Skip to content

Jak wejść do routera VTR

19 de luty de 2022

jedna z firm znany w Chile jest niewątpliwie VTR, na pewno słyszałeś o niej, jeśli jej nie zatrudniłeś. Główny problem z tym polega na tym, że nie wszędzie dociera, dlatego ludzie są zmuszeni zatrudniać inne firmy, bo oczywiście nie mają innej opcji.

To z pewnością prawdziwy wstyd, ponieważ jeśli przejdziemy do sprawy, VTR to firma, która oferuje całkiem przyzwoitą usługę, prawdę mówiąc, z cenami, które stają się dostępne dla wielu osób, a do tego, co pobierają, prędkości są dość szybkie.

VTR do tego wszystkiego jest jednym z najlepszych, jakie mamy, ponieważ ma prędkości, które niewątpliwie są „przerażające” w dobry sposób, oczywiście nawet przekraczające 100 megabajtów, choć trzeba wziąć pod uwagę, że aby mieć taką prędkość, konieczne jest mieć sprzęt komputerowy to towarzyszy, coś, czego wiele osób jest całkowicie nieświadomych. Należy również pamiętać, że router nie może być zarządzany jak w innych przypadkach, ważne jest, aby za każdym razem, gdy chcemy coś zrobić, musimy je nazwać, coś negatywnego dla tych, którzy znają się na temat i coś, co niewątpliwie będzie takie samo dla większość użytkowników.

Jak wejść do routera VTR

Musimy wziąć pod uwagę kilka rzeczy, a mianowicie, że chociaż wszystko wydaje się fajne z VTR, nie możemy zarządzać routerem które nam dają, teoretycznie. Innymi słowy, cokolwiek chcemy z tym zrobić, nawet coś tak prostego i normalnego jak zmiana hasła, musimy zadzwonić do firmy, aby zrobiła to za nas.

Ale i tak cię nauczymy jak wejść do routera w niezwykle prosty sposób i za kilka minut będziesz miał do niego dostęp.

Użytkownik i hasło do VTR Arris

Teraz dzieje się tak, że wchodzimy w administrację danego routera, gdzie znajduje się użytkownik „Admin”, a hasło to „123456789arris” wszystko bez cudzysłowów wyraźnie. Następnie zobaczymy konfigurację WiFi 2,4 Ghz i 5 Ghz.

W ten sposób możemy wejść w router od VTR możemy nawet iść tam, gdzie mówi Lista klientów bezprzewodowych i tam możemy sprawdzić, które urządzenia są podłączone do Sieć Wi-Fi wiedzieć, czy ktoś nas wykorzystuje Internetna przykład.

Uzyskaj dostęp do routera VTR i zmień hasło Wifi

Przede wszystkim przejdziemy do przeglądarki internetowej, której na ogół używamy i co zrobimy, to wpiszemy następujący adres, a następnie wciśniemy enter.

Tutaj zobaczymy stronę internetową ARRIS, w której widzimy, że prosi nas o nazwa użytkownika, po której następuje hasło Którą postawimy? Od użytkownika wstawiamy „Admin” a jako hasło wstawimy”123456789arris” wszystko oczywiście bez cudzysłowów.

Po wejściu zobaczymy np. nazwę danej sieci, język, w którym skonfigurowane są podstawowe ustawienia, klucz Wi-Fi itp.

W ten sposób możemy mieć prosty dostęp do naszego routera VTR bez najmniejszych problemów jak widać można zrobić wszystko, zobaczyć kto jest podłączony do sieci Wi-Fi a przy okazji sprawdzić czy nie ma w niej intruza, zmień hasło na bardziej skomplikowane aby zapobiec jego wystąpieniu lub powtórzeniu się (jak zawsze zalecamy cyfry, litery, wielkie litery itp.)

Im bardziej skomplikowane jest hasło Wi-Fi, tym trudniej będzie komukolwiek połączyć się z nim i oczywiście zaszkodzić, zajmując przepustowość Internetu i zużywając prędkość, która powinna być wyłączna dla Ciebie.

dołącz do naszego kanału telegram