Skip to content

Jak włączać i wyłączać ekran mobilny za pomocą Double Touch – Zablokuj i odblokuj ekran

19 de maj de 2022

Istnieje wiele sposobów na odblokowanie telefonu komórkowego i za każdym razem, gdy postępujemy w technologii, oczywiście znajdujemy inne metody, które są znacznie skuteczniejsze, ekstrawaganckie lub niezwykle przydatne. Jednym z tych, które osobiście lubię, jest odcisk palca, ponieważ wydaje mi się, że jest niezwykle bezpieczny, ale też nie ryzykujemy zapomnienia hasła, wzoru, pinu itp. Chociaż „Podwójne dotknięcie” to kolejna metoda odblokowywania telefonu komórkowego, którą uważam za niezwykle interesującą, zwłaszcza w celu dbania o przyciski mobilne.

Kliknij dwukrotnie, aby odblokować i zablokować

Aplikacja, do której się wybieramy użycie nazywa się DoubleTap który służy właśnie do blokowania i odblokowywania telefonu komórkowego za pomocą podwójnego dotknięcia ekranu. Co oczywiście znacznie ułatwia sprawę, ponieważ, jak wspomniałem, oszczędzamy wciskanie przycisków telefonu, aby nie uszkodzić ich zbyt szybko.

Ponadto poprawia bezpieczeństwo, ponieważ jedynym sposobem na odblokowanie odbywa się dokładnie za pomocą podwójnego dotykuco jest bardzo dobre, ponieważ nie trzeba zapamiętywać haseł, pinów ani niczego podobnego.

Blokuj i odblokowuj za pomocą kranów

Aplikacja jest bardzo prosta, intuicyjna i łatwa w użyciu, w rzeczywistości po zainstalowaniu nie ma wiele do skonfigurowania, chociaż ma miejsce na wprowadzanie zmian. Z czym mamy zamiar zrobić kliknij dwukrotnie na ekranie blokady zamierzamy go odblokować, a jeśli używamy telefonu komórkowego i chcemy go zablokować, po prostu dajemy trzy dotknięcia I to wszystko, jest zamknięte.

Jest to dość ciekawa metoda, bo jak powiedziałam pomaga nam utrzymuj fizyczne przyciski telefonu komórkowego w lepszym stanie; przez znacznie dłuższy czas niż normalnie, powiedzmy, że trwają dość długo, są odporne, problem w tym, że z czasem stopniowo zużywają się coś, co jest niezwykle normalne.

Aplikacja podwójne wciśnięcie Możesz go pobrać stąd w Sklepie Play, jest to lekka aplikacja, chociaż zalecamy, aby pobrać ją ze stabilnego Internetu, z kolei nie musisz być podłączony do Internetu, aby korzystać z niej przez cały dzień.

podwójne dotknięcie ekranu blokady

Jeśli znasz inną metodę, a nawet inną aplikację, która spełnia tę funkcję lub sposób na blokowanie i odblokowywanie ekranu w inny i oryginalny sposób, zachęcamy do poinformowania nas o tym nieco dalej w polu komentarzy.

Poznaj wszystkie metody blokowania ekranu telefonu komórkowego

Pokażemy Ci, jak możesz blokować i odblokowywać telefon komórkowyl z podwójnym dotknięciem bardzo szybko, ale czy znasz wszystkie metody blokowania, które może mieć twoje urządzenie?; tutaj powiemy Ci, jak możesz zabezpieczyć swój komputer i być jedyną osobą, która może go odblokować.

Pierwsza opcja, którą już integrują w urządzenia mobilne jest odblokowanie odciskiem palca; możesz skonfigurować odblokowanie więcej niż 3 różnych odcisków palców. Inną szeroko stosowaną opcją jest odblokowywanie wzorów.

Dzięki tej opcji możesz narysuj wzór na ekranie że tylko Ty wiesz iw ten sposób urządzenie jest odblokowane; Jeśli Twoje urządzenie nie jest wyposażone w czytnik linii papilarnych, najbardziej zalecanym sposobem odblokowania urządzenia jest wzór.

Rozpoznawanie twarzy jest również stosowane jako środek bezpieczeństwa, zespół przeanalizuj cechy swojej twarzy a jeśli pasują do skonfigurowanych, odblokowanie jest zakończone. Ważne jest, aby wyjaśnić, że niezależnie od preferowanej opcji przy blokowaniu telefonu komórkowego, należy skonfigurować kod odblokowujący.

Ten pin jest używany w przypadku resetu; jeśli rozpoznanie twarzy, wzoru lub odcisku palca nie powiedzie się. Oprócz pinezki możesz dodaj hasło blokady jeśli bardziej ufasz tradycyjnej metodzie; każdy z nich to doskonały wybór, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twojego urządzenia.

ten zablokuj i odblokuj z podwójnym dotknięciem jest szybki i bezpieczny, a jego użyteczność jest większa dla tych, którzy stale korzystają z telefonu komórkowego; Opcje, o których wspomnieliśmy powyżej, są najczęściej używane i różnią się w zależności od modelu Twojego sprzętu, możesz wypróbować je wszystkie, aby znaleźć tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

dołącz do naszego kanału telegram