Saltar al contenido

Jak utworzyć łącze „Bezpośrednie pobieranie” z Dysku Google i moich plików?

29 de diciembre de 2021

Dysk Google to obecnie jedno z najlepszych miejsc do hostowania plików MP3, MP4, DOC, PDF i innych plików rozszerzeń. Na początku masz tylko około 15 GB miejsca do hostowania plików, ale jeśli zapłacisz wyższy abonament Dysku Google, możesz uzyskać do 2 TB miejsca, co stanowi dużo miejsca.

Są ludzie, którzy zastanawiają się, czy istnieje sposób, aby uzyskać bezpośredni link do plików na Dysku Google przekierować ludzi na tę platformę. Krótko mówiąc, pokażemy Ci, jak uzyskać bezpośredni link do plików, które przesyłasz na Dysk Google, jakie jest najlepsze narzędzie do uzyskiwania tych linków i czy istnieje sposób na utworzenie linku tylko do wyświetlenia pliku.

Czy można utworzyć link do pobrania bezpośrednio na Dysku Google?

To pytanie jest trochę trudne do odpowiedzi, jeśli nie masz trochę dogłębnej wiedzy na temat Usługi Dysku Google. Jednak ostateczna odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, możliwe jest utworzenie bezpośredniego linku do pobrania na Dysku Google. Chociaż za każdym razem, gdy plik ma zostać pobrany, Dysk Google nie daje możliwości usunięcia bezpośredniego linku.

Ten bezpośredni link do Dysku Google jest uzyskiwany za pomocą narzędzia, o którym wiele osób nie wie, że jest dostępne. To narzędzie, które pomaga uzyskać bezpośrednie linki do pobierania plików hostowanych na Dysku Google jest to rodzaj rozszerzenia.

To rozszerzenie w pewien sposób przejmuje kontrolę nad pobieraniem pliku, sprawia, że ​​jest on pobierany i jakoś pobiera bezpośredni link z serwera Dysku Google. Na razie nie wiadomo dokładnie, jak działa to rozszerzenie, które można pobrać za darmo, ale naprawdę ważne jest to, że umożliwia pobieranie bezpośrednich linków z Dysku Google.

Należy zauważyć, że dzięki Dyskowi Google istnieje sposób na ukrycie plików w celu poprawy bezpieczeństwa. Jeśli zamierzasz umieścić bezpośrednie linki do pobierania dla każdego z plików, bardzo ważne jest, aby na wszelki wypadek ukryj prywatne pliki że masz tam przechowywane na Dysku Google.

Jakie jest najlepsze narzędzie do tworzenia bezpośrednich linków do Dysku i jak z nich korzystać?

Wcześniej powiedzieliśmy, że istnieje narzędzie, które pomaga uzyskać pliki przechowywane na Dysku Google, ale nie powiedzieliśmy Ci, jak nazywa się to rozszerzenie. To, o czym wspomnimy poniżej, to nazwa tego rozszerzenia, które pomoże ci usuń bezpośredni link i jak zainstalować rozszerzenie.

osoba korzystająca z telefonu komórkowego i komputera PC

Pobierz generator linków dla Drive

Najlepszym rozszerzeniem do uzyskiwania bezpośrednich linków na Dysku Google jest „Download Link Generator for Drive”. Jest to całkowicie bezpłatne i dostępne dla Chrome. Nie wiadomo dokładnie, czy rozszerzenie jest już dostępne w innych przeglądarkach, ale w Google Chrome działa idealnie.

Dlatego jeśli domyślną przeglądarką nie jest „Google Chrome”, ale jakakolwiek inna, zaleca się pobranie Google Chrome. Po zainstalowaniu w Google Chrome postępuj zgodnie z procesem, aby zobaczyć, jak pobrać rozszerzenie:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź bezpośrednio do sieci Dysku Google
 2. Będąc na tej stronie, zaloguj się na swoje konto
 3. Teraz poszukaj pliku, do którego chcesz uzyskać bezpośredni link
 4. Po jego zlokalizowaniu „Kliknij plik prawym przyciskiem myszy”
 5. Następnie ustaw się na opcji „Otwórz za pomocą”
 6. Następnie kliknij opcję „Połącz więcej aplikacji”
 7. W następnym oknie, które się pojawi, kliknij znajdujące się tam szkło powiększające
 8. Następną rzeczą jest umieszczenie w pasku wyszukiwania „Download Link Generator for Drive”
 9. Na koniec naciśnij pierwszy wynik, kliknij „Zainstaluj” i nadaj mu wszystkie uprawnienia

To właśnie musisz zrobić, aby pobierz rozszerzenie które pomogą Ci uzyskać bezpośrednie linki do pobierania plików. Jeśli masz już to narzędzie, wykonaj następny proces, aby uzyskać linki:

 1. Wejdź na stronę Dysku Google
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Znajdź plik, do którego chcesz utworzyć link
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy
 5. Ustaw się tam, gdzie jest napisane „Otwórz za pomocą”
 6. Wybierz „Download Link Generator for Drive” i usuń link z nowej karty, która się otworzy

Jak utworzyć łącze tylko do przeglądania pliku online?

osoba otrzymująca link na komputerze

Dzięki Dyskowi Google możesz udostępniać dowolne pliki. Umożliwia to podgląd niektórych z tych plików. Za pomocą wyżej wymienionego narzędzia możesz również dać link do widoku widoku podgląd tego pliku.

Ustawianie uprawnień do edycji

Pokazywać podgląd pliku z bezpośrednim linkiem nie powinieneś robić wiele. Zwróć uwagę na następujący proces, aby zobaczyć, co należy zrobić:

 1. Wejdź na stronę Dysku Google
 2. Zaloguj się do Dysku Google ze swojego komputera
 3. Teraz znajdź plik, który chcesz pobrać
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy
 5. Wybierz opcję „Otwórz za pomocą”
 6. Wybierz, otwórz za pomocą „Download Link Generator for Drive”
 7. W zakładce, która się otworzy, wypełnisz opcję „Pokaż podgląd plików”

dołącz do naszego kanału telegram