Skip to content

Jak używać aparatu Samsung Galaxy S20 do robienia doskonałych zdjęć

22 de luty de 2021

Jeden z najpotężniejszych aparatów na rynku odpowiada serii Galaxy S20, która znana jest jako jedna z najpotężniejszych w całej historii Galaktyka.

Narzędzie to połączyło innowacyjny system sprzętowy i połączyło go z oprogramowaniem uważanym za rewolucyjne przez głównego kierowcę sztucznej inteligencji, dzięki któremu aparat Galaxy S20, S20 + i S20 Ultra stworzył nowy sposób przechwytywania obrazów, tekstur i tła, w wyniku czego powstał super wydajny telefon pod względem nagrywania filmów i Fotografia to jest o.

Wszystkie aspekty, które zostały zaprojektowane z myślą o aparacie, zostały umieszczone w taki sposób, aby aparat Galaxy S20 był narzędzie Ulubiony do projektowania, tworzenia i edycji zdjęć i filmów, dzięki czemu korzystanie z nich jest prostsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek. Generalnie te kamery nie prezentują błędów w działaniu, ale jeśli tak jest, nie martw się, bo będzie to łatwe do naprawy.

W tym poście chcemy dać Ci wszystkie niezbędne narzędzia do osiągnięcia, zrobienia najlepszych zdjęć na świecie, dalszego czytania i dowiedz się, jak to zrobić tutaj.

Skoncentruj się na uchwyceniu tego, co dla Ciebie najważniejsze

Podczas przechwytywania dowolnego momentu ważne jest zawsze to, że sam jest Fotografia realistyczny, dla którego rozkład aparatu jest jednym z najważniejszych czynników pozwalających sprostać temu wyzwaniu.

Aby móc to zrobić, najważniejszą rzeczą jest pomoc w korzystaniu z czujnika aparat fotograficzny, czyli zintegrowane zaawansowane narzędzia, które pomogą Ci nagrać wszystkie wyjątkowe chwile w najlepszej rozdzielczości.

Postaraj się zachować idealną odległość, aby uchwycić akcję

Jedną z najlepszych rzeczy, które może udostępniać aparat Galaxy S20, jest jego super mocny zoom, który jest zintegrowany z super funkcją Space Zoom Galaxy S20, pomagając Ci cały czas być blisko akcji.

Warto zaznaczyć, że ten rodzaj zoomu pomaga dzięki temu, że telefon komórkowy ma zasięg do 30x az drugiej strony S20 Ultra ma zoom 100x, co zmienia zasady gry, więc osiągniesz najlepsze wyniki

Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej, dzięki temu potężnemu aparatowi i jego łatwości użytkowania, ponieważ dzięki Space Zoom możesz zbliżyć się do tego, co naprawdę Cię interesuje, zachowując jednocześnie ostrość Twojego zdjęcia.

Możesz mieć taką samą jakość zdjęć w swoich filmach

Dzięki telefonowi Galaxy S20 możesz mieć możliwość uchwycenia wszystkich magicznych chwil na wideo bez względu na to, gdzie jesteś, ponieważ wszystko, co zostanie nagrane z twojego aparatu, będzie w 8K bez konieczności dostosowywania dowolnego urządzenia zewnętrznego do Twój telefon.

Podobnie z nim Galaxy S20 będziesz mieć możliwość zapisania każdej wyjątkowej chwili w wideo A także, jeśli jest obraz lub specjalne pudełko, które chcesz w nim zapisać, system pozwoli ci przechowywać je jako zdjęcia o wysokiej rozdzielczości 33 MP.

różowa prezentacja Samsung S20

Zostaw całą pracę swojemu aparatowi

Jednym z najlepszych narzędzi w urządzeniu jest Single Take, za pomocą którego wystarczy nacisnąć przycisk „Record”, gdy tylko chwila tego wymaga iw ten sposób Galaxy S20możesz rozpocząć nagrywanie do 10 sekund wideo w różnych trybach przechwytywania.

Kiedy minie chwila, będziesz mieć możliwość ponownego obejrzenia wszystkich klipów i zdecydowania, który z nich najbardziej Ci się podoba. Korzystanie z tego telefon Jest to jedno z najnowocześniejszych i najprostszych, dzięki któremu można wykonać doskonałe zdjęcia, które z pewnością umilą wszystkie Twoje chwile w jak najlepszy sposób. Jeśli chcesz, możesz również użyć specjalnych programów do edycji zdjęć z profesjonalnym wykończeniem.