Skip to content

Jak uzyskać efekt 4d na ekranie telefonu komórkowego

30 de styczeń de 2021

Dostosowanie naszego urządzenia jest niezbędne, aby nadać mu wyjątkowy charakter. Dlatego ważne jest, abyś wiedział jak uzyskać efekt 4D na ekranie telefonu komórkowego. I zamierzamy polecić dwie aplikacje, które mają dużą liczbę spektakularnych tła, do wykorzystania na telefonie komórkowym.

Aplikacje, o których będziemy mówić, mają szeroką gamę opcji. Z funduszy filmy, superbohaterowie, komiksy, abstrakcja, zwierzęta, sport, sławniitp. Możesz znaleźć wszystkie tła dla swojego telefonu komórkowego, wyświetlić ich podgląd i czy chcesz ich używać na ekranie.

Jedynym problemem jest to, że obie aplikacje nie są całkowicie darmowe. Dlatego powinieneś wziąć to pod uwagę przed rozpoczęciem ich używania. Jednak jakość tego samego jest niezwykła, ponieważ jest warta każdego zapłaconego grosza, aby cieszyć się spektakularnością Efekty 4D na ekranie Twojego urządzenia mobilnego.

Zamierzamy przejrzeć te aplikacje pod kątem ich dobrych i złych stron. Zalecamy pobranie i przetestowanie ich, abyś mógł zdecydować, który z nich odpowiada Twoim potrzebom.

Uzyskaj efekt 4D na ekranie telefonu komórkowego

Aby to osiągnąć, będziemy używać dwóch aplikacji. Pierwszy, który proponujemy, to „GRUBL”Który jest dostępny w Sklepie Play.

Aplikacja działa jak każda aplikacja do tapet. Ciekawostką jest to, że tła można wyszukiwać według kolorów. W górnej części aplikacji możesz wybrać różne kolory, a GRUBL odpowiada za pokazanie wszystkich dostępnych teł 4D, które mają ten odcień.

Z kolei ma różne klasyczne kategorie, dzięki czemu możesz wyszukiwać fundusze według własnych upodobań. Dostępna ilość aplikacji jest znacznie większa więc masz wiele możliwości zdobycia funduszy.

Aby uzyskać lepszy wpływ na fundusze, zalecamy zabawę z opcjami konfiguracyjnymi aplikacji. Nie możemy określić konfiguracji, ponieważ w tym przypadku osobisty gust każdego z nich odgrywa ważną rolę.

W ten sposób możesz zmieniać wszystkie opcje konfiguracyjne tyle razy, ile chcesz zdobądź tło w 4D które naprawdę Ci się podobają i spełniają Twoje oczekiwania.

Jedyną złą rzeczą w aplikacji jest to, że chociaż ma dużą liczbę bezpłatnych środowisk. Niektóre są płatne, gdy tylko pobierzesz aplikację, masz 10 monet na zakup opłaconych środków. Gdy monety zostaną wydane, aby mieć więcej, musimy przejść przez pudełko.

czarna pantera tapeta

Jak uzyskać ekran 4D na Androida

Następna aplikacja, którą polecamy, to Pixel 4D a ilość funduszy, które może zaoferować, jest naprawdę niesamowita. Galeria tła jest dość duża, więc masz nieskończone możliwości wyboru.

Jedyną wadą jest to, że podobnie jak w przypadku GRUBL, trzeba płacić za tapety, które są oferowane w tej aplikacji. Są jednak dość niedrogie, kosztują mniej niż dolara za sztukę, a ich jakość jest znacznie wysoka.

Ma dużą liczbę kategorii, dzięki czemu możesz znaleźć tło, które naprawdę Ci się podoba. Alternatywą, jaką ma Pixel 4D, jest to, że możesz zapłacić nieco wyższą sumę, która nie osiąga pięciu dolarów mieć dostęp do wszystkich tapet 4D dostępnych w aplikacji.

W przypadku, gdy za bardzo lubisz tego rodzaju fundusze, posiadanie takiej ilości nie jest zbyt wysoką ceną tapety i tak dobrej jakości.

Mamy nadzieję, że ten samouczek pomógł Ci osiągnąć efekt 4d na ekranie Twojego telefonu komórkowego z systemem Android; z łatwością.