Skip to content

Jak właściwie obronić Grecję w Age of Sparta tymi sztuczkami?

29 de sierpień de 2022

W tej grze siły Kserksesa mają fundamentalne znaczenie w Grecji, więc zjednoczenie potęgi ludzi stworzy wieczne królestwo. Głównym celem jest zebranie żołnierzy i walka w obronie starożytnej Grecji przed inwazją, więc w tej grze strategicznej musisz dobrze zarządzać zadaniami, aby rozwinąć swoje miasto i przekształcić je w prawdziwe królestwo. Może to być nieco skomplikowane, ale nie musisz się martwić, ponieważ w tym przewodniku podamy Ci trochę kody na wiek sparta dla Windows Phone.

W kilku słowach, w tej grze będziesz musiał bronić greckiego miasta Sparty przed perską inwazją dowodzoną przez Kserksesa. Gra jest całkowicie darmowa i nie było wydawane od dawna telefon Windows i inne platformy. Jak w większości gier, będziesz musiał budować koszary, pomniki i mnóstwo starożytnych greckich budynków, aby przejść przez zadania.

Pobierz Age of Sparta na Windows Phone

W przypadku, gdy nie pobrałeś tej gry, nie ma problemu, ponieważ możesz ją pobrać za darmo z Sklep Microsoft lub z tego bezpośredniego linku. Ale najpierw upewnij się, że Twój telefon ma co najmniej 100 MB wolnego miejsca na zainstalowanie gry.

Proces instalacji jest bardzo prosty, po wejściu w link wystarczy kliknąć Pobierz grę i poczekać, aż zostanie pobrana i zainstalowana automatycznie na telefonie komórkowym za pomocą telefon Windows.

Z drugiej strony, jeśli chcesz pobrać grę w innym? platforma taka jak Android Musisz tylko uzyskać dostęp do sklepu z aplikacjami na swoim urządzeniu, którym w tym przypadku będzie Google Play do pobrania i zainstalowania za darmo. Na pewno go znajdziesz, a także całkowicie za darmo. Jednak wymagania, takie jak miejsce, które zajmie w magazynie, mogą się różnić, więc powinieneś sprawdzić, ile waży gra i czy masz dostępną przestrzeń.

wiek spartańskiej bitwy

Kody do Age of Sparta

1.- Wykonuj skuteczne ataki

Gdy osiągniesz 7 lub 8 poziom, odblokujesz możliwość połączenia dwie jednostki tej samej klasy, aby były silniejsze. Przykład, możesz połączyć dwóch procarzy, aby uzyskać procarzy II, zwykli mają 2 statystyki ataku i obrony, a procarze II mają 6 (znacznie lepiej).

Jak widać, wzmocnienia statystyk sumują się, gdy je dopasujesz, więc chcesz mieć pewność, że masz ich jak najwięcej, gdy odblokuj tę umiejętność. Miej na uwadze, że koszty fuzji nie są zbyt duże w porównaniu ze wzrostem mocy, jaki otrzymujesz w walce.

dwa.- Zwiększ produktywność swojego królestwa

Istnieje rodzaj budynków o nazwie Dopalacze lub Wzmocnienia, budynki te mają pewien rodzaj dekoracji, czy to drzewo, fontanna itp. Kiedy umieścisz te budynki w pobliżu innego zwiększy wydajnośćkażdy wzmacniacz ma swoją własną prędkość.

Na przykład umieszczenie go pod kamieniołomem zwiększy tempo produkcji kamieniołomu o 6%. Efekty te kumulują się i można ich używać wielokrotnie, co czyni je doskonałą sztuczką. dla Wieku Sparty jest umieszczenie tych dopalaczy lub wzmocnień na środku działki, a następnie umieszczenie wokół nich budynków.

naucz się grać w wiek sparta

3.- Znajdź graczy o niskiej chwale w trybie wieloosobowym

Czy widzisz numer obok? portret postaci?, ta wartość reprezentuje całkowitą chwałę. Oznacza to, jak silny jesteś i co zrobiłeś w bitwach.

Kiedy pokonasz innego gracza, punkty chwały wzrosną, więc powinieneś atakować graczy o niższych rangach, ponieważ znacznie łatwiej będzie pokonać ich obronę. Upewnij się również, że przestudiowałeś swoich przeciwników, zanim ich zaatakujesz, to też jest sztuczka dla Wieku Sparty co będzie bardzo przydatne, aby przejść dalej.

4.- Zdobądź przewagę w każdej bitwie

Aby było ciekawie, twórcy tej gry dodali minimalną interaktywność podczas bitew. Są w większości automatyczne, ale możesz robić pewne rzeczy. Na przykład, możesz pomóc swoim sojusznikom w walceale musisz na to wydać trochę klejnotów.

W niektórych przypadkach zobaczysz pociski rzucane w twoje jednostki, możesz zobaczyć je nadlatujące w prawym górnym rogu ekranu, a jeśli przejedziesz po nim palcem, możesz je zniszczyć, unikając ich. twoje wojska doznają obrażeń.

Weź pod uwagę logika trójkąta pistoletu, miecz bije oświecenie, oświecenie bije tarczę, a tarcza bije miecz. Istnieją również jednostki subskrypcji, które są oznaczone ikoną gwiazdki. Te oddziały są doskonałe na wszystko, więc gdy rozpocznie się walka, zobaczysz, jakie będą jednostki, skorzystaj z tego.

atak wiek sparta

Oto niektóre z kody na wiek sparta Mam nadzieję, że uznasz to za przydatne, jeśli masz jakieś pytania lub inne sztuczki, które możesz wnieść, możesz je zostawić w sekcji komentarzy, oprócz tego, że wiesz, jak pobierać aplikacje i gry na Androida na Windows Phone, a jeśli będziesz kontynuować z nami, możesz pobrać najlepsze darmowe gry na PC.

dołącz do naszego kanału telegram