Skip to content

Jak włożyć baterię o większej mocy lub większej pojemności do mojego telefonu komórkowego

18 de kwiecień de 2023

Czy chcesz wiedzieć, jak umieścić większą baterię w telefonie komórkowym? W takim razie musisz przeczytać ten artykuł. Zasadniczo chcemy nauczyć Cię wszystkich szczegółów związanych z możliwością umieszczenia akumulator o wyższym natężeniu w telefonie komórkowym.

Prawda jest taka, że ​​umieszczenie większej baterii w telefonie komórkowym brzmi jak logiczne rozwiązanie problemów z baterią, które mają niektóre smartfony. Myślą większości jest to, że w ten sposób możemy zająć to samo miejsce z większą baterią, a następnie uzyskać lepszą autonomię.

Czy warto wkładać baterię o większej pojemności do telefonu komórkowego?

Pierwsze pytanie, które może pomyśleć każdy użytkownik, brzmi: umieszczając większy akumulator do zwykłych lub tych, które już mamy, osiągniemy lepszą autonomię, nasz telefon komórkowy będzie miał więcej godzin użytkowania i będziemy mogli cieszyć się rozrywką i komunikacją, której szukamy.

Prawda jest taka, że ​​w rzeczywistości jedyne, co osiągamy, wykonując tego typu działania na naszym urządzeniu mobilnym, to spowodować uszkodzenie naszego smartfona które można przekształcić w trwałe uszkodzenie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że nawet telefony komórkowe, które zostały opracowane w taki sposób, aby można było wymieniać ich baterie, tak naprawdę nie są gotowi abyśmy usunęli oryginał na inny o wyższym amperażu. Nawet dokładna imitacja oryginału może sprawiać problemy, dlatego możemy być pewni, że nie powinniśmy dokładać akumulatora niezwiązanego z terminalem.

W rzeczywistości, nawet jeśli uzyskasz lepszą żywotność baterii swojego urządzenia przez krótki czas, umieszczając zewnętrzne urządzenie o wyższym amperażu, musisz wiedzieć, że na dłuższą metę taka sytuacja jest nie do utrzymania. Zdarza się, że mogą wystąpić uszkodzenie wszystkich elementówwięc powinieneś pomyśleć o innych alternatywach.

Nie ma co mówić o przypadkach przegrzewania się urządzeń mobilnych po dodaniu zewnętrznych baterii, które nie miały nic wspólnego z oryginalnymi, co doprowadziło do telefony komórkowe, które się przegrzały lub eksplodowały.

Dlatego jeśli chcesz chronić swój telefon i swoje zdrowie, zalecamy, aby nigdy nie wymieniać oryginalnej baterii na baterię tego samego rozmiaru, ale o wyższym amperażu niż oryginalna, ponieważ, jak już widzieliśmy, wyniki nie są zgodne z oczekiwaniami w ogóle. .

Jak wydłużyć czas ładowania telefonu komórkowego bez wymiany baterii?

I jak sprawić, by bateria działała dłużej?

Zamknij aplikacje działające w tle

Wiele razy aplikacje działające w tle są prawdziwymi winowajcami utrudniania autonomii naszych smartfonów. Najlepszym sposobem na optymalizację baterii telefonu komórkowego jest działanie prawdziwy czek o aplikacjach działających w tle, które zużywają energię i zasoby na urządzeniu.

Etui z dołączoną baterią lub zewnętrzną ładowarką

Oczywiście mamy sposoby na to, aby bateria naszego smartfona działała dłużej bez konieczności jej wymiany. Jedno z nich jest bezpośrednio związane z wbudowaniem obudowy z baterią w zestawie.

różne baterie otwarte mobilne

A jeśli nie możesz dostać tych etui, zawsze istnieje możliwość użycia zewnętrznej baterii, ponieważ prawie wszystkie z nich działają z naszymi urządzeniami. Najlepsze jest to, że mamy możliwość znalezienia baterii różne natężenia prądu i firmy; dzięki czemu zawsze możesz znaleźć idealny dla siebie.

Aplikacje poprawiające autonomię telefonu komórkowego bez wymiany baterii

  • Oszczędzanie baterii DU: Najskuteczniejsza aplikacja na Androida, jeśli chodzi o oszczędzanie baterii na urządzeniach mobilnych z Androidem; I chociaż prawdopodobnie nie oszczędza 60% czasu pracy na baterii, jak twierdzą jego twórcy, jest to doskonała opcja w tym segmencie.
  • Idź Oszczędzanie baterii: Wyróżnia się, ponieważ umożliwia zainstalowanie łatwo dostępnego widżetu na ekranie głównym, aby jak najszybciej rozpocząć oszczędzanie baterii.
  • Łatwe oszczędzanie baterii: Jeśli jesteś nowy w tych aplikacjach lub nie chcesz niczego bardzo zaawansowanego, powinieneś spróbować.
  • sprawca soków: Ma dwie funkcje, jedną bardziej ogólną; i inny, który stara się nie marnować baterii, próbując połączyć się z różnymi typami sieci, gdy nie są one dostępne.
  • Obrońca baterii: Jedna z klasycznych funkcji tego systemu umożliwia wyłączenie automatycznej synchronizacji. Ma nawet kilka funkcji, które sprawiają, że urządzenie naprawdę odpoczywa przez noc, gdy go nie używasz.

dołącz do naszego kanału telegram