Skip to content

Jak używać Spotify do słuchania muzyki na dwóch urządzeniach jednocześnie

12 de kwiecień de 2021

Jeśli zastanawiałeś się, jak to zrobić używaj Spotify do słuchania muzyki na dwóch urządzeniach Albo dlatego, że chcesz korzystać z głośnika, albo dlatego, że udostępniłeś swoje konto kilku znajomym i chcesz, aby wszyscy cieszyli się usługą. Cóż, tutaj powiemy Ci, co możesz zrobić w takich przypadkach.

Spotify to niezwykle przydatna aplikacja Obecnie, ponieważ wiele osób woli tę usługę muzyczną od wielu innych, ponieważ pozwala ona na wiele udogodnień, takich jak tworzenie kompletnych list muzycznych, które można następnie pobrać na swoje urządzenie.

Jak słuchać muzyki na dwóch urządzeniach jednocześnie na tym samym koncie?

Przede wszystkim musisz mieć konto Premium, aby móc bez problemu je udostępniać. Opłacone rachunki od Spotify ma przewagę że można ich używać na dowolnej liczbie urządzeń, ale z tą wadą, że tylko jeden może słuchać muzyki na raz.

Lub tak się zwykle myśli i jest to częściowo prawda, ale tylko wtedy, gdy używasz aplikacji w usłudze przesyłania strumieniowego, to znaczy jest połączony z Internetem, co jest normalnym sposobem jego używania.

Jednak musimy skorzystać z tego, co oferuje nam konto Premium, a to nic innego jak pobieranie naszych piosenek, aby używać ich w trybie offline. Dzięki temu nie będzie konieczne posiadanie połączenia internetowego, więc aby słuchać muzyki w tym samym czasie na różnych urządzeniach wystarczy, że wcześniej pobierzemy naszą listę utworów i ją zapiszemy.

W ten sposób nie ma znaczenia, ile osób chce korzystać z Twojego konta, ponieważ jeśli wszyscy używają go w trybie offline, klient Spotify nie wykryje, że jest więcej niż jeden użytkownik uzyskujący dostęp do usługi z tego samego identyfikatora.

Jak słuchać muzyki na dwóch urządzeniach jednocześnie na różnych kontach?

Jeśli masz konto Spotify Premium I chcesz, aby Twoja rodzina również cieszyła się tą korzyścią, możesz wybrać dwie metody, z jednej strony, jeśli Twoja rodzina nie przekracza 3 członków, możesz współdzielić swoje konto i korzystać z tego samego użytkownika, ponieważ konta płatnicze pozwalają na to bez problemów.

Aby to zrobić, wystarczy, że udostępnisz im swoje dane logowania lub po prostu sam logujesz się do ich urządzeń. Z drugiej strony możesz skorzystać z planu rodzinnego, który oferuje Spotify dla rodzin składających się z więcej niż 4 członkówz maksymalnie 6 członkami na plan.

Możesz uzyskać dostęp do tego i inne plany za pośrednictwem konta Spotify, bez problemu. Możesz zostać poproszony o potwierdzenie, ponieważ kupujesz nowy plan, powinieneś wiedzieć, że konto administratora planu, czyli konto, które jest z nim powiązane, ma całkowitą kontrolę nad płatnościami i połączonymi urządzeniami .

Plan rodzinny to jeden z najlepszych sposobów, aby w pełni wykorzystać Spotify, ponieważ pozwala cieszyć się dodatkowe usługi za samo korzystanie z tego planu, a ponadto wszyscy członkowie Twojej rodziny mogą bez przeszkód słuchać swojej ulubionej muzyki.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę, aby słuchać Spotify na dwóch urządzeniach jednocześnie

Udostępnianie konta innym osobom zależy od Ciebie i tylko Ty możesz zdecydować, co z nim zrobić, ponieważ Twoje konto zawiera szczegóły płatności i historię odtwarzania, będziesz udostępniać swoje dane osobowe innym osobom.

spotify dwa urządzenia w tym samym czasie

Jeśli chcesz otworzyć to samo konto, aby grać na dwóch urządzeniach jednocześnie, nie będziesz miał żadnego problemu, wystarczy upewnić się, że przynajmniej jeden z nich ma listę pobranych utworów, aby mogli słuchać do obu urządzeń w tym samym czasie i bez powiadomienia, że ​​Twoje konto jest używane gdzie indziej.

Kolejny czynnik do rozważenia aby móc słuchać z dwóch urządzeń jednocześnie, musisz mieć konto płatnicze, ponieważ tylko one pozwalają na połączenie kilku urządzeń jednocześnie z tym samym kontem. Jeśli więc nie masz planu Premium, nie będziesz w stanie wykonać tych czynności.

dołącz do naszego kanału telegram