Saltar al contenido

Jak używać i kupować z bezpłatnymi kuponami rabatowymi AliExpress

1 de marzo de 2021

Kto nie lubi wchodzić do centrum handlowego, w którym można znaleźć praktycznie wszystko, czego szukasz, i to nie tylko, ale także oferują rabaty które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, które można przeznaczyć na inne wydatki?

Cóż, powiem ci to AliExpress to platforma z różnymi sklepami, która oferuje te możliwości w sieci. Możesz wykorzystać swoje kupony rabatowe i cieszyć się ofertami, a tym razem pokażemy Ci, jak to zrobić, abyś mógł bezpiecznie kupować na AliExpress

Co to są kupony AliExpress i jak ich używać?

Jest to seria kodów, dzięki którym możesz mieć możliwość uzyskania rabatów na dokonane zakupy.

Jest to szczególnie korzystne, ponieważ będziesz miał możliwość, że kupując produkt, który ma określoną cenę, możesz wykorzystać te kupony i będziesz mógł uzyskać rabat do określonego procentu lub zrealizować je, aby otrzymać pewną kwotę euro dzięki czemu możesz dokonywać tańszych zakupów. Jednak aby robić zakupy, musisz założyć konto na AliExpress w języku hiszpańskim.

Więcej niż sklep internetowy, AliExpress To platforma bardziej przypominająca centrum handlowe, ponieważ będzie można znaleźć różnorodne sklepy lub osoby sprzedające własne produkty.

Oczywiście, jak wszędzie, możemy znaleźć doskonałych sprzedawców, a także sprzedawców, którzy nie są zbyt wiarygodni, dlatego nie zaleca się korzystania z kupony z kimkolwiek.

Na ich stronie internetowej, po zarejestrowaniu się, możesz kliknąć ikonę swojego profilu, aby wyświetlić małe menu rozwijane, w którym możesz zobaczyć, ile kuponów masz dostępnych, klikając opcję Moje kupony.

Jeśli będziesz przeglądać Internet, zdasz sobie sprawę, że nie jest tylko jeden rodzaj kuponów, ale istnieją trzy różne typy o ich unikalnych cechach:

  1. Kupony AliExpress: Tego typu kupony to te, które witryna AliExpress udostępnia w taki sposób, aby można było z nich korzystać w każdym ze swoich sklepów. Tego typu kupony pojawiają się sporadycznie i mają datę ważności oraz oczywiście dokładną kwotę, jaką możesz wydać.
  2. Kupony sprzedawcy: Ta strona internetowa umożliwia swoim sprzedawcom posiadanie własnych kuponów, dzięki czemu mogą reklamować swoje sklepy, a ludzie przychodzą, aby kupić ich produkty. Tego typu kupony są przeznaczone tylko dla sprzedawcy, mają też datę ważności i oczywiście z ograniczeniem ilości pieniędzy, które możesz przeznaczyć na zakup, którego chcesz dokonać.
  3. Kupony wyboru AliExpress: Jest to specjalny kupon dostarczony przez AliExpress, chociaż nie wszystkie sklepy go akceptują. Tego typu kupony są używane głównie na specjalne okazje, takie jak wyprzedaże 11/11. Co więcej, serwis może zaoferować Ci je na dni przed tego typu wydarzeniami specjalnymi, chociaż nie możesz ich wykorzystać do tego dnia.

Jak zdobyć kupony od AliExpress i jak je wykorzystać lub kupić?

kupon torba alixpress rozmazane tło

Kupony można łatwo zdobyć na 2 sposoby. Pierwsza to własna strona AliExpress, wystarczy przejść do indeksu lub przejrzeć kilka sklepów, w których dostępne będą kupony, więc wystarczy kliknąć przycisk Pobierz, a zostaną dodane do Twojego konta. Innym sposobem jest wyszukiwanie kuponów według kodu promocyjnego na różnych stronach ofert.

Kupony te można zrealizować dopiero po zakończeniu procesu zakupu, jednak wcześniej będziesz mógł sprawdzić, czy dany sprzedawca, od którego planujesz dokonać zakupu, ma kupony, które pozwolą Ci je otrzymać, a następnie zrealizować . Z drugiej strony możesz również sprzedawać produkty online w sklepie AliExpress.

Następnie musisz po prostu kontynuować zakup, aż poprosi Cię o przejrzenie informacji w celu potwierdzenia zamówienia. W tym celu musisz zejść na dół, gdzie widzisz opcję Sposób zapłaty czego zamierzasz użyć. Tam zobaczysz dwie opcje, za pomocą których możesz wymienić swoje kupony.

Korzystanie z Kuponu AliExpress jest pierwszą opcją, tutaj możesz zobaczyć kupony, które mogłeś zdobyć, aby zniżka.

Kod promocyjny, to druga opcja, w której możesz użyć tego kodu, który uzyskałeś w dowolnej witrynie. Wystarczy napisać kod i kliknąć Posługiwać się aby zmiany mogły zostać zastosowane i wreszcie można było zapłacić za swój produkt.

Po zakończeniu zakupu zalecamy śledzenie i śledzenie zamówienia lub paczki AliExpress.

dołącz do naszego kanału telegram