Skip to content

Jak używać klawisza głośności do robienia zdjęć lub powiększania w systemie Android?

13 de styczeń de 2022

W telefonach komórkowych z systemem operacyjnym Android jest sposób na: robić zrzuty ekranu i Zoom za pomocą przycisków głośności wraz z innymi. Oprócz robienia niektórych zrzutów ekranu istnieją nawet sposoby robienia zdjęć aparatem za pomocą przycisku zwiększania głośności.

Używanie tego rodzaju przycisków do robienia zdjęć lub zrzutów ekranu jest czymś, co może być bardzo pomocne i czego powinieneś się nauczyć. Później pokażemy, kiedy jest dobrze użyj Zoom, aby poprawić zdjęcia, jak robić doskonałe zdjęcia za pomocą telefonu komórkowego i innych rzeczy.

W jakich sytuacjach możemy wykorzystać Zoom do ulepszenia Twoich zdjęć?

Sytuacje, w których dobrze jest używać Zoomu na swoich zdjęciach, są wtedy, gdy tylko chcesz skoncentruj się na określonym przedmiocie lub osobie konkretny. Zoom aparatu wszystkich telefonów został stworzony z jednym celem, którym jest skupienie się tylko na ważnych rzeczach, aby były wyraźnie widoczne na obrazach.

Jak możemy sprawić, by nasze zdjęcia na Androida były doskonałe?

Jeśli chcesz zdjęcia, które robisz aparat w telefonie komórkowym z systemem Android wyjdzie idealnie, musisz zrobić kilka rzeczy, które będą bardzo pomocne. Co musisz zrobić, aby Twoje zdjęcia wypadły idealnie, pokażemy Ci poniżej:

Zawsze utrzymuj obiektyw w czystości

Obiektyw, który ma aparat, chroni tę część telefonu komórkowego, aby kurz nie dostał się do Ciebie lub aby nikt nie mógł go uszkodzić. Taki obiektyw jest czasem zakurzony lub zatłuszczony i przed zrobieniem zdjęcia zawsze musisz to wyczyścić.

Poznaj oprogramowanie

Co to ma wspólnego z Twoje oprogramowanie mobilne Jest to również coś, o czym powinieneś wiedzieć. Oznacza to, że aby zdjęcia wyszły dobrze, musisz umieścić aparat mobilny w najwyższej jakości.

Użyj naturalnego światła

Naturalne światło jest idealny do robienia zdjęć. Przy takim oświetleniu zdjęcia wykonane aparatami lub telefonami komórkowymi wychodzą bardzo dobrze.

Nie używaj lampy błyskowej

Puszczenie Flasha idzie w parze z tym, o czym wspomniano wcześniej. Nie używaj lampy błyskowej swojego telefonu komórkowego, używaj tylko naturalnego światła zrobić zdjęcia.

Skorzystaj z siatki

Siatka jest to współczynnik kształtu które można wykorzystać do robienia zdjęć. Dzięki zastosowaniu tego współczynnika proporcji jakość zdjęcia jest znacznie bardziej skompresowana do określonej części, a cała treść wygląda lepiej.

Dostosuj swoje sterowanie

Sterowanie aparatem musi robić więcej niż cokolwiek z wykorzystaniem efektów, które przynosi telefon komórkowy. Tego rodzaju rzeczy może być używany w jasnym świetle lub gdy w miejscu, z którego robisz zdjęcia, jest bardzo mało światła.

dziewczyna dostosowująca swój telefon

Jeśli nie wiesz, z telefonami z Androidem jest sposób nie tylko rób dobre zdjęcia, ale także do czyszczenia historii YouTube.

Jaka jest procedura dostosowania funkcji przycisków mobilnych w aparacie?

Ponieważ wiesz, czego potrzebujesz, aby móc zrobić idealne zdjęcie, konieczne jest, abyś nauczył się dostosuj przyciski zrobić zdjęcie aparatem lub powiększyć.

Jeśli chcesz, żebym zrobił zrzut ekranu, gdy zwiększasz lub zmniejszasz głośność

Jeśli chcesz, aby telefon zrobił zdjęcie z przyciski zwiększania lub zmniejszania głośności, musisz zrobić jakąś konfigurację. Zwróć uwagę na to, co musisz zrobić:

  1. Włącz telefon komórkowy.
  2. Otwórz aplikację aparatu w telefonie komórkowym.
  3. Wprowadź ustawienia aparatu.
  4. Wybierz opcję „Naciśnij klawisz” „Do” i wybierz klawisz, którego chcesz użyć do robienia zdjęć.

Pomiędzy klawiszami zwiększania lub zmniejszania głośności jest lepszy wybierz klawisz zmniejszania głośności zrobić zdjęcia. Należy zauważyć, że aparatem telefonu komórkowego z Androidem można nawet zmierzyć wysokość czegoś lub kogoś.

Jeśli chcesz, żebym powiększał z głośnością

Jeśli chcesz, aby telefon komórkowy powiększał po naciśnięciu przycisku, aby zwiększyć głośność, co musisz zrobić, to naciśnij przycisk zwiększania głośności wraz z przyciskiem zasilania lub przyciskiem home. Dzięki temu Twój telefon komórkowy może powiększać, aby robić zdjęcia. Dobrą rzeczą w aparatach z Androidem jest to, że istnieje sposób na ich naprawę, nawet jeśli ulegnie uszkodzeniu.

mężczyzna używający swojego telefonu komórkowego

Jakie korzyści uzyskasz z dostosowania sterowania przyciskami do obsługi aparatu?

Dostosuj sterowanie każdym z przycisków aparatu w telefonie z Androidem. przynosi kilka korzyści. Takie korzyści związane są z szybkim dostępem i szybkim przechwytywaniem.

Szybkie przechwytywanie

Jeśli dostosujesz sterowanie przyciskami telefonu komórkowego do robienia zdjęć, osiągniesz szybko rób zdjęcia za pomocą telefonu komórkowego. Teraz, jeśli napotkasz problemy z konfiguracją przycisków aparatu w telefonie komórkowym, powinieneś odwiedzić stronę pomocy technicznej Androida, aby zobaczyć, jak rozwiązać problem.

Łatwy dostęp

Kolejna zaleta dostosuj przyciski robienie zdjęć telefonem komórkowym to łatwiejszy dostęp do przycisku robienia zdjęć.

dołącz do naszego kanału telegram