Skip to content

Jak wstawić muzykę do statusu WhatsApp? – Proste sztuczki

17 de listopad de 2021

Dzisiejszy stan umysłu można pokazać na wiele sposobów dzięki sieciom społecznościowym. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić, są statusy WhatsApp. Dzięki nim możesz pokazać wszystkim swoim kontaktom, co myślisz, używając obrazów i filmów. Tym razem nauczymy Cię prześlij do swoich statusów WhatsApp z dźwiękami głosowymi lub piosenkami, dzięki czemu jesteś bardziej ekspresyjny w swoich stanach.

Jak nagrywane są dźwięki głosowe, które mają być umieszczane w stanach?

Czasami możemy spróbować dodać dźwięk do naszych statusów WhatsApp. Jest to w dużej mierze dobre, ponieważ możesz zwrócić większą uwagę na ten stan. Aby nagrać notatkę głosową dla tego stanu, wystarczy przejść do dyktafonu w telefonie i tutaj możesz nagraj wszystko, co chcesz wyrazić w tym statusie WhatsApp.

Jak umieszczasz piosenki w statusach WhatsApp?

WhatsApp nie ma opcji dodawania muzyki do statusów. Tak, istnieją sposoby na dodanie go bez konieczności używania jakaś aplikacja innej firmy lub komputer do edycji tego obrazu. Używa odtwarzacza muzyki zainstalowanego w telefonie.

Musisz tylko wejść do tego odtwarzacza i odtwarzać piosenkę, którą chcesz w tym stanie, zaleca się podłącz mu jakieś słuchawki do twojego telefonu i zwiększ głośność muzyki. Następnie wejdziesz do WhatsApp, przejdziesz do sekcji statusu i dotkniesz przycisku „Nowy status”, a tutaj zostawisz wciśnięty przycisk nagrywania, aż zdecydujesz lub 30 sekund, w których ostatnie stany się zgromadzą.

Teraz musisz tylko zdecydować, czy chcesz wyciąć część wideo, czy chcesz dodać emotikon lub naklejkę, a kiedy będziesz zadowolony z wyniku, możesz wysłać status.

Z jakimi aplikacjami tworzysz stany z muzyką dla WhatsApp?

Chociaż ten proces dodawania muzyki do statusu WhatsApp jest skuteczny, wyniki nie są dobre, ponieważ czasami nie można nagrać żądanej części utworu i To jest trochę irytujące, aby spróbować kilka razy, aby to osiągnąć. Dlatego porozmawiamy z Wami o kilku aplikacjach, które służą do wykonywania tej pracy i że nie trzeba tak bardzo cierpieć, aby dodać tę piosenkę.

W Kreatorze stanu dźwięku

logo producenta stanu dźwięku

Dzięki tej aplikacji będziesz mógł tworzyć wszystkie stany z filmem, który chcesz przesłać. Korzystanie z tej aplikacji nie jest skomplikowane, wystarczy otworzyć aplikację Audio Status Maker i znajdziesz opcję tworzenia nowego projektu. Wtedy możesz wybrać piosenka pobrana na Twój telefon i chcesz dodać swój status.

Następnie wytniesz część, którą chcesz dodać w stanie i wybierzesz obraz lub zdjęcie, które chcesz wstawić do tego małego filmu. Po zakończeniu będziesz mógł zapisać wyniki i udostępnić je w swoim statusie WhatsApp.

Z pokazem wideo

To kolejny wspaniały edytor filmów, zwłaszcza tych, które mają być przesyłane do statusów WhatsApp. Dlatego polecamy go z zamkniętymi oczami, ponieważ zapewnia świetne działanie i dobry wynik, jeśli chodzi o przejdź do edycji filmów. Daje ci takie funkcje, jak możliwość ich przycinania, dodawania efektu i wiele więcej. Ta aplikacja jest dostępna w Sklepie Play i jest całkowicie bezpłatna.

Podobnie jak w przypadku Kreatora statusu, sposób korzystania z aplikacji Pokaz wideo jest bardzo podobny, jeśli nie taki sam. Tutaj musisz rozpocząć nową edycję i wybierzesz piosenka, którą chcesz umieścić w swoim stanie a następnie wyciąć. Następnie wybierzesz obraz, który chcesz mieć w stanie, a jeśli wszystko jest kompletne, możesz kliknąć Zakończ, a następnie dodać go do swojego stanu.

dołącz do naszego kanału telegram