Skip to content

Jak wstawiać lub umieszczać emotikony lub emotikony na Youtube

16 de Maj de 2021

Ta platforma wideo była niewątpliwie jedną z najlepszych i najczęściej używanych przez użytkowników w sieci, stanowiąc część platformy różne platformy do przesyłania strumieniowego które możemy pobrać lub zainstalować, takie jak Netflix, Spotify, Disney + i wiele innych.

Pozwalając nam spędzać chwile rozrywki pod każdym względem, dostarczanie treści dla wszystkich użytkowników, dzieci, młodzież i dorośli.

Ale najlepszą rzeczą w YouTube, w przeciwieństwie do innych platform, jest to, że daje nam to możliwość ciesz się jej zawartością w całkowicie darmowy sposób, bez żadnych ograniczeń i czasu, w jakim chcemy to wykorzystać.

Chociaż istnieje opcja YouTube, która została niedawno unowocześniona i to jest to, że możemy oglądać filmy bez reklam, zwany YouTube Premium, dawniej YouTube Red, oferuje bezpłatne usługi próbne przez jeden miesiąc, ale wtedy musimy zapłacić, aby kontynuować oglądanie.

Dzięki możliwości przesyłania filmów za pośrednictwem telefonów komórkowych na nasz spersonalizowany kanał świat platform wideo i filmowych niewątpliwie zrewolucjonizował społeczeństwo i internet w ostatnich latach i to właśnie one w pozytywny sposób trwają w naszym życiu.

Co mogę zrobić z YouTube?

Należy zauważyć, że YouTube spełnia nie tylko funkcję „”oglądać filmy„ Jak wielu ludzi myśli, musimy dokładniej zbadać i wiedzieć wszystko, co nam oferuje, aby cieszyć się zabawną podróżą przez nią.

Przede wszystkim możemy wyszukać kanały, takie jak YouTuberów, których lubimy i podążaj za nimi, ta opcja do naśladowania jest podobna do innych sieci społecznościowych, widzimy zawartość publikowaną przez obserwowanego użytkownika i pojawia się ona na liście obserwowanych w naszym menu głównym lub menu głównym.

W ten sam sposób masz opcję „”zachowaj na później”, czyli filmy o dowolnej treści, jeśli w dowolnym momencie zobaczymy taki, który nas interesuje, ale w tej chwili go nie widzimy, to narzędzie jest wybrane, bez wątpienia jedno z najlepszych.

Również kiedy oglądamy filmy, YouTube automatycznie tworzy plik początek filmów, które mogą nas interesować, zgodnie z poprzednimi treściami, które widzieliśmy, czyli jakieś sugestie.

Jak wstawiać lub umieszczać emotikony lub emotikony na YouTube?

Emoji zyskały na znaczeniu w znaczący sposób, będąc wyrazistą częścią tematu, do którego chcemy dotrzeć do odbiorców, przede wszystkim tego, co musimy zrobić, aby wstawiaj lub dodawaj emotikony na YouTube polega na wejściu na platformę za pomocą naszej nazwy użytkownika i hasła, jeśli nie posiadamy konta możemy je łatwo otworzyć, w ten sam sposób możliwe jest również wejście bez naszego adresu e-mail.

Następnie musimy wpisać, gdzie zamierzamy umieścić emoji, czyli jako tytuł publikacji, którą zamierzamy zrobić lub w komentarzu, ważne jest, aby wiedzieć, że wykonując tę ​​akcję musimy ściśle naciśnij „ pasek tekstowy ”, a następnie naciśnij klawisze ”windows +

Na koniec otrzymamy wyskakujące okienko z trzema zakładkami, które zawierają emotikony podzielone na kategorie, druga zakładka oferuje nam różne emotikony, a trzecia zakładka wskazuje wiele symboli, których możemy użyć na każdą okazję, aby je umieścić tylko dajemy ”Kliknij” w którym wybieramy i wciskamy klawisz ”ucieczka” jest takie proste, więc spróbuj.

aplikacja youtube na telefon komórkowy

Niektóre funkcje YouTube, których nie powinniśmy przegapić

Jednym z nich jest to, że nam na to pozwala przeprowadzić edycję wideo online, a także szukanie filmów z telefonu komórkowego na naszym kanale, ta platforma jest świetnym sprzymierzeńcem i możemy to robić wygodniej pod każdym względem.

W ten sam sposób ma serwer, który analizuje i bada szybkość naszego Internetu, aby móc połączyć się z tym, co robimy lub pracujemy, w celu uzyskać lepszą wydajność w ramach tych działań na platformie wideo.

Jedną z najlepszych funkcji YouTube na żywo jest to, że możemy oglądaj wideo na żywo z dowolnego miejsca na świecie oraz o każdym ogólnym wydarzeniu, za pośrednictwem tego wspaniałego narzędzia, i informuje nas później o czasie transmisji i konkretnym dniu.