Skip to content

Jak włączyć lub aktywować nowy tryb ciemny w Google Chrome na Androida (przykład)

4 de luty de 2021

Plik „Tryb ciemny” od Chrom Jest to wielki sukces, a jego uruchomienie nie zostało jeszcze udostępnione wszystkim użytkownikom, wielu z nich cierpi z powodu braku możliwości uzyskania go automatycznie. Z tego artykułu dowiesz się, jak włączyć lub aktywować nowy tryb ciemny w przeglądarce Google Chrome na Androida. Dostępny również jako włączanie trybu ciemnego iPhone’a w celu oszczędzania baterii.

Plik wersja mobilny także cierpi na te problemy, nie mogą być używane w automatycznie i będziesz musiał coś z tym zrobić, aby móc aktywować tryb ciemny na dowolnym telefonie z Androidem i używać go, zanim zaczekasz, aż szczęście będzie z nimi w następnej aktualizacji i będą mogły uzyskać do niego automatyczny dostęp.

Co to jest tryb ciemny w Chrome?

Google Chrome zapewnia nam tę bardzo atrakcyjną konfigurację, która odstrasza te irytujące odblaski na ekranie podczas surfowania po Internecie, zmieniając tło wszystkich stron w wersji „Ciemny”, to znaczy, że tła są ciemne, więc widok spoczywa znacznie bardziej i nie zmęczyłby nas tak bardzo.

Koncepcja tego trybu jest ciekawa, są tacy, którzy go pokochają, a inni całkowicie go znienawidzą, tym bardziej, że ten tryb ujawnia jego wiele niedoskonałości, są miejsca, w których w spektakularny sposób zobaczymy jak działa ten tryb i w innych , pozostawi nas do życzenia z estetycznymi detalami, które nie są zbyt dobre.

Dzięki temu krok po kroku nauczysz się, jak aktywować go w wersji mobilnej, z dokładnym wyjaśnieniem, abyś mógł to zrobić jak profesjonalista, będziesz mógł aktywować Tryb ciemny we wniosku Chrom na platformie Android.

Jak włączyć tryb ciemny w Google Chrome na Androida?

  1. Aby rozpocząć, muszą wprowadzić swoją aplikację Chrom Z urządzenia mobilnego musi mieć oficjalnie dostępną najnowszą aktualizację.
  2. W wyszukiwarce aplikacji napiszemy: chrome: // flags i naciśnij Ok, aby wejść do menu, w którym uaktywnimy nowy tryb, wybierając kilka opcji, które znajdziesz na następnej stronie.
  3. Na tej stronie, która się otworzy, będziemy pisać „Tryb ciemny”.
  4. Znajdziesz panel dwóch konfiguracji, z których jedna ma aktywować się tylko w interfejsie, a druga dla treści, my aktywujemy obie.
  5. W dolnym rogu ekranu będzie przycisk Uruchom ponownie terazpo kliknięciu wróci do przeglądarki, zrobi to jak plik „Odświeżać” i umieści nas na tej samej stronie z flagami Chrom.
  6. Zobaczymy, że zmiany zostały zmodyfikowane i nasze „Tryb ciemny” będzie aktywny w Chrome.

Czy mogę wyłączyć tryb ciemny w Androidzie Chrome?

Jeśli uda nam się to wyłączyć, wrócimy do menu chrome: // flags i wyłączamy obie opcje, aby przywrócić domyślną przeglądarkę bez trybu ciemnego, gdy mamy aktywną aktualizację w naszej przeglądarce i przekształca ją automatycznie, mogą usunąć / wyłączyć tryb ciemny z Flagi w Chrome.

przełącz z trybu białego na ciemny android

Rozważać:

Google Chrome Przyciągnął wielu użytkowników, uruchamiając nowe funkcje, a przede wszystkim utrzymując jakość działania w swojej optymalnej przeglądarce, przez te 12 lat nie pojawiły się żadne poważne problemy z jego używaniem.

Ma wsparcie Android Y Windows Bez problemów stała się ulubioną przeglądarką dla więcej niż jednego użytkownika, zostawiając w tyle swoich najbardziej zaufanych rywali, takich jak Opera czy Firefox, którzy zajęli drugie miejsce po tym, jak ten gigant zmonopolizował całą uwagę w Internecie.

Jeśli chcesz pobrać Google Chrome na swój komputer lub urządzenie mobilne, wystarczy wejść na jego oficjalną stronę lub aplikację w Sklepie Play, gdzie możesz bezpłatnie pobrać Google Chrome, aby cieszyć się nim na komputerze lub telefonie komórkowym.

Jeśli ten przewodnik do jak włączyć lub aktywować nowy tryb ciemny w Google Chrome na Androida był pozytywny i był w stanie go pomyślnie rozwiązać, zapraszamy do obejrzenia więcej poradników na temat aktywacji trybu ciemnego na Instagramie na Androidzie i Google Chrome w naszej witrynie.

dołącz do naszego kanału telegram