Skip to content

Jak trwale usunąć moje konto Yahoo? – Przewodnik krok po kroku (przykład)

19 de luty de 2021

Yahoo była firmą założoną w 1994 roku, utworzoną z myślą o „Bądź najważniejszą globalną usługą internetową dla konsumentów i firm”; Zarządzając nieograniczoną usługą przesyłania wiadomości, Yahoo była wówczas najczęściej używaną platformą jako środek komunikacji.

Jednak z biegiem lat inne platformy, takie jak Gmail czy Outlook, zrobiły różnicę, powodując, że więcej osób do nich dołączyło. Z tego powodu możesz zdecydować trwale usunąć swoje konto Yahooale jak możesz to zrobić? Dzisiaj w krótkim kroku pokażemy, jak to zrobić, zobaczmy.

Jak mogę usunąć moje konto Yahoo? – Bardzo łatwo i szybko

Coś, co naprawdę martwiło wiele osób w 2017 roku, to właśnie to milionów kont Yahoo zostało naruszone, co spowodowało, że wielu hakerów miało dostęp do ważnych i osobistych informacji; Z tego powodu dzisiaj nauczymy Cię, jak zwiększyć bezpieczeństwo danych znajdujących się na Twoim koncie lub w ostatnim przypadku je usunąć.

Sprawdź bezpieczeństwo swojego konta

Jako pierwszy krok przed trwałym usunięciem konta, zalecamy sprawdzenie bezpieczeństwa tego samego Jak? To bardzo proste, zobaczmy:

 1. Najpierw zaloguj się na swoje konto Yahoo w zakładce „Poczta”.
 2. Następnie wprowadź swój profil, a pojawią się Twoje dane osobowe.
 3. Następnie wprowadź bezpieczeństwo konta sesji i pojawi się Twój weryfikacyjny numer telefonu, a także inne sposoby weryfikacji.

Innym sposobem jest wprowadzenie ostatniej aktywności, gdzie będzie to odzwierciedlone z jakich urządzeń ostatnio uzyskali dostęp do Twojego konta.

Usuń swój Yahoo!

Rozpoczynając ten krok po kroku, należy wziąć pod uwagę, że jeśli zdecydujesz się trwale usunąć swoje konto Yahoo, nie będziesz mieć do niego dostępu w następne 90 dni, ponieważ zostanie po prostu ponownie aktywowany.

 1. Najpierw wprowadź żądane konto pozbyć się Jak zwykle po rozpoczęciu sesji należy wejść w ten link https://login.yahoo.com/?done=https.
 2. Twoje imię się pojawi; Sprawdź to i przeczytaj warunki, które Yahoo ma dla Ciebie, również w tej notatce wyjaśniono, co powinieneś zrobić, jeśli chcesz odzyskać wspomniane konto.
 3. Następnie zweryfikuj hasło z Twojego konta.
 4. Napisz captcha, i trwale usuniesz swoje konto.

Coś, co musi być bardzo jasne, to nie logować się przez te 90 odpowiednich dni.

fioletowe logo yahoo z białymi literami i kopertą na śmieci z muchami

Jak założyć konto Yahoo? – Szybko

Może się zdarzyć, że po długim czasie bez korzystania z konta e-mail zastanawiasz się: jak mogę uzyskać konto z platformy Yahoo? Wyjaśnimy Ci to poniżej:

 1. Najpierw wejdź do swojej zwykłej przeglądarki. I przejdź do strony głównej Wieśniak!
 2. Tam kliknij opcję „wchodzić„To jest w prawej górnej części.
 3. Następnie kliknij „Jesteś tu nowy? Utwórz konto” a następnie otworzy się nowa strona z formularzem, który należy wypełnić. lub daj opcję rejestracji na stronie yahoo.
 4. Podaj imię, nazwisko, nazwę użytkownika, której chcesz używać, numer telefonu komórkowego, datę urodzenia itp.
 5. Po zakończeniu musisz kliknąć Utwórz konto, i pojawi się powiadomienie o pomyślnym utworzeniu konta Yahoo!
 6. I przekieruje Cię na stronę główną Yahoo, aby wejść na swoje konto, będziesz musiał kliknąć kartę poczty, która pojawia się w prawym górnym rogu, i to jest zrobione możesz zacząć normalnie go używaćwysyłanie odpowiednich wiadomości i e-maili.

Jak widać, jest to bardzo proste utwórz swoje konto Yahoo, spróbuj i ciesz się tym doświadczeniem. Pamiętaj, że w razie potrzeby każdą zmianę na koncie Yahoo można łatwo wprowadzić. Mamy nadzieję, że wszystkie informacje, które przekazaliśmy Ci w tym poście, będą dla Ciebie bardzo przydatne, niezależnie od tego, czy chcesz zacząć cieszyć się doświadczeniem na tej platformie, jakbyś już chciał sobie od niego odpocząć. Nie zapomnij powiedzieć nam krok po kroku, jak sobie z tym poradziłeś.

dołącz do naszego kanału telegram