Skip to content

Jak odzyskać hasło do konta e-mail Yahoo, jeśli je zgubiłem lub zapomniałem

2 de październik de 2023

E-maile stanowią dziś bardzo ważny element w świecie informatyki i technologii. Korzystanie z poczty elektronicznej stało się niezbędne w życiu ludzi, ponieważ umożliwia użytkownikom wysyłanie i odbieranie wiadomości za pośrednictwem sieci komunikacji elektronicznej.

Co więcej, jest to oczywiste Są stałym wymogiem w dostępie do niemal każdej platformy internetowej lub sieci społecznościowej. Nie jest tajemnicą, że e-mail jest pierwszą rzeczą, o którą prosimy, gdy próbujemy zarejestrować się na dowolnej stronie. Obecnie większość ludzi ma konto e-mail, czy to do nauki, pracy, czy do użytku społecznego.

A jeśli mówimy o usługach e-mailowych, nie możemy pozostać niezauważeni Wieśniak! Poczta lub Yahoo! Mail, Ponieważ utworzenie konta i rejestracja w Yahoo Mail jest całkowicie darmowa. Jest uważany za jednego z największych dostawców poczty e-mail w Internecie, obsługującego miliony użytkowników. Na świecie jest to trzecia firma pod względem liczby użytkowników, zaraz po Gmailu i Outlooku.

Teraz logowanie się i korzystanie z poczty Yahoo Mail na urządzeniach z systemem Android, iOS, Mac lub Windows PC jest bardzo proste, ale co się stanie, gdy z tego czy innego powodu nie będziemy mogli uzyskać dostępu do naszego konta e-mail, na którym przechowywane są tak cenne i ważne informacje? Jeśli w twoim przypadku nie możesz uzyskać dostępu do swojej poczty e-mail, ponieważ Zapomniałeś hasław tym przewodniku znajdziesz wielką pomoc.

Być tak, zajmie Ci to tylko kilka minut Postępuj zgodnie z ustalonymi instrukcjami, a szybko uzyskasz ponownie dostęp do swojego konta Yahoo.

Jak odzyskać hasło Yahoo bez alternatywnego adresu e-mail?

Naszym pierwszym celem w tej procedurze odzyskania hasła na platformie Yahoo będzie uzyskanie do niego dostępu. W miejscu, w którym zwykle umieszczamy nasz adres e-mail (lub identyfikator Yahoo) i hasło, Poszukamy dodatkowej opcji.

W ten sposób zobaczymy, że na dole pola znajduje się wiersz tekstu, który mówi: „nie mogę dostać się do mojego konta”. W naszym przypadku będziemy musieli nacisnąć mysz na tej opcji. Zostaniemy automatycznie przekierowani do ekranu odzyskiwania konta.

Na tym nowym ekranie widzimy, że istnieją 3 różne opcje, przed którymi zaznaczymy pierwszy. Następnie naciśniemy fioletowy przycisk z napisem: „Następny”. Ta zaznaczona opcja będzie tą, która pozwoli nam zresetować nasze osobiste hasło.

W tym celu będziemy musieli zidentyfikować nasz adres e-mail lub identyfikator naszego konta Yahoo. W związku z tym następne okno, do którego przejdziemy, będzie miało pudełko tekstu gdzie możemy wprowadzić te specyfikacje. Będziemy musieli jedynie nacisnąć wewnątrz pola i wprowadzić nasze dane identyfikacyjne za pomocą klawiatury.

Teraz, w zależności od sposobu rejestracji konta i informacji podanych w celu odzyskania hasła, zostanie wyświetlonych kilka opcji. Są to: Odpowiedz na pytania bezpieczeństwa które wcześniej założyłeś i odzyskanie konta za pośrednictwem innego e-maila.

Odzyskiwanie konta Yahoo

W przypadku wybrania opcji opcja e-mail, na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca kod odzyskiwania. Będziesz musiał po prostu otworzyć wspomnianą wiadomość e-mail i skopiować kod, który się w niej pojawi. Następnie wpiszesz ten kod na stronie Yahoo, na której próbujesz odzyskać hasło.

Z drugiej strony, jeśli wybrałeś odpowiedź na dwa pytania zabezpieczające z góry ustalone, że nie będziesz miał większych komplikacji. Będziesz musiał jedynie odpowiedzieć na te pytania dokładnie tak, jak przygotowałeś się podczas tworzenia konta Yahoo.

białe logo poczty Yahoo z liliowym tłem

Podobnie, niezależnie od Twoich preferencji, zostaniesz przeniesiony do okna, w którym napiszesz nowe hasło personel. To hasło będzie musiało mieścić się w parametrach ustalonych przez platformę Yahoo.

¡I gotowy!, w końcu skończysz odzyskaj hasło do Yahoo. Możesz także powtórzyć te kroki za każdym razem, gdy zapomnisz hasła. Możesz nawet wykonać tę procedurę, jeśli chcesz zmienić lub odnowić swoje osobiste hasło.

dołącz do naszego kanału telegram