Skip to content

Jak wejść i zalogować się do poczty Ymail, Yahoo i Yahoo Mail w mgnieniu oka

24 de marzec de 2022

Yahoo ma jedną z najpopularniejszych usług pocztowych na świecie. Chociaż stracił użytkowników od czasu pojawienia się Hotmaila i Gmaila, prawda jest taka, że ​​wciąż miliony ludzi na całym świecie nadal ufają firmie w zakresie zarządzania i wysyłania wiadomości e-mail.

Jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników Ymaila, możesz:e służymy tym samouczkowi, aby dowiedzieć się, jak zalogować się do poczty Yahoo mailszybka i łatwa procedura, dzięki której możesz w zaledwie kilku krokach rozpocząć czytanie i wysyłanie e-maili do znajomych na całym świecie.

Jeśli chodzi o platformy e-mail, niejednokrotnie wspominaliśmy, że na rynku mamy różne alternatywywszystkie są naprawdę interesujące i każda ma swoje mocne strony.

Chociaż większość społeczeństwa pozostaje przy Gmailu od Google i wielu innych z Outlookiem od Microsoft, w tym przypadku chcemy się zatrzymać na opcja e-mail Yahoo.

W ogólnych warunkach, Poczta Yahoo jest łatwiejsza niż jego rywale, i tam mamy jedno z wyjaśnień, dlaczego ma tak dużą liczbę użytkowników, mimo że nie jest najpopularniejszy.

Ta strona internetowa zawiera pewne elementy lub dodane treści, takie jak Yahoo Answers, które w rzeczywistości nie są dostępne u głównych rywali rynkowychtakich jak Gmail czy Outlook.

W tej chwili chcemy zająć się trochę tym, jak działa poczta Yahoo, aby ci użytkownicy, którzy mają problemy z dostępem do systemu, mieli możliwość unikaj tych niedogodności na zawsze.

Teraz, jeśli nie masz konta e-mail yahoo teraz kontynuuj czytanie tego artykułu i postępując zgodnie z poniższymi krokami, których Cię nauczymy, już po krótkim czasie będziesz mógł zacząć korzystać z usługi poczty e-mail Yahoo.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zacząć od tego bardzo szybkiego i prostego procesu, który zajmuje tylko kilka minut, Poniżej wyjaśniamy to szczegółowo.

Jak założyć konto Yahoo w języku hiszpańskim?

Yahoo to strona internetowa, która działa już od dłuższego czasu i jest jedną z najczęściej odwiedzanych. Jednym z powodów jego sukcesu jest fakt, że udało mu się połączyć informacje o dużym znaczeniu dla użytkowników, znalezienie właściwej miary pomiędzy najważniejszym rodzajem informacji a informacjami nieco mniej istotnymi.

Repertuar informacji, które możemy znaleźć na Yahoo jest naprawdę szeroki, od mitycznej już sekcji pytań i odpowiedzi po bardziej poważne sekcje, takie jak wiadomości czy Informacje finansowe.

Ale jak tworzymy? konto Yahoo?

Musisz najpierw uzyskać dostęp do Witryna Yahoo w języku hiszpańskim. Gdy znajdziesz się na tej stronie, zobaczysz w prawym górnym rogu ekranu ikona e-mail. Kliknij tę ikonę, a otworzy się strona logowania Yahoo.

To, co chcemy zrobić, to nie Zapisz się do Yahooodkąd Nadal nie mamy konta. Chcemy założyć konto i dlatego klikamy „Zarejestruj się”.

wprowadź dane dla yahoo

Teraz musimy wypełnić formularz z żądanymi danymi:

  • Imię
  • Nazwisko
  • Adres e-mail, którego chcesz używać w Yahoo
  • Hasło
  • Numer telefonu
  • Data urodzenia
  • Płeć (opcjonalnie)

Po wypełnieniu formularza kliknij Kontyntynuj. Teraz sieć poprosi nas o Wprowadźmy kod weryfikacyjny że wyślą nas na nasz telefon.

Klikamy „Wyślij mi kod”.

Wprowadzamy kod weryfikacyjny który dotarł do naszego telefonu komórkowego i kliknij Sprawdzać”.

Będzie pojawi się wiadomość co mówi nam, że jesteśmy już dumnymi właścicielami nowego konta Yahoo.

Klikając na przycisk „Zacznijmy” uzyskujemy dostęp do naszego profilu i możemy teraz cieszyć się wszystkimi sekcjami sieci z naszego spersonalizowanego profilu.

Jeśli podoba Ci się Yahoo, możesz cieszyć się nim na wiele różnych sposobów, nie tylko przez pocztę e-mail, a nawet możesz pobrać Yahoo Messenger na telefonie komórkowym, komunikator, który zaskoczy Cię w bardzo pozytywny sposób.

Gdy Twoje konto e-mail Yahoo.es będzie w pełni funkcjonalne, nadejdzie czas, aby poznaj różne sposoby logowania się z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Teraz, gdy mamy już nasz profil, możemy również zacznij korzystać z poczty yahoo, przez wielu uważany za jeden z najlepszych w danym momencie.

