Skip to content

Jak używać mojego iPhone’a lub telefonu komórkowego z Androidem jako mikrofonu na moim komputerze? (Przykład)

29 de styczeń de 2021

Spędzając dużo czasu w zamknięciu z powodu Covid-19, bardzo korzystasz z technologii i na pewno chcesz komunikować się z tymi, których kochasz za pomocą aplikacji takich jak Zoom czy Webex; lub po prostu musisz zmienić aspekt pracy na potrzeby wideokonferencji; jednak możesz być ograniczony przez brak mikrofon na twoim komputerze z którymi się komunikować. Cóż, dzisiaj wyjaśnimy Ci w prostym, krok po kroku, jak używać telefonu komórkowego jako mikrofonu w bardzo łatwy sposób.

Zainstaluj mikrofon mobilny w bardzo łatwy sposób na swoim komputerze

Będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, że jest na to wiele sposobów użyj mikrofonu telefonu komórkowego na komputerzeumożliwiając w ten sposób dzwonienie, pracę, a nawet tworzenie filmów z bardzo dobrym, prawie profesjonalnym dźwiękiem; Spójrzmy na kilka opcji.

Android

 1. Najpierw weź telefon komórkowy i przejdź do ikony aplikacji Google Play.
 2. Następnie musisz mieć kabel Jack 3,5 męski.
 3. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć jeden koniec do wejścia audio telefonu, a drugi koniec do wejścia mikrofonowego komputera.
 4. Aktywuj aplikację i uruchom dźwięk Jak? kliknij pośrodku i zmieni kolor na czerwony i voila, zacznij mówić.

iPhone

W przypadku telefonów komórkowych iPhone mamy rozszerzenie idealna aplikacja dla Ciebie zobaczmy:

 1. Aby rozpocząć, musisz mieć zainstalowany sklep z aplikacjami PP25
 2. Wejdź do sklepu Apple, aby pobrać aplikację, która pozwoli Twojemu telefonowi służyć jako mikrofon, nazywa się Megafon.
 3. Musisz mieć kabel Kabel męski Jack 3.5 lub pomocniczy.
 4. Podłącz telefon do wejścia audio i mikrofonu w komputerze. I wprowadź swoją aplikację megafon. W ten sposób możesz zacząć używać swojego urządzenia jako mikrofonu na komputerze.

Jak używać telefonu komórkowego jako kamery internetowej i mikrofonu?

używać mojego telefonu jako kamery internetowej i mikrofonu do wideokonferencji

Wiedząc, że możesz używać telefonu komórkowego jako mikrofonu na komputerze, możesz mieć wątpliwości, czy możesz również używać aparatu w telefonie jako kamera internetowa, lub jeśli będzie aplikacja, która pozwoli ci mieć jedno i drugie. Dziś pomożemy Ci odkryć, jak to osiągnąć, wykonując następujące kroki; Zobaczmy:

Czego potrzebujesz?

 • Twój telefon komórkowy
 • Kabel USB

Krok po kroku

 1. Wpisz w telefonie komórkowym, aby „ustawieniaNastępnie do „systemu”, będąc tam, musisz zejść na dół lub poszukać miejsca, w którym jest napisane „numer kompilacji” i musisz kilkakrotnie dotknąć tej opcji, aż telefon wskaże, że jesteś administratorem i wprowadź swój kod PIN.
 2. opcja programisty„, Wejdź tam, a następnie zejdź trochę w dół do opcji” Debugowanie USB „i przejdź do aktywacji. Następnie musisz podłączyć kabel USB do telefonu komórkowego.
 3. Po dołączeniu go do komputera zobaczysz okno z napisem „Zaakceptuj swoje urządzenie jako debugger USB”, Musisz kliknąć akceptować.
 4. Następnie będziesz musiał pobrać aplikację ze Sklepu Play: Droid camApp. Po zainstalowaniu wprowadź go i musisz dać następujący i naciśnij Ustawiać, czy chcesz używać przedniego czy tylnego aparatu.
 5. W Twojej aplikacji mobilnej pojawią się numery, które będziesz musiał skopiować na swój komputer. Jak zainstalować to na komputerze?
 6. Podobnie. Kontynuuj pobieranie, a szybko otrzymasz plik, kliknij wyciąg i szybko zobaczysz aplikację.
 7. Zainstaluj go, kiedy to zrobisz, zobaczysz opcję IP. Wprowadź dane IP, które pojawiają się w telefonie komórkowym. Gdy to zrobisz, kliknij początek, poczekaj kilka sekund i będziesz mieć kamerę i mikrofon na swoim komputerze z telefonu komórkowego gotowe do użycia

Jak widać, naprawdę bardzo łatwo jest używać telefonu komórkowego nie tylko jako mikrofonu, ale także jako aparatu fotograficznego; Mamy nadzieję, że wszystkie informacje Ci zapewniliśmy ci możesz go używać w bardzo dobry sposób. Zostaw nam w komentarzach, co myślisz o tych wspaniałych wskazówkach.