Skip to content

Jak włączyć rozszerzenia w trybie incognito w Google Chrome? (Przykłady)

29 de styczeń de 2021

W świecie, w którym postęp technologiczny Mają one na celu ciągłe doskonalenie połączenia urządzeń elektronicznych z Internetem, kluczowe stało się wykorzystywanie platform, które umożliwiają użytkownikom łatwiejszy i bardziej praktyczny dostęp do portali internetowych.

Z tej poprawki wynika Google Chrome, a Wyszukiwarka opracowany przez międzynarodową korporację dla usług komputerowych Alphabet ponad 10 lat temu. Chociaż na początku przeglądarka Google była dość prymitywna i podstawowa. Dziś został dopracowany. Stanie się jedną z platform internetowych z najbardziej aktywnymi użytkownikami w ciągu dnia.

Co to jest tryb incognito w Google Chrome?

Tryb incognito to alternatywa oferowana przez wyszukiwarkę Google Chrome, umożliwiająca użytkownikowi poruszanie się po karcie, która nie gromadzi danych osobowych. A z kolei, że podane informacje nie są przechowywane w niektórych typowych miejscach, takich jak „Historia wyszukiwania”.

Zwykle tryb incognito umożliwia przeglądanie sieci bez pozostawiania śladów. Oznacza to, że nie będzie zapisów ani historii stron, do których uzyskujesz dostęp, ani nie będzie traktować priorytetowo żadnych danych, które są filtrowane. Dlatego użytkownicy wybierają tę opcję z zamiarem Chroń swoją prywatność.

Dlatego podczas korzystania z trybu incognito przeglądanie jest całkowicie anonimowy. Jest to bardzo korzystne, gdy używamy sprzętu, który nie jest nasz. Na przykład komputery w bibliotece, kafejce internetowej.

Co to są rozszerzenia incognito w Google Chrome?

Obecnie rozszerzenia są narzędziem szeroko stosowanym w dzisiejszych przeglądarkach, które często wymagają tego medium, aby zapewnić odpowiednią obsługę swoim użytkownikom.

W przypadku przeglądarki Google Chrome, która jest jedną z najczęściej używanych przeglądarek na świecie, użycie tej opcji jest niezbędne, jednak ze względów bezpieczeństwa dostęp do rozszerzeń w trybie incognito został ograniczony.

Przeglądarka umożliwia użytkownikowi ustawienie ustawienia w konfiguracji Twojej usługi, aby zezwolić lub ograniczyć niektóre opcje w usłudze, wśród nich jest użycie rozszerzeń w trybie incognito.

Jak włączyć rozszerzenia w trybie incognito w Google Chrome?

Pakiet usług opracowanych przez Google obejmuje ogromna różnorodność przydatnych narzędzi dla użytkowników nośnika cyfrowego. Niektóre z najczęściej używanych to Google Maps (pokazuje mapy lokalizacji według geolokalizacji), dysk Google (przesyłanie danych lub plików multimedialnych), zdjęcia Google (przesyłanie do «chmury» plików z galerii).

Poczta e-mail Gmail umożliwia użytkownikom utworzenie konta w celu późniejszej synchronizacji go z urządzeniami mobilnymi, sieciami społecznościowymi i innymi interesującymi usługami, łącząc ze sobą wszystkie dostępne środki komunikacji z konsumentem. Tutaj wyjaśniamy, jak zsynchronizować hasła do konta Google

  • Google wziął pod uwagę wszystkie te punkty zainteresowania użytkowników swoich platform, dlatego zdecydował się wprowadzić odpowiednie środki bezpieczeństwa, aby zapewnić większy komfort i prywatność swoich klientów podczas przeglądania.
  • To się nazywa „Tryb inkognito”Oczywiście możliwe jest również normalne poruszanie się po zakładkach przeglądarki

Kroki, aby włączyć rozszerzenia w Google Chrome w trybie incognito

  • Przejdź do ekranu głównego przeglądarki Google Chrome i kliknij menu opcje. Możesz go łatwo zidentyfikować, ponieważ jest on symbolizowany przez trzy ułożone pionowo szare kropki.
  • Sprawdź opcję „oprawa”.

Ustawienia Google

  • Po prawej stronie ekranu znajduje się lista dostępnych opcji, kliknij sekcję „Rozszerzenia”.
  • Zostanie wyświetlona lista dostępnych rozszerzeń, które możesz usunąć, klikając „usuń”.
  • Tuż pod każdym rozszerzeniem znajduje się mały podpis z frazą „Zezwól w trybie incognito”.
  • Kliknij ikonę tych, które chcesz włączyć.

W ten sposób zaczniesz mieć dostęp do rozszerzeń przeglądarki w trybie incognito.