Skip to content

Jak zdecydowanie usunąć lub usunąć moje pytania z odpowiedzi Yahoo?

4 de wrzesień de 2021

Wieśniak! Jest to strona z pytaniami i odpowiedziami zaprojektowana tak, aby zadawać bardzo konkretne pytania i aby inni użytkownicy forum odpowiadali na nie najlepiej jak potrafią. Wiele razy możemy zadawać pytania, a gdy już nie chcemy ich na stronie, możemy trwale usunąć pytania w Yahoo.

Aby otworzyć konto, użytkownik potrzebuje Yahoo! NS. Chociaż w Yahoo! Odpowiedzi. Użytkownik może być reprezentowany przez obrazek z różnych stron internetowych, awatar lub grafikę wykonaną przez użytkownika, która została specjalnie stworzona, aby zastąpić jego domyślną grafikę Yahoo.

W serwisie Yahoo! awatary zostały wycofane w 2012 r., więc musisz wyszukać zdjęcie profilowe, aby zostać zidentyfikowanym. Odpowiadając na pytanie, użytkownik może przeszukiwać Yahoo! lub Wikipedia lub dowolne źródło informacji, które użytkownik sobie życzy, o ile podaje swoje źródło. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień i problemów podczas korzystania z informacji.

Jak trwale usunąć pytanie z Yahoo! Odpowiedzi

Pytania są początkowo otwarte na odpowiedzi przez okres czterech dni z rzędu. Jednak pytający może ocenić najlepszą odpowiedź na zadane pytanie po co najmniej godzinie. Komentarze i odpowiedzi można nadal publikować po tym czasie.

Aby zadać pytanie, trzeba mieć Yahoo! ma dodatni bilans punktów wynoszący co najmniej pięć punktów. Za udzielenie odpowiedzi na pytanie członek otrzymuje 2 punkty. Jeżeli autor pytania wskaże jedną z odpowiedzi jako najlepszą, ten ostatni otrzymuje dodatkowe 10 punktów plus dodatkowy punkt za każdą aprobatę uzyskaną w odniesieniu do pytania.

Jeśli pytanie zostanie zgłoszone przez innego anonimowego członka, prawdopodobnie zostanie ono usunięte, a pytający straci 10 punktów. Istnieje proces odwołania się od usunięcia, ale odwołania są rzadko uwzględniane, a jeśli usunięte pytanie nie zostanie odwołane lub jeśli odwołanie zostanie odrzucone, użytkownik traci dodatkowe 10 punktów.

Czasami jednak pojawiają się pytania, które zamieściłeś w Yahoo Answers, które nie mają sensu lub możesz chcieć usunąć konto Yahoo! na zawsze.

W takim przypadku, jeśli chcesz wiedzieć, jak usunąć pytanie z Yahoo! Odpowiedzi, ale nie masz pojęcia, jak to zrobić, oto mały samouczek. W tym artykule wskażemy prawidłowy i prosty sposób usunięcia pytania z Yahoo Answers.

usuń pytania Yahoo na stałe
Jak mogę usunąć moje pytania z Yahoo! Odpowiedzi

Przede wszystkim jest kilka informacji, które powinieneś wiedzieć o Yahoo! Answers.

Gdy opublikujesz pytanie w Yahoo Answers i jeśli rozwiązałeś to rozwiązanie, klikając „wybierz najlepszą odpowiedź”, nie będziesz mógł go usunąć. Jednak nadal będziesz mieć możliwość edycji swojego pytania.

Jeśli pytanie nie zostanie rozwiązane, możesz je łatwo usunąć. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku poniżej, aby usunąć formularz pytania Yahoo Answers.

    • Zaloguj się do swojego konta Yahoo, używając swojego identyfikatora Yahoo Email i hasła.
    • Po zalogowaniu zobaczysz główne Yahoo! siebie. Wystarczy kliknąć na „Pytania”, gdzie zobaczysz wszystkie zadane pytania.
    • Teraz kliknij tytuł pytania, które chcesz usunąć, aby je otworzyć.
    • Usuń pytanie z Yahoo Answers
    • Teraz, kiedy Twoje pytanie się otworzy. Przejdź do ikony ołówka i kliknij ją, aby otworzyć menu. Kiedy pojawi się menu. Po prostu wybierz opcję „Usuń pytanie” i potwierdź przycisk Usuń, aby usunąć.

Chociaż jest wielu dowcipnisiów, są tam też dobrzy ludzie. Wśród nich są „justgoodfolk”, co pokazuje, że można być przestrzegającym zasad trockistą i że nadal tam kwitnie.

Wiele osób publicznych kiedykolwiek miało Yahoo! Odpowiedzi, nawet Barack Obama miał tam konto. Twórca Wikinfo Fred Balder również ma konto i często odpowiada na pytania w kategorii Wikipedia.

Czy te informacje okazały się przydatne? Jeśli tak i masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw je w komentarzach. Bardzo chcielibyśmy to przeczytać!

dołącz do naszego kanału telegram