Skip to content

Jak poznać hasło do sieci Wi-Fi za pomocą TP-Link

4 de wrzesień de 2023

Jedna z marek routerów oraz modemy, które są najbardziej dostępne na całym świecie i dlatego najczęściej używane, to TP-Link. Przy jakiejś okazji używałeś lub obecnie używasz, nawet jeśli słyszałeś o danej marce.

Rzecz w tym, że działają całkiem dobrze dla ogółu społeczeństwa, a ponadto, jak powiedziałem Dostępne są w kilku modelach wybrać w cenie i sytuacji, która najbardziej Ci odpowiada, dzięki czemu możesz mieć lepsze połączenie w swoim domu.

Jak działa generator haseł TP-Link?

Tp-link posiada w swoich systemach m.in oprogramowanie do generowania haseł, które jest domyślnie automatycznie przypisane do każdej sieci routerów Wi-Fi, hasła te składają się z 8 cyfr. W większości przypadków składają się one z liter i cyfr. Jednak to oprogramowanie do generowania haseł nie jest aplikacją, którą można pobrać na telefon z Androidem. Jeśli nie jest to usługa jednorazowego użytku dla Twojej technologii.

Chociaż prawdą jest, że każde urządzenie Wi-Fi ma z góry ustalone hasło w swojej sieci, Nie oznacza to, że po nawiązaniu połączenia nie można modyfikować zarówno nazwy, jak i hasła. Nie ma potrzeby stosowania aplikacji. Lub jeśli chcesz, możesz użyć generatora haseł, jeśli chcesz to zmienić.

Anteny TP-Link są jednymi z najpopularniejszych na rynku, dlatego często można je spotkać w różnych miejscach. Jeśli jednak jesteś nowy w temacie połączenia Wi-Fi, powinieneś to wiedzieć, aby móc korzystać z anteny sieciowej TP-link. Musisz spełnić te warunki.

Po pierwsze, skorzystaj z usługi sieci internetowej.

TP-Link nie ustanawia automatycznego połączenia z Internetem, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zamówić usługę Internetu tam, gdzie go potrzebujesz, u firmy oferującej tę usługę.

Następnie, w zależności od rodzaju posiadanego urządzenia, należy wykonać połączenia.

Jeśli Twój Tp-link jest routerem, przekształca sygnał w połączenie bezprzewodowe. Wystarczy utworzyć nazwę osobistą i wygenerować hasło. Można w tym celu skorzystać z aplikacji będących generatorami haseł.

Jak uzyskać dostęp do routera i odszyfrować jego klucz dostępu Wi-Fi?

Niezależnie od tego, czy jesteś gdzieś, gdzie nie masz połączenia do transmisji danych. i odkrywasz, że w tym miejscu jest jakieś połączenie Wi-Fi, a może dlatego, że zapomniałeś hasła do własnego Wi-Fi. Więc W kilku słowach nauczymy Cię, jak rozszyfrować to błogosławione hasłoco uniemożliwia połączenie się z tą siecią Wi-Fi tak, jakbyś był hakerem.

W przypadku zapomnienia hasła i Nie masz aplikacji, aby to zapisać. Sposób znalezienia danych dostępowych nie wydaje się bardzo skomplikowany, ponieważ jeśli spojrzysz na spód produktu. Zatem pod routerem znajdziesz kilka bardzo interesujących danych, na przykład: „Hasło sieci bezprzewodowej/PIN”, czyli tam, gdzie znajduje się hasło przypisane domyślnie do tego routera.

symbol Wi-Fi

Pamiętaj, że jeśli zmienisz to hasło, informacje te nie będą dla Ciebie przydatne.

Jeśli przydarzy Ci się to, o czym wspomniałem wcześniej, powinieneś poszukać wśród przycisków routera tp-link przycisku z napisem WPS, co oznacza Wi-Fi Protected Setup. Idealny do łączenia bez potrzeby hasła lub, jak byłoby w naszym przypadku, dlatego, że go zapomnieliśmy.

Konfiguracja z ochroną Wi-Fi to siatka ochronna który jest używany w kluczach Wi-Fi i jest standardem dla wszystkich modeli.

Mamy też inną opcję, a mianowicie: Przede wszystkim przejdź do Start, następnie wpisz CMD, naciśnij Enter, a następnie wpisz ipconfig. Tutaj znajdziemy taki, który mówi, że „brama domyślna” zwykle to lub, będziesz musiał wpisać ten adres URL w przeglądarce. Na przykład w Chrome.

Teraz informacje, o które Cię poprosi, to nazwa użytkownika i hasło. Ogólnie rzecz biorąc, obaj są administratorami, jeśli wcześniej niczego nie modyfikowałeś (wszystkie małe litery). Następnie musimy przejść do miejsca, w którym jest napisane Bezprzewodowość, a następnie Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej.

rysunek anteny Wi-Fi

W ten dość prosty sposób możemy uzyskać hasło do naszego routera, aby móc je wprowadzić, nie komplikując zbytnio naszej egzystencji. Odszyfrowywanie kluczy lub używanie aplikacji lub aplikacji, które teoretycznie służą do hakowania wspomnianych haseł. ale mogą zająć kilka dni i nie dać rezultatów.

Poprzez kody

Inny sposób na dostęp do informacji tp-link bez interakcji z zabezpieczeniami Wi-Fi. Jest pobierz kod QR przesłany za pomocą technologii Android, z telefonu na telefon lub tablet. Jednak pomimo połączenia nie będziesz mógł odszyfrować klucza.

Aplikacje do poznania hasła

ObecnieOprócz oprogramowania do generowania haseł na Androida istnieje również wiele aplikacji, które rzekomo potrafią odszyfrować klucze Wi-Fi TP-Link, jednak w przeciwieństwie do generatorów haseł nie są one zbyt niezawodne. Ponieważ nie wiesz, jakie informacje zawiera. Lub jakiego rodzaju działania hakerów. Rozwijaj się wewnątrz swojego telefonu, do tej pory nie wiadomo, jak bezpieczny jest i jakie funkcje.

dołącz do naszego kanału telegram