Skip to content

Jak w kilku krokach utworzyć udostępniony album na Facebooku

14 de lipiec de 2022

Facebook jest nadal z wielu punktów widzenia najważniejsza sieć społecznościowa na świecie, który pozwala nam na wykonanie ogromnej ilości ciekawych zadań z posiadania na nim profilu. Tym razem chcieliśmy zatrzymać się przy jednej z najatrakcyjniejszych opcji, jakie ma nam do zaoferowania Facebook.Chcesz wiedzieć, co to jest? Czytaj dalej i zobacz Jak stworzyć udostępniony album na Facebooku.

Ciekawą rzeczą w tej sprawie jest to, że istnieje wiele funkcji Facebooka, których ogromna liczba użytkowników nie znai dlatego zwracając uwagę zobaczysz, że w Mirahow, aby to zrobić, staramy się przeglądać je jeden po drugim.

Po co tworzyć album ze zdjęciami na Facebooku?

Facebook to serwis społecznościowy, który ze względu na swój wiek przeszedł ogromną ilość zmian. Jest jednak coś, co zawsze było regularnie utrzymywane i to jest to fotografie są częścią jego rdzenia. Ponieważ z Facebookiem jest niezwykle Łatwe porządkowanie i udostępnianie zdjęć.

to jest możliwe udostępnij album ze zdjęciami z WhatsApp lub inne aplikacje do przesyłania wiadomości lub sieci społecznościoweNiemniej jednak Facebook zapewnia znacznie większy zasięg.

Album fotograficzny to najlepsze narzędzie, jakie daje nam Facebook do przechowywania w zorganizowany sposób. W ten sam sposób nasze zdjęcia z najważniejszych chwil z naszymi bliskimi.

Załóżmy, że właśnie się ożeniłeś lub obchodziłeś urodziny z przyjaciółmi i chcesz mieć wszystkie zdjęcia, które zostały zrobione podczas wydarzenia w jednym albumieale zbyt wiele osób zrobiło zdjęcia. Jeśli są prywatne chwile lub treści, których nie chcesz, aby były widoczne dla wszystkichFacebook pozwala ukrywając w ten sposób swój album ze zdjęciami, zachowasz swoje chwile ukryte, ale przechowywane.

Normalną rzeczą jest to, że nie wszyscy chętnie przeglądają zdjęcia, zostawiają najlepsze, a potem je przekazują, więc w takich przypadkach ten Najlepszym rozwiązaniem, na które możemy postawić, jest stworzenie udostępnionego albumu.

Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji i nigdy nie stworzyłeś udostępniony album na facebooku, w w następnych wierszach pokażemy Ci, jakie kroki musisz wykonaćr w tego typu przypadkach.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby móc wykonać ten samouczek, to mieć komputer ze stabilnym łączem internetowymoprócz konto na Facebooku z którego utworzysz udostępniony album.

naucz się udostępniać album na facebooku

Kroki tworzenia udostępnionego albumu na Facebooku

Otóż ​​zakładając, że masz już włączony komputer i wszedłeś do swojej przeglądarki na oficjalną stronę sieci społecznościowej i zalogowałeś się na Facebooku, kroki, które musisz wykonać, aby utworzyć udostępniony album są następujące:

  • Na głównym ekranie Twojego profilu idź do zdjęciajedna z najważniejszych pojawiających się opcji
  • W tym momencie kliknij Utwórz album ze zdjęciami
  • Tylko przeciągnij obraz, który zapisałeś na swoim komputerze i opublikuj go w sieci społecznościowej
  • Zobaczysz, że w tym momencie pojawia się wiele dostępnych opcji. To bezpośrednio z sekcji zdjęć. W oknie obrazu powinno być widoczne: przycisk z napisem Utwórz udostępniony album
  • Po utworzeniu musisz uzyskać dostęp do sekcji Prywatność danego albumu
  • W tym musisz wybrać „tylko współtwórcy
  • Aby zdecydować, kim są osoby, które mogą Ci pomóc w przesyłaniu i wyborze zdjęć, musisz zauważyć, że w górnym obszarze pojawia się małe białe pole, w którym możesz podać ich imionatak jak wtedy, gdy zapraszasz ich na wydarzenie
  • Kiedy skończysz decydować, kim są współpracownicy, dajesz zapisz i gotowe

Ważne jest, aby to wiedzieć zawsze możesz dodawać współpracowników do swoich albumów udostępnionych na Facebookuponieważ jest to kwestia wejścia do sekcji Prywatność i dodania kogo chcesz.

Jeśli publikowane przez nas treści są niezwykle ważne i nie chcemy ryzykować jego utraty, ważne jest, aby zachować ostrożność i tworzyć kopie zapasowe naszych zdjęć i filmów na naszym urządzeniu mobilnym lub komputerze. W ten sposób zostajemy z drugą opcją z powodu utraty lub włamania się na konto.

dołącz do naszego kanału telegram