Następnie przedstawiamy Ci Wybaczcie mi wpisz Yahoo po hiszpańskumożesz to zrobić w bardzo prosty sposób.

ekran logowania do poczty yahoo

Jak zalogować się do poczty Yahoo?

Zaloguj się znając wszystkie dane konta

Ponieważ jesteś zarejestrowany w Yahoo, możesz zacząć od kilku kroków wysyłaj e-maile ze swojego konta Ymail. I dodatkowo ciesz się wszystkimi treściami oferowanymi przez ten portal, uzyskując dostęp w następujący sposób:

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wejdź na główną stronę internetową na https://es.yahoo.com.

Tam musimy wybrać opcję „Poczta”, która Zazwyczaj utożsamiany jest z ikoną w postaci koperty. w prawym górnym rogu.

Do otwórz konto w Ymail musimy mieć nazwę użytkownika i hasło, które podałeś na etapie rejestracji.

Po wprowadzeniu tych dwóch danych potwierdzimy przyciskiem „Rozpocznij sesję” i otworzy się ekran logowania. Tutaj zobaczymy naszą skrzynkę odbiorczą Ymail.

Kiedy wejdziesz, zobaczysz, że na górze strony pojawiają się wszystkie usługi które Yahoo może nam zaoferować w tych czasach, . Po kliknięciu jego ikony zostaniesz przekierowany do odpowiedniej sekcji.

Jest jeszcze jedna prostsza opcja.czyli dostęp przez przeglądarkę, ponieważ każda z nich jest dla Ciebie przydatna, od Google Chrome po Operę, przez Mozillę Firefox czy też przez Microsoft Edge.

warzyw mobilne ręce yahoo mail

Wszystko co musisz zrobić to przejdź do paska adresu, a następnie wpisz adres URL mail.yahoo.com, aby po otwarciu strony wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło, docierając do skrzynki odbiorczej.

Po załadowaniu nowej strony zobaczysz na ekranie pojawiają się dwa paski informacyjne które musimy wypełnić

Pierwsza pod frazą „Zaloguj się”, a druga poniżej, w której Przede wszystkim musisz podać swoją nazwę użytkownika, która zawsze musi kończyć się @yahoo.esa następnie wybrane hasło, które pozwoli bezproblemowo wejść lub zalogować się.

Zatem możemy teraz uzyskać dostęp do naszego konta e-mail Ymail skąd będziemy wysyłać i odbierać wiadomości.

Jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników Yahoo, którzy doświadczyli problemów, gdy dostęp, ponieważ nie pamiętasz danych rejestracyjnychprzedstawiamy alternatywę dostępu do konta, gdy nie pamiętasz swojej nazwy użytkownika.

skrzynka odbiorcza poczty yahoo

Jak zalogować się do Ymaila, jeśli nie pamiętam swojej nazwy użytkownika?

Jeśli nie masz zapisanej nazwy użytkownika i hasła do Ymaila, możesz go odzyskać, klikając przycisk „Nie mogę uzyskać dostępu do mojego konta”. Pojawi się okno z serią opcji opisujących możliwe komplikacje w dostępie do Twojego konta. Wybierz ten, który odpowiada Twojemu problemowi.

Jeśli zapomniałeś swojej nazwy użytkownika, system Ymail poprosi Cię o alternatywny adres e-mail aby wysłać Ci nazwę użytkownika i nowe hasło.

Musisz potwierdzić swoją tożsamość, odpowiadając na kluczowe pytanie lub potwierdzając alternatywny adres e-mail, który skonfigurowałeś. W ten sposób Yahoo Mail jest upewnij się, że jesteś właścicielem konta kto próbuje ją odzyskać.

Jedną z zalet Ymaila i innych usług pocztowych jest to, że sposoby uzyskiwania dostępu i odzyskiwania kont są podobne. Ułatwia to procedurę przy wchodzeniu do dowolnej usługi pocztowej.

magenta tło o yahoo

Yahoo Mail ma kilka milionów aktywnych użytkowników i wielu z nich codzienny dostęp do konta e-mail aby sprawdzić nowe wiadomości.

Jeśli chcesz zalogować się do Ymaila, ale nie pamiętasz procedury lub chcesz zmienić konto e-mail, ale nie wiesz, jak działa Yahoo, teraz możesz Wykonaj te szybkie kroki, aby zalogować się do Ymaila.

Nie zajmie to więcej niż kilka minut, a będziesz mógł zalogować się na swoje konto Yahoo, które oferuje również bezpłatne miejsce do przechowywania załączników. Łatwy, szybki i wysoce zalecany dla nadal w pełni korzystać z usług w sieci.

W każdym razie też są inne opcje, które są szczególnie interesujące w tych czasach, jak ten, który pozwoli nam zalogować się do poczty Yahoo z naszego telefonu komórkowego, do którego wystarczy pobrać oficjalną aplikację Yahoo ze sklepu Google Play lub z tego linku.

Czy udało Ci się wpisać Yahoo po hiszpańsku? Powiedz nam, jakie było Twoje doświadczenie.

dołącz do naszego kanału telegram