Skip to content

Jak używać aplikacji HiSuite do synchronizowania i łączenia telefonu Huawei z komputerem

13 de marzec de 2021

W poprzednich latach urządzenia mobilne oferowały dodatkowe narzędzia i usługi w czasie podłączyć bezpośrednio do komputera lub laptopa. To z biegiem czasu znikało w większości dzisiejszych terminali, ale są dość ciekawe wyjątki, dzisiaj przedstawimy jedną z firm, które nadal na to stawiają.

Niektórzy powiedzieliby, że te programy odpowiedzialne za zarządzanie plikami na urządzeniu mobilnym pełnią tę samą funkcję, co przy podłączaniu naszego kabla USB do komputera; Ale to nie jest do końca prawdą. Istnieją programy firm takich jak Huawei, które oprócz oferowania tych narzędzi mają rozszerzenie zróżnicowana lista opcji i narzędzi.

Renomowane firmy, takie jak Samsung czy Sony, również miały te programy ukierunkowane na eksplorację, administrowanie i zarządzanie plikami, ale biorąc pod uwagę ciągłe zmiany, jakie stopniowo przechodził świat urządzeń mobilnych, te pomysły znikały z terminali nowsze, pozostawiając lukę w tych narzędziach.

Ale sprawa firmy Huawei jest inna. Kontynuowano obstawianie tej aplikacji i obecnie nadal działa ona normalnie. Poniżej opowiemy wszystko o programie HiSuite, czym jest i co ma nam do zaoferowania. Zostań z nami i poznaj wszystkie szczegóły i dane związane z tym wspaniałym rozszerzeniem Huawei.

Co to jest HiSuite i jak połączyć terminal z moim komputerem?

Biorąc pod uwagę potrzebę posiadania menedżera plików dla naszego urządzenia mobilnego na komputerze PC, po podłączeniu za pomocą kabla USB narodził się HiSuite. Chodzi o Autorski program firmy Huawei stworzony specjalnie, aby móc administrować, zarządzać i przeglądać foldery, pliki, dokumenty i aplikacje, które znajdują się w terminalu.

Ta potężna aplikacja jest częścią oprogramowania naszego odpowiedniego urządzenia mobilnego Huawei. Ale, Co to dokładnie oznacza? Spokojnie, wyjaśnimy. Oznacza to, że jednym z nielicznych sposobów instalacji tego programu jest podłączenie urządzenia do komputera lub laptopa za pomocą kabla USB.

Aby to osiągnąć, będziemy musieli aktywować opcję „Debugowanie USB” w ustawieniach naszego urządzenia mobilnego. Wtedy nasz komputer nam to powie Instalowane jest własne oprogramowanie Huawei i że będziemy musieli poczekać kilka minut, aby ta akcja przebiegła bez problemu.

Po zainstalowaniu możemy cieszyć się wszystkimi narzędziami, opcje i narzędzia oferowane przez ten program stworzony przez Huawei. Z HiSuite możemy w pełni kontrolować nasz terminal, tam będziemy mieli narzędzia do zarządzania zdjęciami, filmami, grami, aplikacjami, dodawanymi własnymi kontaktami i wiele więcej.

Należy pamiętać, że w celu korzystania z tego programu w sposób całkowicie normalny nie będziemy mogli odłączyć kabla USB z komputera lub laptopa. W takim przypadku istniejące połączenie między telefonem a aplikacją HiSuite zostanie całkowicie przerwane; co może generować problem lub nawet błąd, jeśli pracujemy z tym programem w tym momencie.

Co oferuje HiSuite użytkownikom Huawei?

Jeden raz już zainstalowano aplikację będziemy musieli tylko cieszyć się jego obszerną listą funkcji na naszym komputerze. Na przykład możemy kopiować, wklejać, przenosić i usuwać dowolny typ pliku, folderu lub dokumentu, który jest hostowany na naszym urządzeniu mobilnym bez żadnych problemów i niedogodności.

podłącz zestaw huawei

Ten program zaoferuje nam widok lub podgląd ekranu naszego urządzenie mobilne z komputera. Tam zobaczymy ruchy i czynności, które wykonujemy na telefonie. To narzędzie jest bardzo podobne do opcji udostępniania ekranu komputerowi, z tą różnicą, że z HiSuite nie będzie miało takiej samej płynności, ale jest całkiem przydatne przy różnych okazjach.

Z tego programu będziemy mogli zobaczyć pełną listę wszystkich aplikacji, które są w naszym terminalu Huawei; Jest to opcja widoczna tylko w tego typu programach, ponieważ gdybyśmy nie mieli tego oprogramowania, nie moglibyśmy wyświetlić tego narzędzia na naszym komputerze. Stamtąd możesz usunąć niepotrzebne aplikacje, które zajmują tylko miejsce.

Na koniec, aby zakończyć to podsumowanie, HiSuite oferuje nam również opcja synchronizacji wszystkie nasze kontakty wewnętrzne i osoby, które są na komputerze.

dołącz do naszego kanału telegram