Skip to content

Jak włączyć lub tryb ciemny przeglądarkę Safari na moim iPhonie lub komputerze Mac

11 de Maj de 2021

Umieść Przeglądarka Safari w trybie ciemnym Na Macu lub iPhonie nigdy nie było to tak łatwe. Świat Internetu jest obecnie dostępny dla każdego użytkownika, dlatego absolutnie każdy ma dostęp do jakiegoś rodzaju inteligentnego urządzenia.

Oczywiście dostęp do internetu w dowolnej przeglądarce, Ma swoje wady i zalety, ponieważ treść istniejąca w sieci jest dość wyraźna w każdej dziedzinie.

Pewne narzędzia cyfrowe są niezbędne podczas wyszukiwania treści w Internecie, zwłaszcza gdy mówimy o najlepszych przeglądarkach, które zapewniają bezpieczeństwo w świecie Internetu.

Jak aktywować tryb ciemny w przeglądarce Safari na Macu lub iPhonie?

Przełącz przeglądarkę Safari w tryb ciemny Na Macu lub iPhonie może być łatwiej niż się wydaje, dlatego musisz zwracać uwagę na to, co robisz, jeśli nie masz na ten temat wiedzy. Aby przełączyć przeglądarkę Safari w tryb ciemny, musisz ją zainstalować.

Po zainstalowaniu lub pobraniu najnowszej wersji przeglądarki Safari przejdź do menu Apple i wybierz opcję „ Preferencje systemowe ”, a następnie kliknij opcję „Ogólne” i wybierz „Ciemny” w preferencjach „Wygląd”.

Po wykonaniu tych czynności przeglądarka zgaśnie, aby wyświetlić wybrany przez Ciebie sposób, wszystkie te opcje, są one ważne dla systemu operacyjnego „Mac”.

Jeśli jednak jesteś użytkownikiem „IOS” musisz uruchomić Safari na swoim iPhonie, a następnie przejdź do żądanej strony internetowej, wybierz „Tryb czytania” znajdujący się w pobliżu paska wyszukiwania.

Wybierz przycisk „Tekst”, a następnie wybierz „Ciemny”, a przeglądarka szybko zgaśnie. Jeśli jednak ten typ estetyki zostanie wybrany w przeglądarkach iPhone Safari, powyższy proces musi zostać zakończony dla każdej odwiedzanej strony.

Dlaczego warto używać przeglądarki Safari zamiast innych przeglądarek?

Przełączając przeglądarkę Safari w tryb ciemny na Macu lub iPhonie, pokochasz ją, zwłaszcza jeśli masz dość zawsze wyglądają tak samo w przeglądarce. Z drugiej strony należy podkreślić zalety korzystania z przeglądarki Safari nad innymi przeglądarkami.

Korzystanie z omawianej przeglądarki pozwala uzyskać bardzo duże prędkości, w stosunku do wyników wyszukiwania i nie tylko w tych wynikach, ale także podczas ładowania stron, ponieważ w zwykłych przeglądarkach proces przebiega wolniej.

Ponadto Safari umożliwia instalowanie rozszerzeń z systemu Windows lub jakikolwiek inny system operacyjnypodobnie jak „Mac”, wszystko zależy od tego, którego z nich używasz. Zaletami Safari jest możliwość wyróżnienia się prostotą, która pozwala użytkownikom na łatwy wybór opcji.

Również umożliwia wyszukiwanie dowolnej strony łatwiej niż w rzeczywistości, ponieważ jego interfejs charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem, ten styl stał się popularny w wielu aplikacjach i programach.

Z drugiej strony, Safari ma opcję dalszego rozszerzania widoku przeszukiwanych stron wykorzystuje zatem pełen potencjał ekranu na urządzeniach.

Jak usunąć dane przeglądania, takie jak historia i pliki cookie, z Safari na Macu?

W przypadku umieszczania nawigatora Safari w trybie ciemnym Na Macu lub iPhonie było to dla ciebie dość łatwe, robienie innych rzeczy będzie tym bardziej, ponieważ omawiana przeglądarka ma bardzo minimalistyczny interfejs. Aby usunąć dane przeglądania, musisz przejść do paska menu.

ustaw tryb ciemny na Safari iPhone Mac

Jednak, mieć dobre połączenie z Internetem możliwość korzystania z Safari jest podstawowym wymogiem. Czasami podczas przeglądania dzieje się coś nieprzewidzianego, wielu użytkowników nie wie, jak zidentyfikować problem, dlatego zaleca się sprawdzenie, czy połączenie internetowe jest wolne.

Aby usunąć dane przeglądania musisz przejść do paska menu, kliknij opcję, która mówi Safari, a następnie znajdź opcję „ Usuń historię ”, zostanie wyświetlone menu wskazujące przedział czasu, w którym chcesz usunąć informacje, wybierz je i kliknij ponownie opcję „ Usuń historię ” .

Z drugiej strony, aby usunąć inne dane, takie jak pliki cookie, należy przejść do opcji „Menu”, a następnie nacisnąć „Safari” w trybie „Zaawansowane”, a następnie wybrać „Dane witryny”. Następnie wybierz opcję „Usuń wszystkie dane” i to wszystko.