyjście z gry. Mamy na myśli tylko czekanie, nic nie robiąc.

Gdy po chwili nie zostanie wykryta żadna aktywność Waleczne serwery odłączą cię od gry. Nie jest to najskuteczniejszy sposób na opuszczenie gry niestandardowej, ale jeśli planujesz zrobić sobie przerwę, może to pomóc, jeśli nie chcesz zamykać gry.

Każda z powyższych opcji powinna naprawić błąd w grach niestandardowych. Jeśli tak się nie stanie, pamiętaj, że zawsze masz możliwość pobrania Fortnite, kolejny bardzo zabawny tytuł i całkowicie za darmo, który nie ma tych problemów.

dołącz do naszego kanału telegram